"Північний потік-2" вбиває Україну, і Німеччина тут дотримується антиєвропейської позиції, - Чапутович

Проект газопроводу "Північний потік-2" загрожує безпеці України і підтверджує антиєвропейську позицію Німеччини.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це заявив глава Міністерства закордонних справ Польщі Яцек Чапутович в інтерв'ю Handelsblatt.
"Газопровід руйнує наслідки санкцій, "Північний потік-2" вбиває Україну. Коли транзит російського газу територією України буде припинений, ця країна втратить не тільки серйозні прибутки, але перш за все гарантію захисту перед черговою російською агресією", - сказав міністр.
"Польща, США і Європейська комісія представляють тут проєвропейську позицію, Німеччина - антиєвропейську. Німеччина часто думає, що європейська позиція тотожна з німецькою, але у випадку з "Північним потоком" це не так", - зазначив Чапутович.
Водночас дипломат вважає, що здебільшого політика Польщі та Німеччини щодо конфлікту між Росією та Україною є однаковою.
"До певної міри ми також погоджуємося в справі реакції ЄС на російську агресію, щоб за допомогою санкцій передати Росії сигнал. Але ми хочемо більш рішучих дій", - заявив Чапутович.
Як повідомлялося раніше, глава МЗС Польщі також запропонував призначити посла генсека ООН з питань України і змінити "нормандський" формат.
В них стрімко старішає населення, не вистачає робочого потенціалу, бо німці також імігрують..
Плюс вдало підселені росіянами натовпи емігрантів..