Школам на Прикарпатті рекомендують розпочинати тиждень із гімну та молитви

Таке рішення було ухвалено на 23-й сесії облради в п'ятницю, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на місцеве видання "Бліц-Інфо".
Зазначається, що депутати розглянули питання "Про національно-патріотичне виховання дітей і молоді".
Як зазначив депутат-свободівець Василь Сенатович, облрада рекомендує керівникам навчальних закладів щотижня перед початком занять розпочинати день з виконання гімну і хвилини мовчання на вшанування пам'яті загиблих за незалежність і цілісність України. За словами депутата, подібне рішення вже ухвалювали в інших областях.
Колега Сенатовича по фракції Оксана Тебешевська таку пропозицію підтримала, втім, запропонувала змінити назву проекту рішення на "Про виконання державного Гімну України перед початком занять у навчальних закладах області".
Інший депутат Василь Попович запропонував доповнити проект рішення пунктом про обов'язковий урок "Хритстиянської етики в школах."
Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич зазначив, що зауваження швидше стосується освіти, тож ліпше винести таку пропозицію окремим проектом рішення на сесію.
Попович з такою пропозицією погодився, однак запропонував додати до цього рішення пункт про спільне виконання молитви перед початком занять.
"У підсумку депутати підтримали і пропозицію Тебешевської, і Поповича щодо спільної молитви", - повідомляє видання.