10000 відвідувачів онлайн
5 123 279

Школам на Прикарпатті рекомендують розпочинати тиждень із гімну та молитви

Таке рішення було ухвалено на 23-й сесії облради в п'ятницю, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на місцеве видання "Бліц-Інфо".

Зазначається, що депутати розглянули питання "Про національно-патріотичне виховання дітей і молоді".

Як зазначив депутат-свободівець Василь Сенатович, облрада рекомендує керівникам навчальних закладів щотижня перед початком занять розпочинати день з виконання гімну і хвилини мовчання на вшанування пам'яті загиблих за незалежність і цілісність України. За словами депутата, подібне рішення вже ухвалювали в інших областях.

Колега Сенатовича по фракції Оксана Тебешевська таку пропозицію підтримала, втім, запропонувала змінити назву проекту рішення на "Про виконання державного Гімну України перед початком занять у навчальних закладах області".

Інший депутат Василь Попович запропонував доповнити проект рішення пунктом про обов'язковий урок "Хритстиянської етики в школах."

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич зазначив, що зауваження швидше стосується освіти, тож ліпше винести таку пропозицію окремим проектом рішення на сесію.

Попович з такою пропозицією погодився, однак запропонував додати до цього рішення пункт про спільне виконання молитви перед початком занять.

"У підсумку депутати підтримали і пропозицію Тебешевської, і Поповича щодо спільної молитви", - повідомляє видання.

Топ коментарі
+28
Я - вчитель із Івано-Франківської обл. Ці рекомендації виконувати не буду, бо вважаю їх шкідливими і неправильними. Шкідливими тому, що Гімн - це святе і його треба слухати в унікальних випадках, а не перетворити на щотижневу пісеньку. Молитва - справа особиста. Бо в класах навчаються різні діти. І діти сектантів, і діти інших конфесій. І діти атеїстів.
показати весь коментар
22.09.2018 10:27 Відповісти
+16
А как быть кришнаитам, буддистам и атеистам? Им тоже вместе со всеми бубнить?
показати весь коментар
22.09.2018 10:11 Відповісти
+14
Гимн - это понятно, но молитва?? У нас светское государство.
показати весь коментар
22.09.2018 10:17 Відповісти

Завантаження...