11062 відвідувача онлайн
10 808 114

Побиття дівчини в школі на Київщині закінчилося штрафом для батьків кривдниці

Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Київській області, передає Цензор.НЕТ.

Про факт знущань у поліцію повідомив директор школи. Правоохоронці встановили, що між ученицями 9-х класів виник конфлікт через поширення неправдивих чуток. Агресивно налаштована дівчина викликала з уроку 14-річну однолітку і на коридорі почала її бити ногами. При цьому вона принижувала потерпілу нецензурною лайкою, завдавала ляпасів долонею по обличчю. Сварку помітила вчителька школи і розвела дівчат у різні навчальні класи.

Однак на цьому конфлікт між школярками не було вичерпано. Після школи кривдниця зібрала компанію учениць на свою підтримку і зустріла на вулиці свою жертву. Бійку відзняли на мобільний телефон і потім виклали в інтернет.

Відкрито кримінальне провадження за фактом заподіяння дитині тілесних ушкоджень. Зараз матір агресивної учениці притягнуто до адміністративної відповідальності за булінг, вчинений її дочкою.

Топ коментарі
+34
Бывает у нормальных родителей дети моральные уроды.
Бывает у мразей родителей нормальные дети.
Посадить школьницу на зону значит сломать ей жизнь.
Оштрафовать родителей значит наказать ее условно...
К чему это все? К тому, что надо было не родителей штрафовать, а заставить эту дуру дней 15 в своей школе полы мыть да сортиры драить. Не знаю как ей, другим была бы наука. И гонору поменьше
показати весь коментар
26.01.2019 14:28 Відповісти
+17
и группу поддержки заодно ...
показати весь коментар
26.01.2019 14:22 Відповісти
+15
А надо бы еще и кастрировать...что бы больше не плодили быдяков..
показати весь коментар
26.01.2019 14:18 Відповісти

Завантаження...