8115 відвідувачів онлайн

Російська пропаганда вигадала вагони з отрутами і британських військових на Донбасі

Російська пропаганда вигадала вагони з отрутами і британських військових на Донбасі

Напередодні в МЗС РФ заявили, що Україна може готувати "провокації з використанням зброї масового ураження".

Пособник терористів Едуард Басурін, так званий "представник управління народної міліції ДНР" заявляє, що влада України доставила на підконтрольну територію в районі Красногорівки Донецької області потяг з токсичною речовиною. Про це пише російське інформагентство ТАСС, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Наша розвідка отримала інформацію про прибуття на залізничну станцію Красногорівка вагонів, забитих бочками синього кольору з сильнодіючою хімічною отруйною речовиною. Наразі йде їх розвантаження українськими військовослужбовцями, одягненими в захисні комплекти", - заявив Басурін.

Басурін додав, що в цьому ж районі перебувають фахівці британських і американських спецслужб, що спеціалізуються на проведенні диверсій. "У зоні ураження можуть опинитися понад 70 тис. мирних жителів", - стверджує пособник окупантів.

Напередодні офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова в понеділок заявила, що Україна готує провокацію з використанням зброї масового ураження, пише російське видання "Регнум".

"Нас дуже непокоять публікації "експертів", які дедалі частіше з'являються в українських ЗМІ про можливе застосування збройними формуваннями ЛНР і ДНР бойових отруйних речовин. Ми також пам'ятаємо заяву голови постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО І.Фріз про "розробку Росією хімічної і біологічної зброї для подальшого її застосування проти України"", - сказала Захарова.

"Така обставина дозволяє припустити, що київські стратеги досконально вивчили і готові реалізувати на практиці досвід своїх зарубіжних кураторів з організації провокацій з використанням зброї масового ураження", - заявила офіційний представник МЗС РФ.

Раніше окупанти не раз поширювали інформацію про нібито заплановані дії ЗСУ. Спочатку вони стверджували, що ЗСУ готують масштабний наступ 14 грудня. Потім - що українська армія "наступатиме" після 20 грудня. Жоден із цих прогнозів не збувся.

Паралельно найманці нарощують сили, приводячи свої підрозділи в стан бойової готовності.

Топ коментарі
+25
чем больше ордынцы визжат о химоружии тем больше вероятность провокации.Но уже люди понимают кто громче всех кричит держи вора
показати весь коментар
25.12.2018 17:02 Відповісти
+18
"Громче всех "Держи вора!", кричит сам вор...". Украина нигде, даже "краем не касалась" отравляющих веществ, а Россия "спалилась", "по полной", начиная с "Норд-Оста"...
показати весь коментар
25.12.2018 17:03 Відповісти
+11
Шизофреническая пауза от укуренного эдички.😊
показати весь коментар
25.12.2018 17:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
https://twitter.com/donetsk62ua Донецк 62.ua‏ @donetsk62ua https://twitter.com/donetsk62ua/status/1077583720276811776 58 мин.58 минут назад

Как выглядит станция в Красногоровке, где «ВСУ в ОЗК разгружают химоружие», - ФОТО Корреспондент https://t.co/ZJ42UfpYhh http://62.ua побывал сегодня на железнодорожной станции в Красноровке,Терористи знову звинувачують Україну в "провокації": тепер вони "побачили" склад з хімікатами й інструкторів іноземних спецслужб - Цензор.НЕТ 6248
Терористи знову звинувачують Україну в "провокації": тепер вони "побачили" склад з хімікатами й інструкторів іноземних спецслужб - Цензор.НЕТ 7224
показати весь коментар
25.12.2018 18:15 Відповісти
Ребята Путин готовит вторжение в ночь с 31 на 1 января!!! Ребята есть вещий сон!! А я служил в Особом Отделе военной Контр . Разведки РФ в первую чеченскую. Эти твари путинские могут все что хочешь!!! АТБ стало черно - красного цвета , а никто тремонты такие не делает!!! Флаг у нас черно -красный , а магазинов продуктовых черного цвета не бывает!! И на кассе они копеки сшибают, как будто цены округлить не могут!!! И воде Моршинской на горячию линию звонил , хотел предупредить , чтобы контроль усилили!!! А они меня на...й послали!!! Ребята СБУ жопой чую неладное!!! Проверьте как АТБ с небо смотрится и как ракета на камень черный реагирует! Что за камень такой черный никто из строителей не знает!!! Ведь Баба косастая она с х-лом мутит мутное!!!! Петр Алексеевич дай задание - пусть сигнал мой проверят!!! А то у нас В День Рожденья Степана Бандеры ***** войско в Днепр войдет!!!! А эти придурки кремлевские любят к датам все приурачивать!! Знаю лично я мразей этих!!!! ПРОВЕРЬТЕ СНЫ МОИ РЕБЯТА!!!
показати весь коментар
25.12.2018 18:16 Відповісти
Терористи знову звинувачують Україну в "провокації": тепер вони "побачили" склад з хімікатами й інструкторів іноземних спецслужб - Цензор.НЕТ 6239
показати весь коментар
25.12.2018 18:16 Відповісти
Н да...Кокс дошёл до лыныры? Или это массовая белочка в гости?
показати весь коментар
25.12.2018 18:17 Відповісти
Кто поверит брехне ?раша уже не раз попадалась на лжи и каждый раз сваливала свои операции на Украину
показати весь коментар
25.12.2018 18:22 Відповісти
Терористи знову звинувачують Україну в "провокації": тепер вони "побачили" склад з хімікатами й інструкторів іноземних спецслужб - Цензор.НЕТ 984
показати весь коментар
25.12.2018 18:24 Відповісти
https://twitter.com/donetsk62ua Донецк 62.ua‏ @donetsk62ua https://twitter.com/donetsk62ua/status/1077583720276811776 1 ч.1 час назад ЕщеКак выглядит станция в Красногоровке, где «ВСУ в ОЗК разгружают химоружие», - ФОТО

Корреспондент https://t.co/ZJ42UfpYhh http://62.ua побывал сегодня на железнодорожной станции в Красноровке, Терористи знову звинувачують Україну в "провокації": тепер вони "побачили" склад з хімікатами й інструкторів іноземних спецслужб - Цензор.НЕТ 7077 Терористи знову звинувачують Україну в "провокації": тепер вони "побачили" склад з хімікатами й інструкторів іноземних спецслужб - Цензор.НЕТ 4229Терористи знову звинувачують Україну в "провокації": тепер вони "побачили" склад з хімікатами й інструкторів іноземних спецслужб - Цензор.НЕТ 250Терористи знову звинувачують Україну в "провокації": тепер вони "побачили" склад з хімікатами й інструкторів іноземних спецслужб - Цензор.НЕТ 26859 ответов94 ретвитов
показати весь коментар
25.12.2018 18:33 Відповісти
Что-то в параше оригинальность хромает:
Терористи знову звинувачують Україну в "провокації": тепер вони "побачили" склад з хімікатами й інструкторів іноземних спецслужб - Цензор.НЕТ 7612
показати весь коментар
25.12.2018 18:33 Відповісти
Терористи знову звинувачують Україну в "провокації": тепер вони "побачили" склад з хімікатами й інструкторів іноземних спецслужб - Цензор.НЕТ 7542
показати весь коментар
25.12.2018 18:39 Відповісти
Та нічого страшного. Завозять дуст (ДДТ), щоб воші ватні труїти і ще негашене вапно, ватників посипати, щоб не смерділи.
показати весь коментар
25.12.2018 18:51 Відповісти
Та ні, у бочках був каросін, гнід труїти
показати весь коментар
25.12.2018 20:21 Відповісти
я о том же выше написал
Терористи знову звинувачують Україну в "провокації": тепер вони "побачили" склад з хімікатами й інструкторів іноземних спецслужб - Цензор.НЕТ 8249
показати весь коментар
25.12.2018 18:57 Відповісти
Боевые отравляющие вещества в обычных 200 литров бочах??? Тогда что, радиоактивные отходы в обычных мешках перевозятся? И как же «разведка лугандона» разглядела солдат ВСУ под ОЗК? Регненовизор или алковизор? А представители иностранных спецслужб наверно свои удостоверения предьявили, шоб нихто не сумневался, ага. Они там реально **...нутые в лугандонии, и только такие же безмозглые приматы могут в такую чушь поверить.
показати весь коментар
25.12.2018 19:04 Відповісти
Если кацапы готовят провокацию с хим оружием, то надо срочно пригласить международных инспекторов, пусть посмотрят и усе, кацапским провокациям поводам для войны не бывать.
показати весь коментар
25.12.2018 19:07 Відповісти
"Мер" Горлівки волав що такі сині бочки стоять в Микитівці.А Микитівка вже ж наче під сєпарами,нє?
показати весь коментар
25.12.2018 19:11 Відповісти
А Басурін забув шо ми вже з 14-го числа наступаємо на маладую ріспубліку і до Нового року вже вийдемо на держкордон?
показати весь коментар
25.12.2018 19:12 Відповісти
что бы ни случилось, главное - не стрелять, особенно из оружия, запрещенного минскими соглашениями. А то путин нападет
показати весь коментар
25.12.2018 19:32 Відповісти
опять басурин лишнего пыхнул.... эх.... накроет ведь с концами, не бережёт себя эдик, не бережёт
показати весь коментар
25.12.2018 19:47 Відповісти
Алле, «Это я - Эдичка»
показати весь коментар
25.12.2018 20:19 Відповісти
Сьогодні в Луганде дискотека, нацбати дихлофос завезли
показати весь коментар
25.12.2018 20:20 Відповісти
Террористы опять обвиняют Украину в "провокации": наверное российскими военными самолётами завезли с Сирии хим оружие и подготавливают население Донбасса,чтобы всё свернуть на Украинскую армию,ватники залётные одного не поймут,зачем украинцам распылять эту гадость на своей земле.
показати весь коментар
25.12.2018 20:25 Відповісти
Басурин - большой спец по ВЕЩЕСТВАМ... Нюхом чует...
показати весь коментар
25.12.2018 23:10 Відповісти
от дебіли)) басурін, косячок забий))
показати весь коментар
26.12.2018 01:17 Відповісти
А говорят, что скрепные католическое Рождество не празднуют. Та, у них похоже каждый день праздник, залив хари и вынос тела.
показати весь коментар
26.12.2018 09:01 Відповісти
Сторінка 2 з 2