4281 відвідувач онлайн
7 178 39

Залізничний вокзал у столиці відзавтра патрулюватиме поліція

Залізничний вокзал у столиці відзавтра патрулюватиме поліція

Цілодобове чергування на вокзалі здійснюватимуть бійці підрозділу патрульної поліції з охорони громадського порядку.

Про це повідомив голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт "УЗ".

"Уже з 20 січня на головному залізничному вокзалі столиці функціонуватиме Сервісна служба Національної поліції. Вона відповідатиме за громадський порядок на вокзалі, її завдання - запобігати випадкам хуліганства, крадіжок та іншим злочинам", - пояснив Кравцов.

Поліцейських вирішили залучити до патрулювання через те, що останнім часом на вокзалі почастішали випадки жебрацтва, несанкціонованої торгівлі та нелегального обміну валюти тощо.

"Всі ці явища створюють незручності нашим пасажирам, а також провокують нарікання на адресу керівництва вокзалу й "Укрзалізниці". Сподіваємося, що з початком роботи підрозділу Нацполіції перебування наших пасажирів на вокзалі стане безпечнішим і комфортнішим", - зазначив голова правління "Укрзалізниці".

Крім цього, за словами Кравцова, на вокзалі встановлено камери відеоспостереження з елементами інтелектуальної відеоаналітики.

До 2015 року за порядок на вокзалах і в поїздах відповідала транспортна поліція. Але потім її ліквідували, і чергова частина на Центральному вокзалі в Києві закрилася.

Топ коментарі
+19
Афигеть .А что до сих пор полиция на центральном вокзале не дежурила? И это в условиях войны? Вы Аваковы что там совсем дебилы ?
показати весь коментар
19.01.2019 19:25 Відповісти
+15
Стесняюсь спросить,а кто его раньше патрулировал,цыгане,бомжи и корманники?А про клафилинщиков забыла.
показати весь коментар
19.01.2019 19:26 Відповісти
+15
жд вокзал в Киеве это самы большой бомжатник,который я видел в Украине
показати весь коментар
19.01.2019 19:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И не только там. Вы должны отрабатывать зарплату .
показати весь коментар
19.01.2019 19:17 Відповісти
жд вокзал в Киеве это самы большой бомжатник,который я видел в Украине
показати весь коментар
19.01.2019 19:27 Відповісти
Слишком не будут наводить порядок толку не будет.
показати весь коментар
19.01.2019 19:29 Відповісти
самое безопасное место в Украине это КПП Шегени с той стороны забора
показати весь коментар
19.01.2019 19:32 Відповісти
Справа в тому що до цього там патрулювали бомжі, таксисти і роми..а Чергова частина тільки приймала відкати від пограбувань.. до речи як в центральному апараті МВС. Головний Аваков (Сабакоа).. Це на 5 році реформ вони вирішили патрулювати)))
показати весь коментар
19.01.2019 19:39 Відповісти
пам,ятаю,коли Сан Санич робив капремонт, і в роботяг була виплата з/п, то мусора навіть з відпусток виходили добровільно, кишені потрясти.
показати весь коментар
19.01.2019 21:39 Відповісти
до этого патрулировали бандиты.Теперь вместе будут.Пока поделят сферы влияния?
показати весь коментар
19.01.2019 19:42 Відповісти
Железнодорожный вокзал в столице с завтрашнего дня будет патрулировать полиция

=====================================
так как игровые МАФы разгромили и не с чего зарабатывать. Нужно снова выходить на промисел и трясти бомжов с цыганами
показати весь коментар
19.01.2019 19:22 Відповісти
А до этого, там кто патрулировал?
показати весь коментар
19.01.2019 19:22 Відповісти
карманники и цигане
показати весь коментар
19.01.2019 19:28 Відповісти
Странно, что до сих пор на центральном вокзале столицы не было нормальной, новой полиции, а были старые совковые зажравшиеся менты. Так не должно быть, впрочем у полиции, вроде как, недокомплект...
показати весь коментар
19.01.2019 19:23 Відповісти
а циганам куди тепер?
показати весь коментар
19.01.2019 19:23 Відповісти
на завод пойдут работать
показати весь коментар
19.01.2019 19:27 Відповісти
на Рыбальский.
показати весь коментар
19.01.2019 20:05 Відповісти
Будут еще и новым платить
показати весь коментар
19.01.2019 19:39 Відповісти
В Ідію. Звідти вийшли - туди й зайдуть.
показати весь коментар
19.01.2019 20:26 Відповісти
Будуть разом з поліцейськими патрулювати.
показати весь коментар
20.01.2019 20:36 Відповісти
Афигеть .А что до сих пор полиция на центральном вокзале не дежурила? И это в условиях войны? Вы Аваковы что там совсем дебилы ?
показати весь коментар
19.01.2019 19:25 Відповісти
да времени не было у полиции,было много работы в Княжичах
показати весь коментар
19.01.2019 19:29 Відповісти
Дежурила, всегда, c савецких времён, даже в кацапии. На каждом более-менее вокзале есть опорный пункт. Но тебе откуда об этом знать
показати весь коментар
19.01.2019 20:15 Відповісти
Стесняюсь спросить,а кто его раньше патрулировал,цыгане,бомжи и корманники?А про клафилинщиков забыла.
показати весь коментар
19.01.2019 19:26 Відповісти
А извините, сколько КРЫША стоить будет?
показати весь коментар
19.01.2019 19:29 Відповісти
Я би порадив алкоголіку Зозулі пока він керує як він сказав, "а@уєнойінстітуцією" в м. Києві направити туда непотріб моніторінга якій все одно нічого не робить а тільки паразитує на тлі громадян. Це безполєзне ОЗугруповання. Головним по патрулю призначити брехуна і мразоту Євдокімова))) Можна же шалашовок які сидять на першому поверсі на Народного ополчення, 9 і цілий день красят губи і копити свої.
показати весь коментар
19.01.2019 19:33 Відповісти
Думается мне, что не все полицейские будут честными.И начнут свой собственный бизнес. Крыша будет высокопоставленная.Во всяком случае , до сих пор так было всегда.
показати весь коментар
19.01.2019 19:36 Відповісти
а цыганские дружины куда денутся????????????
показати весь коментар
19.01.2019 19:46 Відповісти
Охренеть а кто же там раньше патрулировал
показати весь коментар
19.01.2019 19:49 Відповісти
Нужно было поднять дупу и посмотреть. Новость ни про шо, там всегда и дежурили.
показати весь коментар
19.01.2019 20:17 Відповісти
интерсно, а где была полиция до " завтрашнего дня"???
показати весь коментар
19.01.2019 19:50 Відповісти
В сьогоднішньому!!!
показати весь коментар
19.01.2019 20:28 Відповісти
"станет более безопасным и комфортным"____________Станиславский сказал бы - "Не верю", я добавил бы, что жд вокзал в Киеве превратился в трихинеллезный отстойник для педикулезных бомжей со всей Украины, в грязное заплеванное строение, место "работы" для жуликов и проходимцев всех мастей и рангов!
показати весь коментар
19.01.2019 19:55 Відповісти
Перемога?
показати весь коментар
19.01.2019 20:51 Відповісти
такого 3,14здеца на вокзале,как сейчас,не было не при одном мэре...
виталик,блд,ну как мне объяснить немцу из Кёльна,приезжающему в Киев три года подряд,что ямы-монументы на привокзальной площади и выбоины в пол-колеса - это "так надо"?? стыдно,блд,во что вы превратили город - просто 3,14здец,ну нет слов..
показати весь коментар
19.01.2019 20:51 Відповісти
Без ям никак! Если ямы заделать - путин сразу нападет и русские танки беспрепятственно доедут от Ростова прямо на вокзал по гладким дорогам.
показати весь коментар
19.01.2019 21:07 Відповісти
вони його кришують. Шо там патрулювати?
показати весь коментар
19.01.2019 21:08 Відповісти
Передел сфер влияния.
показати весь коментар
19.01.2019 21:08 Відповісти
Так ведь решили бардак прикрыть....Надо подождать,может получиться!? А привычно обсирать желающих не убавляется.
показати весь коментар
19.01.2019 21:46 Відповісти
Вибачте мене, а чим повинна займатися поліція на Мої податки?
Ситуація: їде патрульний автомобіль і на пішохідному переході стоїть авто і не має водія, проїздзає патрульна машина і нічого не відбувається, тільки після того коли набрали 102 і пояснили що там відбулося, короче, таких нікчемних поліцейських я ніколи не бачив, їх послали на 3 букви і все.
показати весь коментар
19.01.2019 21:54 Відповісти
А "бомбил" вокзальных, они обосруться погонять?
Или с ними в долю станут?
А ещё мусора не хотят автовокзал соседний патрулировать?
Там тоже не всё тихо и прекрасно))))
показати весь коментар
19.01.2019 22:10 Відповісти
это яркий пример тем кто любит покричать что менты не нужны, их нужно распустить))))
показати весь коментар
20.01.2019 08:47 Відповісти