6233 відвідувача онлайн
4 666 30

Коболєв запропонував Кабміну ліквідувати правління "Нафтогазу"

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив глава правління Андрій Коболєв.

"Правління запропонували прибрати та зробити персональну відповідальність глав напрямів, зокрема й мене", - сказав він на V форумі "Диригенти змін" у Києві у вівторок.

"Поки що не отримали відповіді, але, сподіваюся, коли-небудь отримаємо", - додав голова правління.

Він зазначив, що неготовність брати на себе персональну відповідальність за прийняття рішень, як і раніше, є для компанії проблемою, з якою вона має намір боротися в рамках політики трансформації цінностей.

Водночас А.Коболєв наголосив на важливій ролі в роботі компанії сформованої незалежної наглядової ради.

"Наглядова рада - один із головних успіхів компанії за останні роки", - наголосив голова правління.

Топ коментарі
+15
предлагаю ликвидировать нафтогаз...вместе с правлением.
показати весь коментар
13.11.2018 11:48 Відповісти
+14
Правление мешает Кобелеву воровать?!
показати весь коментар
13.11.2018 11:44 Відповісти
+12
Коболев хочет управлять, получать миллионы зарплаты и премии, а отвечают пусть другие.
показати весь коментар
13.11.2018 11:46 Відповісти

Завантаження...