9433 відвідувача онлайн

5 нападників на Гриценка в Одесі впізнано, їх затримала Нацполіція, - Аваков

5 нападників на Гриценка в Одесі впізнано, їх затримала Нацполіція, - Аваков

5 нападників на Анатолія Гриценка впізнано і затримано Нацполіцією.

Про це глава МВС Арсен Аваков написав на своїй сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Напад на Анатолія Гриценка. П'ятеро нападників впізнані і затримані Нацполіцією. Відносно ще 12 осіб будуть прийняті процесуальні рішення. МВС жорстко припинятиме практику, яку дехто намагається запровадити в українському суспільстві: спробі зриву виступів кандидатів на вибори, організацію нападів і провокацій навколо них, дискредитацію безіменними і фейковими інформаційними матеріалами. НЕЗАЛЕЖНО ВІД СТУПЕНЯ ОПОЗИЦІЙНІСТІ ПОЛІТИКІВ ДО ДІЮЧОЇ ВЛАДИ! Рівні права на політичну діяльність для всіх - основа цивілізованої демократії. Кожен з політиків може розраховувати на забезпечення і захист своїх прав та свобод", - заявив Аваков.

5 нападників на Гриценка в Одесі впізнано, їх затримала Нацполіція, - Аваков 01

Нагадаємо, люди в масках напали на лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка в Одесі. Інцидент стався перед входом в офісний центр "Термінал 42", де розміщене SHARK Radio. У політика був запланований прямий ефір. Поліція почала кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України - хуліганство.

Топ коментарі
+45
що там слідство по зайцевій вже встановило?
По євромайдану?
По діамантових прокурорах?
...
показати весь коментар
30.11.2018 11:03 Відповісти
+35
Ясно. Этих точно "посадят", да?
Заказчик кто?
показати весь коментар
30.11.2018 10:41 Відповісти
+34
Бла-бла-бла. И заказчика назовёшь, чучело? Или они по зову сердца?
показати весь коментар
30.11.2018 10:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
лучше не отпущены
показати весь коментар
30.11.2018 10:41 Відповісти
Ясно. Этих точно "посадят", да?
Заказчик кто?
показати весь коментар
30.11.2018 10:41 Відповісти
Может рыги, а может БЮТ.
Кому точно не стоит так самих себя подставлять - так это БПП.
показати весь коментар
30.11.2018 10:46 Відповісти
показати весь коментар
30.11.2018 10:47 Відповісти
Следствие покажет.

"Явамниверю!!!" работает только за поребриком.
показати весь коментар
30.11.2018 10:52 Відповісти
що там слідство по зайцевій вже встановило?
По євромайдану?
По діамантових прокурорах?
...
показати весь коментар
30.11.2018 11:03 Відповісти
В Одессе бют практически нет.
показати весь коментар
30.11.2018 12:37 Відповісти
А шо в Одессе есть?
показати весь коментар
30.11.2018 12:55 Відповісти
Шлема Гомельський та обТруханов.
показати весь коментар
30.11.2018 13:34 Відповісти
скоріше за все - кацапи.
показати весь коментар
30.11.2018 11:40 Відповісти
Очень вероятно. Но без поддержки на местном уровне все равно не обошлось.
показати весь коментар
30.11.2018 11:45 Відповісти
- Да кто ж его посадит, - оно же дерево... (с)
показати весь коментар
30.11.2018 10:54 Відповісти
Заказчик Ху@ло.
показати весь коментар
30.11.2018 11:13 Відповісти
Эти работники милиции и прокуратуры были в отпусках и на больничном! Все совпадения - случайны!
Шучу!
показати весь коментар
30.11.2018 15:45 Відповісти
памятники не сажают
показати весь коментар
30.11.2018 16:24 Відповісти
а у кого запеканка выпадает при фамилии "Гриценко"??
показати весь коментар
30.11.2018 19:00 Відповісти
Бла-бла-бла. И заказчика назовёшь, чучело? Или они по зову сердца?
показати весь коментар
30.11.2018 10:42 Відповісти
сынок гриценкин)так что зрадолью надо хорошо подумать хотят ли они чтобы это обьявили -анатолик явно против)))
показати весь коментар
30.11.2018 11:14 Відповісти
Называть его до приговора суда он по закону не имеет право.
показати весь коментар
30.11.2018 14:11 Відповісти
щось згадалось - ей ви троє - оба ко мне!
показати весь коментар
30.11.2018 10:42 Відповісти
Закажчик оноТоля , 100% . Но он не надеялся , что его титуханов задержт ! Интересно , что он будет говорить сейчас !
показати весь коментар
30.11.2018 10:44 Відповісти
ты смотри, чтоб там бппшные уши не вылезли, как в деле гандзюк
показати весь коментар
30.11.2018 11:19 Відповісти
так а зачем на них нападали? По делу или по глупости душевной?
показати весь коментар
30.11.2018 10:55 Відповісти
Есть 2 версии... Первая это так сказать личный конфликт. А вторая версия - "театральное представление". Но в обоих случаях Гринценко в выигрыше, пиар получился хороший.
показати весь коментар
30.11.2018 11:12 Відповісти
Всеукраїнська ржака зі свистом з цього тричі лузера - ось і весь піар. Хоча більше половини українців взагалі не знає хто це такий.
показати весь коментар
30.11.2018 12:49 Відповісти
Давай лучше про лузера, имеющего в бюджет города 17 миллиардов грн только от туристов, но за более чем 10 лет не построившего мусороперерабатывающий завод. Потому что шоколадные яйца мешают.
показати весь коментар
30.11.2018 16:28 Відповісти
Міко, по-перше за яким хером до мене - і мокшанською мовою? Гугл Транслейт заглючив?
По-друге - який зв'язок між лузером гриценко і сміттєзаводом?
І по-третє - де улюблене слівце "нацюк"? Без нього якось прісно читати тебе.
показати весь коментар
30.11.2018 19:51 Відповісти
брехня від аривакова уже нічим не відрізняється від брехні парашенки, і взагалі, коли б Гриценко своїми силами по гарячому не ідентифікував тих відморозків, їх і досі "шукали" б. ну, таки спіймали, тепер давайте уважно прослідкуємо чим то закінчиться. і буде все зрозуміло.
показати весь коментар
30.11.2018 11:01 Відповісти
1. Толя сам организовал театральное нападение на себя для привлечения к себе внимания.
2. Лучший способ реакции на выступления таких кандидатов - полное игнорирование. Естественно, и голосовать за таких абсолютная глупость.
3. Возможно, таким образом народ Украины в лице нападавших выразил своё мнение относительно этой бездарной фигуры, которую ни в коем случае нельзя выбирать и давать власть. С ним и его "командой" Украина будет не то что на дне, а зароется глубоко под дно.
показати весь коментар
30.11.2018 11:06 Відповісти
Его "команда" каждый день ему яичницу жарит на завтрак. Больше никакой команды нет!
показати весь коментар
30.11.2018 11:42 Відповісти
петя у тебя ВПН отклеился
показати весь коментар
30.11.2018 13:11 Відповісти
че то рука аж чешется добавить в заглавие "...и отпущены судом".
показати весь коментар
30.11.2018 11:07 Відповісти
Кому нужен этот брехливый чмошник?
показати весь коментар
30.11.2018 11:20 Відповісти
Хто Аваков?
показати весь коментар
30.11.2018 11:40 Відповісти
https://twitter.com/galadriel999 Galina_W_‏ @galadriel999 https://twitter.com/galadriel999/status/1068224718539493377 14 ч.14 часов назад

Головним "тітушкою", який напав на команду Аталотія в Одесі, виявився друг сина Аталотія по АвтоМайдану. Отeто я понімаю, дагаварняк

https://uainfo.org/blognews/1543496526-glavnym-titushkoy-napavshim-na-komandu-gritsenko-v-odesse-.html?_utl_t=tw&fbclid=IwAR2Qon1X3ocHWqrVOZpqlzPNi770xMIQKjLfmiDPex6BwDJ9UJHwO84vmp4
показати весь коментар
30.11.2018 11:28 Відповісти
5 нападників на Гриценка в Одесі впізнано, їх затримала Нацполіція, - Аваков - Цензор.НЕТ 2063 козёл кацапский
показати весь коментар
30.11.2018 12:51 Відповісти
гыга поц
показати весь коментар
30.11.2018 12:52 Відповісти
"5 нападавших на Гриценко в Одессе опознаны..."

Все они штатные работники полиции, в звании не ниже капитана, некоторые вообще "орлы Кравченко", успешно прошедшие люстрацию...
показати весь коментар
30.11.2018 11:34 Відповісти
Вчора по скайпу в інтервю Гриценко сказав що тітушки від Порошенка
показати весь коментар
30.11.2018 11:34 Відповісти
Дарма він це сказав. Він дав козир Пеці. Тепер, якщо виявиться, що це не так, стільки лайна виллють...
показати весь коментар
30.11.2018 11:42 Відповісти
И то, и то полезно
показати весь коментар
30.11.2018 12:25 Відповісти
Было интересно почему петруччио оставил Труханова, Кернеса и т.д. по сути уголовников в креслах мэров... Теперь понятно : для организации перед выборами "титушек" и прессования
тех на кого скажет "фас".
показати весь коментар
30.11.2018 18:14 Відповісти
Опять наверно каких-нибудь бомжей с отсидками назначили.
показати весь коментар
30.11.2018 11:41 Відповісти
Заказчик - Тыква!
показати весь коментар
30.11.2018 11:43 Відповісти
Одним из нападавших оказался близкий товарищ сына Гриценко. Это уже залет
показати весь коментар
30.11.2018 11:44 Відповісти
Брехня...Родной брат!!!!
показати весь коментар
30.11.2018 12:29 Відповісти
В полиции стало интересно работать. Просто коммент.
показати весь коментар
30.11.2018 11:49 Відповісти
народ, не было там никаких титушек, гриц перед поездкой сказал(по памяти) что моряки отрабатывали шкурные интересы власти - и поехал в Одессу, народ юмора не понял и вручил ему гарбуза, его охрана начала метелить вручателей, и понеслось, грицу прилетело яйцо...охране прилетели люли...
показати весь коментар
30.11.2018 11:50 Відповісти
Если это действительно так - То нападавших отпустить, а грыщу добавить люлей.
показати весь коментар
30.11.2018 11:59 Відповісти
Так іще б у вухо і легко пробити з ноги.
показати весь коментар
30.11.2018 13:36 Відповісти
А может это ответ Гриценко Юле на плакаты, которые в Киеве вывесили против неё?
показати весь коментар
30.11.2018 12:03 Відповісти
Нападавшими оказались помошники Гриценко
показати весь коментар
30.11.2018 12:11 Відповісти
Це ваша робота і не треба на цьому піаритись.Ви ж не впіймали вбивць Небесної сотні,не розкрили десятки політичних вбивств,в тому числі вбивство журналіста Гонгадзе.
показати весь коментар
30.11.2018 12:31 Відповісти
Зрадалюбам не угодишь: поймали сообщили - пиаритесь, не сообщили бы - ничего не делают, покрывают.
показати весь коментар
30.11.2018 17:24 Відповісти
напевно активісти..
показати весь коментар
30.11.2018 12:51 Відповісти
Оперативненько, это хорошо.
показати весь коментар
30.11.2018 12:55 Відповісти
Задержали, но не называют кто именно и кого представляют!
Если бы это были люди Тиомшенко, или еще кого и противников БПП с НФ, то уже трубили бы во всю.
показати весь коментар
30.11.2018 12:59 Відповісти
ПРОЙДЁТ ВРЕМ И ВЫЯСНИТСЯ, ЧТО НЕ ТЕХ ВЗЯЛИ - НО ПИАР, КАК ЭХО ПОШЛО УЖЕ ДАЛЕКООООООООО.
показати весь коментар
30.11.2018 14:53 Відповісти
У бандитов (власти, олигархов) миллиарды баксов. Если посадить пять человек, то что изменится? НИЧЕГО. Если не будут посажены заказчики и организаторы, то Авакова нужно снимать с должности.
показати весь коментар
30.11.2018 16:27 Відповісти
Такиз снимать нужно до назначения. Потому что никто не посажен и не будет посажен, кроме мелкой шпаны.
показати весь коментар
30.11.2018 16:34 Відповісти
Головне в цій ситуації - не затримати, а виявити замовника!!!
показати весь коментар
30.11.2018 17:20 Відповісти
Ну як ти вявиш його не затримавши виконавців? Може підеш працювати туди і покажеш як треба?
показати весь коментар
30.11.2018 17:26 Відповісти
Та хто ж мене візьме? В 2003 році звільнився за 10 років багато чого набачившись, а особливо з початку 2000-них)) Як кого призначали на посади, як хто їх купував, вперше в 2002 році взнав, що таке телефонне право, як забирають справи (зараз провадження) і, як їх передають тим хто "в тємє" і тим, хто слухає процесуальних керівників))
А ще я співставляю і порівнюю з тим, як працюють за кордоном)) Ми від них відстали не на 10-20-30-40-50 років...набагато більше - відстали назавжди!
Мені достатньо того, чим я займаюсь...
показати весь коментар
01.12.2018 18:57 Відповісти
Все тайное, становится явным.
показати весь коментар
30.11.2018 18:48 Відповісти
Министр хочет сказать , что такая банда убийц в количестве 30 "человек",(это , что государство в государстве) могла не заметно передвигаться и дислоцироваться по месту , а особенно возле встречи кандидата без ведома представителей власти?, Это абсурд , все на контроле, как 2 мая 2014 года. Так на чьей стороне де факто власть, на стороне Труханова, вы что в этом сомневались?, все это театр.
показати весь коментар
30.11.2018 19:00 Відповісти
Ну,никак мы от совка не отплывем.В дем.стране все бывает:могут политики от толпы отхватить,могут машинки спалить, витрины побить и т.д.Что произошло?Такой кипишь подняли,мама дорогая!Чинно и благородно в соседней рашке,только, на коленях без мозгов начальство хвалят.
показати весь коментар
01.12.2018 08:33 Відповісти
Знайшов на українському форумі, де дописуть досить виважені люди:

https://uainfo.org/blognews/1543496526-glavnym-titushkoy-napavshim-na-komandu-gritsenko-v-odesse-.html?_utl_t=tw&fbclid=IwAR1FKlydc8xaugihaIGM5OoupC3vgrT4Olapuos3lOkrNwu85fxxEXMpoEo Главным "титушкой", напавшим на команду Гриценко в Одессе, оказался друг сына политика по Автомайдану