Будівництво "Північного потоку-2" в Німеччині лобіюють великі компанії, - Умланд

Будівництво газопроводу "Північний потік-2" з Росії до Німеччини підтримують великі німецькі приватні компанії та місцеві еліти. Про це в ефірі програми "Нині вже" на "Громадському" заявив політолог, експерт Інституту Євроатлантичного співробітництва Андреас Умланд, передає Цензор.НЕТ.
Він нагадав, що угоду про будівництво "Північного потоку-2" уклали німецькі великі приватні компанії.
"Вони пройшли бюрократичні процедури, і немає такого німецького законодавства, яке дозволяло би просто так уряду втручатися у зовнішньоекономічну діяльність компаній", — пояснив політолог.
Також Умланд зазначив, що будівництво газопроводу лобіює місцева еліта землі Мекленбург-Передня Померанія, бо це вигідно регіону з економічної точки зору.
"Водночас є велика частина політичної еліти в Берліні, яка в принципі проти цього проекту, але зупинити його всупереч інтересам бізнеса та місцевих політиків не так просто", — резюмував він.
Проект "Північний потік-2" передбачає будівництво нової нитки газопроводу від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини нарівні з уже діючим "Північним потоком". Його потужність становитиме 55 млрд кубометрів газу на рік, довжина - понад 1,2 тис. км. Загальна вартість проекту оцінюється в 9,5 млрд євро.
Есть Законы! -- по законам Германии, строительство СП-2, ничего не нарушает.
А вот, ещё мне заботиться о жирных германских котах и жуликах -- зарплаты не хватит -- они же мне её и платят...*)