9792 відвідувача онлайн
1 662 95

Радіостанції перевиконують квоту на українську мову на 24%, - Порошенко

Радіостанції перевиконують квоту на українську мову на 24%, - Порошенко

За інформацією Президента України Петра Порошенка, після підписання закону про квоти на українську мову радіостанції перевиконують встановлену законом квоту на використання української мови на 24%.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Порошенко зазначив: "Два роки тому я підписав закон про україномовні квоти на радіо. І упродовж цих двох років радіостанції перевиконують встановлену законом квоту на 24%. Загальний обсяг українських пісень в ефірі загальнонаціональних радіостанцій становить 54 %.

Радію, що у нас з’явилося більше авторів та виконавців – творче середовище буквально вибухнуло новими пісенними проектами та музичними колективами. Радіостанціям є що транслювати, а українці хочуть слухати пісні рідною мовою".

Топ коментарі
+8
И на каналах полно перелицованных кацапских телесериалов, которые продолжают втюхивать всякие ордынские заморочки - теперь уже на мове...
показати весь коментар
12.11.2018 15:51 Відповісти
+7
Потужно, петя! А коло відзвітуєш перед суспільством про хід виконання своєї передвиборчої програми "Жити по-новому!"?
показати весь коментар
12.11.2018 15:53 Відповісти
+7
Ватная шваль ботоксных уродцев скулит, а украинские песни в трендах ютюба и достигают просмотров 40-70 миллионов.
показати весь коментар
12.11.2018 16:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пятилетку - за три года.
показати весь коментар
12.11.2018 15:51 Відповісти
догоним и перегоним!
показати весь коментар
12.11.2018 16:07 Відповісти
совком аж воняет. комсомольская молодость вспомнилась.
показати весь коментар
12.11.2018 16:13 Відповісти
план по валу! вал по плану!
показати весь коментар
12.11.2018 16:14 Відповісти
егеж! а послухаєш ту кацапню наживо---аж блювати хоЧеться вїд такої української!
показати весь коментар
12.11.2018 20:55 Відповісти
И на каналах полно перелицованных кацапских телесериалов, которые продолжают втюхивать всякие ордынские заморочки - теперь уже на мове...
показати весь коментар
12.11.2018 15:51 Відповісти
На жаль, люди хочуть хавати гівно, і канали їм в цьому підігрують.
показати весь коментар
12.11.2018 16:58 Відповісти
Потужно, петя! А коло відзвітуєш перед суспільством про хід виконання своєї передвиборчої програми "Жити по-новому!"?
показати весь коментар
12.11.2018 15:53 Відповісти
Одно точно можно сказазать - количество украиноязычных тролей и зрадофилов увечилилось на 200 проц.
показати весь коментар
12.11.2018 17:10 Відповісти
Это не президент,а гуманитарий какой-то )) То он названия меняет, То приветствия )) Лишь бы не делом и шоб не потратится.- Руб капейку бережет,для его кармана.
показати весь коментар
12.11.2018 15:55 Відповісти
Самая насущная проблема.
показати весь коментар
12.11.2018 15:55 Відповісти
это ПАП
показати весь коментар
12.11.2018 16:05 Відповісти
Совершенно верно и очевидно.
показати весь коментар
12.11.2018 15:57 Відповісти
показати весь коментар
12.11.2018 16:09 Відповісти
йди в дупу зї своїм їзьєккомь,кацапе!
показати весь коментар
12.11.2018 20:56 Відповісти
Чмошники мрїють про касабския зарьплатти-пьєнсєї.україну ненавидять.*карьмїлє* ,баЧте,її постїйно й їкрою з салом.
показати весь коментар
12.11.2018 21:16 Відповісти
їмбьйоккь,греби на свїй кацапстан--плати кацапския,тебе нїхто не припняв тут.
показати весь коментар
12.11.2018 21:51 Відповісти
Общий объем украинских песен в эфире общенациональных радиостанций составляет 54%.

Так-то да. И песни, главным образом, душевные - про "ти менi не даеш", про "в твоiх руках моi труси" и пр.
показати весь коментар
12.11.2018 15:58 Відповісти
Радіостанції перевиконують квоту на українську мову на 24%, - Порошенко - Цензор.НЕТ 8097
показати весь коментар
12.11.2018 15:59 Відповісти
Коли по радіо крутили "Барадатий дєд мароз мєня прьот", Ви чомусь не писали нічого...
показати весь коментар
12.11.2018 17:03 Відповісти
*****.. как же оно меня раздражает падло!!! Украину уже почти по314зде пустил и чешет нам тут про мову!!
показати весь коментар
12.11.2018 15:59 Відповісти
Если бы знал,как меня...
показати весь коментар
12.11.2018 16:04 Відповісти
Потому ежели человек вченый, так ему уже свет переворачивается вверх ногами. Пардон. Вверх дыбом. И тогда, когда тому, одному, которому не вченому, будет белое так уже ему, вченому, которому, будет уже как рябое.

так что учитесь.
показати весь коментар
12.11.2018 16:11 Відповісти
умнай ви.помьнїтьє такої.
показати весь коментар
12.11.2018 20:59 Відповісти
єта па таму,шьто ти---кацап.
показати весь коментар
12.11.2018 20:58 Відповісти
Радіостанції перевиконують квоту на українську мову на 24%, - Порошенко - Цензор.НЕТ 1357
показати весь коментар
12.11.2018 16:00 Відповісти
Такими "коментарями" ви принижуєте не Порошека, а себе самого.
Ну правда.
показати весь коментар
12.11.2018 16:26 Відповісти
Меня унизить , можно в рыло получить . А кАзлина которая унижает мою Родину , на большее не заслуживает . Ему повезет если сдрыснит как Овощ .
показати весь коментар
12.11.2018 16:37 Відповісти
А чому не на мові? І чому "овощ" з великої літери? Случайность? Не думаю.
показати весь коментар
12.11.2018 16:40 Відповісти
Чубе,а твоя *родьєнна*---се Часом не за *****************?у нормальних людей--лише батькївщина.
показати весь коментар
12.11.2018 21:01 Відповісти
Урод моральный .
показати весь коментар
12.11.2018 16:01 Відповісти
ничего, Юля придет, порядок наведет
показати весь коментар
12.11.2018 16:04 Відповісти
на 24% больше брехни чо..
показати весь коментар
12.11.2018 16:06 Відповісти
У Порошенко с Гройсманом - предвыборное разделение труда. Плохой коп Гройсман поднимает тарифы, а хороший коп Порошенко - украинский язык.
показати весь коментар
12.11.2018 16:07 Відповісти
Місяців зо два тому, на Українській правді була велика стаття про стратегію петіної передвиборчої кампанії на другу каденцію.. Там тоді вже було сказано, що петя спробує проскочити на другу каденцію не завдяки результатам своєї роботи на першій каденції , а завдяки емоціям, котрими він буде годувати виборця напередодні виборів.. Десь так..
показати весь коментар
12.11.2018 16:07 Відповісти
теперь заживем пох что Кривой Рог без тепла Каменское без тепла . жители Кривого Рога уже вышли гасить своих упырейРадіостанції перевиконують квоту на українську мову на 24%, - Порошенко - Цензор.НЕТ 8211
показати весь коментар
12.11.2018 16:08 Відповісти
а костер зачем? греться?
показати весь коментар
12.11.2018 16:12 Відповісти
Не туда вышли. Газ им перекрыл "Нафтогаз", да и заваруха вся - дело рук "Нафтогаза". Подминают под себя местные распределительные предприятия, чтобы посполитых сподручнее было монопольно нагибать.
показати весь коментар
12.11.2018 16:17 Відповісти
Как раз "Туда" они вышли... Если Вам в гастрономе продадут просроченный тортик (не обязательно фабрики "...ошен", Вы ж не на фабрику поедете разбираться? Так и тут...
показати весь коментар
12.11.2018 16:34 Відповісти
Для чого "стрелки переводить"? Нема тепла? Запитай у мера Кривого Рога.
показати весь коментар
12.11.2018 16:19 Відповісти
вот и пусть гасят)))
показати весь коментар
12.11.2018 17:19 Відповісти
нехай поцїлують любого таварьєшьЧя вилкулла в дупу,дурнї кацапи.
показати весь коментар
12.11.2018 21:03 Відповісти
Радіостанції перевиконують квоту на українську мову на 24%, - Порошенко - Цензор.НЕТ 5125
показати весь коментар
12.11.2018 16:12 Відповісти
І запровадити квоти, і сказати про результати їх запровадження - це не гріх. Правда? Тоді для чого, чи для кого цей плач Ярославни по даній темі? Альо, чий Крим, громадяни?
показати весь коментар
12.11.2018 16:16 Відповісти
Да уж. Такими потужными реформами победы над путеным нам ещё сто лет ждать.
Надо в ответ на фейковые выборы хотя бы границу перекрыть с рашкой или вырубить оккупантам свет , а мы радио заняты.Какие песни, Пэтя? Гражданам твоей страны нужна победа , первое, деньги и работа , второе.
Вместо этого то молитвы, то песни.
показати весь коментар
12.11.2018 16:18 Відповісти
Якщо хтось не задоволений реформами, то про реформи і говоріть. Комусь квоти на радіо заважають?
показати весь коментар
12.11.2018 16:22 Відповісти
Почему порошенко обсуждает радио квоты, но молчит по делу своего ставленника Семочко, не реагирует на журналистские расследования по компенсации денег ахметову за свет для ордло. Почему тишина по обвинениям в адрес его личного банка по выдаче миллиардов ставленникам Януковича.
показати весь коментар
12.11.2018 16:29 Відповісти
До чого тут квоти? Ви що мовою пагано володієте? Чи це тема даної новини?
показати весь коментар
12.11.2018 16:43 Відповісти
До чого тут порошенко ?
показати весь коментар
12.11.2018 16:46 Відповісти
До чого тут Семочко?
показати весь коментар
12.11.2018 16:51 Відповісти
Потому как семочко ставленник порошенко, а радио к нему имеет такое же отношение как к зайцу стоп сигнал.
показати весь коментар
12.11.2018 16:53 Відповісти
Ну і квоти тут до чого? Порошенко має відношення до квот, а те, про що ви пишете, відношення до теми немає. Нема тут нормального модеретора, який би викосив все що не стосується якоїсь даної теми.
показати весь коментар
12.11.2018 17:04 Відповісти
заюльок "Творчо перебільшує"...по факту"мільярдів через банк"
показати весь коментар
12.11.2018 20:12 Відповісти
паЧьїму ви --*татьяна*,а не тетяна?кацапка?хоЧете кацапстану ще й тут?
показати весь коментар
12.11.2018 21:06 Відповісти
По теме есть что сказать? Или тебя интересует , почему я живу в Украине ? Да потому что я родилась в Украине , придурок ты! Украина - моя родина. Я одесситка в четвёртом поколении. На втором кладбище похоронены мои бабушки и родители. Здесь в украинской школе учатся мои дети. И не тебе из дынвры меня здесь кацапкой обзывать. Это твой диагноз, а не мой.
показати весь коментар
12.11.2018 21:14 Відповісти
дивно,що кацапня кацапомовна стверджує брутально,що воно---украиииинка.так можна себе й зїмбабвїйкою назвати.якщо среш по кацапськи--ти єси кацапом.крапка.отакий ось дїагноз,у 4їтвьйоррьтамь па кал єньєї.
показати весь коментар
12.11.2018 21:22 Відповісти
Ты, ноль читающих, ноль читаю- Ещё с тролльней я дискуссии не вела (( Брысь !!! завонял всю ветку уже((
показати весь коментар
12.11.2018 21:30 Відповісти
само ти трральня! й кацапом вїд тебе смердить,вялїкає українко срана.
показати весь коментар
12.11.2018 21:33 Відповісти
Это ты про маму свою сейчас рассказал что ли?
Сочувствую((
показати весь коментар
12.11.2018 21:42 Відповісти
лише кацапня згадує Чужу маму,коли не має аргументїв.лїкуйся,байстрюЧе сраний.кацап--це дїагноз.дїйсно спївЧуття заслуговуєш,убоге привезене вялїкає.
показати весь коментар
12.11.2018 21:48 Відповісти
У тебя есть свои мысли или ты все время за мной повторять будешь? Хотя, какие мысли у тролля с дыныры?
Чего хотело -то?
показати весь коментар
12.11.2018 21:52 Відповісти
егеж! на динирях всї україномовнї! а ти--украииинаЧька ,яке двох слїв зв*язати неспроможне.за тобою повторювати--себе не поважати,кацапко срана.
показати весь коментар
12.11.2018 21:55 Відповісти
не путайте!
https://censor.net/user/228276 не сепаркаНе ватнік і не кремлєбот..

це"рафінований"юлєбот!
показати весь коментар
12.11.2018 22:03 Відповісти
Вот и поговорите друг с другом (((
показати весь коментар
12.11.2018 22:05 Відповісти
Ты смешон((
Українці такою мовою не розмовляють.
Сколько бы ты не переобувался на лету , кацапом прет за версту ((
Ноль читателей, ноль читаю (((
Слейся уже.
показати весь коментар
12.11.2018 22:03 Відповісти
українцї розмовляють кацапскамь їзьєкамь,як й ти,боте кацапський?якщо я кацап,то ти--зїмбабвїйка,кацапко срана.
показати весь коментар
12.11.2018 22:07 Відповісти
заглохло,спец. з укр. мови?ти як тренер з плавання,що плавати само не вмїє.вЧи нашу мову,бо так й здохнеш тупорилою кацапкою,дурепо.
показати весь коментар
12.11.2018 22:35 Відповісти
Езжу без FM.
Самотня босса достала.
показати весь коментар
12.11.2018 16:23 Відповісти
ана вїть тожьє русккая,кака й ви.
показати весь коментар
12.11.2018 21:49 Відповісти
Нет, вы только вдумайтесь в этот феерический бред. Очередной лишнехромосомный?
показати весь коментар
12.11.2018 16:24 Відповісти
Ватная шваль ботоксных уродцев скулит, а украинские песни в трендах ютюба и достигают просмотров 40-70 миллионов.
показати весь коментар
12.11.2018 16:26 Відповісти
Подскажи, какие?
показати весь коментар
12.11.2018 16:35 Відповісти
Kazka Плакала, например.
показати весь коментар
12.11.2018 16:52 Відповісти
В Україні радіо і телебачення мвє бути100% українською мовою Жодних квот. Україна не гето для українців!
показати весь коментар
12.11.2018 16:40 Відповісти
З часом так і буде, - оті 24 "зайвих" процента з`явились тому що український контент став популярним і його крутять бо є запит.
показати весь коментар
12.11.2018 16:58 Відповісти
мова ведучих однозначно)..
на радіо НВ,-"мовна шизофренія", на жаль
показати весь коментар
12.11.2018 21:57 Відповісти
Забавно наблюдать как колбасит лишнехромосомних от украинских песен на радио.
И пете тут плюс, - многие украинские групы получили мощнейший импульс развития именно благодаря языковым квотам. Пять лет назад украинская песня нивжизнь не набрала бы больше https://www.youtube.com/watch?v=kiBF0KtqHLk 110 миллионов просмотров Youtube !
показати весь коментар
12.11.2018 16:53 Відповісти
Люди сами разберуться на каком языке говорить и какие песни слушать. Дело
Президента обеспечивать нормальный уровень жизни народа. Украинцы становятся
всё беднее, а Президент всё богаче. Только в 2017 году он увеличил свой капитал в
8 раз. И это в стране, которая признана самой бедной страной в Европе. А он забивает головы простых украинцев Томосом, языком, национальностью и прочей ерундой. А
сам невиданными темпами богатеет за счёт бедного народа. Ни в коем случае нельзя
голосовать за него. Иначе Украина станет ещё беднее.
показати весь коментар
12.11.2018 17:10 Відповісти
Ватан, слушай воровайку и всяких петухов типа киркорова, баскова.....
показати весь коментар
12.11.2018 17:22 Відповісти
От люди и разобрались) выбрали парламент и президента а те приняли закон.
показати весь коментар
12.11.2018 17:26 Відповісти
для некоторих народов язик-ярунда..


зато петухи из говна-повод для гордости)
показати весь коментар
12.11.2018 20:17 Відповісти
гавь--рїлкєн,греби на кацапстан й там вимагай української мови,шкїл,пїсень,бїблїотек,музеїв тощо.
показати весь коментар
12.11.2018 21:10 Відповісти
Радіостанції перевиконують квоту на українську мову на 24%, - Порошенко - Цензор.НЕТ 2119
показати весь коментар
12.11.2018 17:41 Відповісти
Радіостанції перевиконують квоту на українську мову на 24%, - Порошенко - Цензор.НЕТ 4038
показати весь коментар
12.11.2018 17:49 Відповісти
ти тоЧно кацап.або ж у них смокЧеш.
показати весь коментар
12.11.2018 21:12 Відповісти
ПОнимаю, что "наш" против украинского телевидения в Беларуси , расссея тоже против, но всё же обещал. Так когда будет?
показати весь коментар
13.11.2018 17:52 Відповісти