9230 відвідувачів онлайн
3 083 36

Будівництво "Північного потоку-2" в Німеччині лобіюють великі компанії, - Умланд

Будівництво газопроводу "Північний потік-2" з Росії до Німеччини підтримують великі німецькі приватні компанії та місцеві еліти. Про це в ефірі програми "Нині вже" на "Громадському" заявив політолог, експерт Інституту Євроатлантичного співробітництва Андреас Умланд, передає Цензор.НЕТ.

Він нагадав, що угоду про будівництво "Північного потоку-2" уклали німецькі великі приватні компанії.

"Вони пройшли бюрократичні процедури, і немає такого німецького законодавства, яке дозволяло би просто так уряду втручатися у зовнішньоекономічну діяльність компаній", — пояснив політолог.

Також Умланд зазначив, що будівництво газопроводу лобіює місцева еліта землі Мекленбург-Передня Померанія, бо це вигідно регіону з економічної точки зору.

"Водночас є велика частина політичної еліти в Берліні, яка в принципі проти цього проекту, але зупинити його всупереч інтересам бізнеса та місцевих політиків не так просто", — резюмував він.

Проект "Північний потік-2" передбачає будівництво нової нитки газопроводу від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини нарівні з уже діючим "Північним потоком". Його потужність становитиме 55 млрд кубометрів газу на рік, довжина - понад 1,2 тис. км. Загальна вартість проекту оцінюється в 9,5 млрд євро.

Топ коментарі
+2
...мне нихто ничего не вручал -- я от рождения вручённый...*)
Есть Законы! -- по законам Германии, строительство СП-2, ничего не нарушает.
А вот, ещё мне заботиться о жирных германских котах и жуликах -- зарплаты не хватит -- они же мне её и платят...*)
показати весь коментар
01.11.2018 22:40 Відповісти
+1
весь мир с нами)
показати весь коментар
01.11.2018 21:30 Відповісти
+1
Вот это новость! Никто же не знал...
показати весь коментар
01.11.2018 21:56 Відповісти

Завантаження...