Коболєв запропонував Кабміну ліквідувати правління "Нафтогазу"

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив глава правління Андрій Коболєв.
"Правління запропонували прибрати та зробити персональну відповідальність глав напрямів, зокрема й мене", - сказав він на V форумі "Диригенти змін" у Києві у вівторок.
"Поки що не отримали відповіді, але, сподіваюся, коли-небудь отримаємо", - додав голова правління.
Він зазначив, що неготовність брати на себе персональну відповідальність за прийняття рішень, як і раніше, є для компанії проблемою, з якою вона має намір боротися в рамках політики трансформації цінностей.
Водночас А.Коболєв наголосив на важливій ролі в роботі компанії сформованої незалежної наглядової ради.
"Наглядова рада - один із головних успіхів компанії за останні роки", - наголосив голова правління.