Кабмін підвищив на 20% оплату праці науково-педагогічних працівників

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду у вівторок.
Зокрема, відповідне протокольне рішення було підготовлено і запропоновано Міністерством освіти і науки та схвалено Кабміном.
Виживаю тільки за рахунок того, що час від часу пишу наукові статті та дипломи на замовлення. Зараз ще може дисер замовлять, але це не точно.
Загалом замовлень не так багато (та й коли їх багато робити, якщо навантаження суттєве в універі?) і за них теж не шиканеш. Якщо якогось місяця замовлень немає взагалі - беру в борг гроші на приватівську кредитку. Потім якось за рахунок замовлень віддаю, але швидко новий борг утворюється.
І головне - коли, власне, своїми розробками займатися, якщо щоденно комусь щось пишеш? Про яку науку може йтися, коли учбове, організаційне та методичне навантаження разом із необхідною для виживання "халтурою" з'їдають абсолютно весь час?
Оце цатаке "солодке" життя у викладачів. Давно вже треба було кинути все це. Тільки любов до професії підтримує! )))