9291 відвідувач онлайн
25 156 308

"Кияни обігрівають квартири цеглинами на газовій плиті", - нові фейки російських ЗМІ

Російські пропагандистські ЗМІ тиражують черговий фейк про Україну. Цього разу пропагандисти Кремля розповідають про те, що через високі тарифи на тепло кияни нібито гріються за допомогою цеглин на газових плитах.

"Глава українського аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко заявив, що через високі ціни на опалення деякі жителі Києва використовують цеглу для обігріву приміщень", - пише російське видання Газета.ру, передає Цензор.НЕТ

"Сергієнко наголосив, що через підвищення тарифів на опалення "рано чи пізно" жителі України не зможуть платити за послуги ЖКГ, "підприємства збанкрутують" і після цього настане "колапс", - продовжує видання.

"Я сам бачив, як бідні люди обігріваються: на плиті стоять цеглини, газ горить цілодобово, і ці цеглини гріють фактично кухню і найближчу кімнату", - цитує російське видання Сергієнка.

"Він запевнив, що такий спосіб обігріву він особисто спостерігав в одній із квартир Києва", - зазначає видання.

Топ коментарі
+56
Я обогреваю квартиру монитором, на который выведены комментарии с цензора. Температура в спальне- 23 градуса.
показати весь коментар
24.01.2019 09:13 Відповісти
+42
Блин жареным снегирем чуть не подавился.
показати весь коментар
24.01.2019 09:14 Відповісти
+37
Прочитав цю новину своїм рабам, ті в ступорі
показати весь коментар
24.01.2019 09:15 Відповісти

Завантаження...