10645 відвідувачів онлайн
11 954 388

Берлін уперше відпочиває 8 березня, більшість німців хочуть наслідувати його приклад

Про це свідчать оприлюднені в п'ятницю результати опитування, проведеного соціологічним інститутом YouGov, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Згідно з цими результатами, 54% респондентів хотіли б, щоб інша Німеччина наслідувала приклад Берліна, 34% виступають проти цього.

У столиці ФРН 8 березня нинішнього року вперше оголошено неробочим днем. У результаті федеральний уряд з його міністерствами фактично "закриті". Вся інша Німеччина працює.

На другу половину дня 8 березня в центрі Берліна запланована демонстрація за рівноправність жінок. Очікується, що в ній візьмуть участь майже 10 тисяч осіб.

Топ коментарі
+21
Германия медленно но уверенно превращается в паРашу . Верной дорогой идёте камрады .Берлін уперше відпочиває 8 березня, більшість німців хочуть наслідувати його приклад - Цензор.НЕТ 4924.
На очереди празднование 23 хвевраля и 7 ноября .Берлін уперше відпочиває 8 березня, більшість німців хочуть наслідувати його приклад - Цензор.НЕТ 2.
показати весь коментар
08.03.2019 12:22 Відповісти
+17
У мене в родині ніколи і ні за яких обставин не відмічали жидобільшовицькі свята. Пити варто лише в стані радості від досягнутого успіху. В усіх інших випадках алкоголь вбиває душу і тіло. Ви чогось сьогодні досягли? Завершили проект? Побудували дім? Заробили грошенят? Ні? Ну тоді Ви просто хочете набухаться як і роблять усі люмпени та п'яниці...
показати весь коментар
08.03.2019 12:25 Відповісти
+15
Ольгинское совсем не палятся)))
показати весь коментар
08.03.2019 12:21 Відповісти

Завантаження...