У найближчому колі Путін усвідомлює помилковість окупації Криму, - Джемілєв

Президент Російської Федерації Володимир Путін у своєму ближньому колі вже шкодує, що наказав окупувати Крим.
Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "Прямий" заявив народний депутат України, уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, посилаючись на свої джерела.
Він зауважив: "Тепер для Путіна просто немає виходу. У нас зараз, до речі кажучи, різні служби цікавлять нашу думку: як ви думаєте, Путін міг би піти з Криму, не втративши обличчя? Немає такого шляху, просто немає. А Путіну визнати, що він зробив помилку? Він, до речі, в своєму колі про це вже і каже. Це у нас точні відомості. Каже так, я вам точно скажу. Це перевірені джерела. Він каже: "Ми з Кримом зробили помилку, але цього ми визнавати не будемо". Ось така ось концепція".
"Тут може бути тільки посилення тиску. Але для Путіна піти з Криму - це просто політичне харакірі. Він уже на цьому зробив стільки собі реноме. Він як збирач руських земель. А тут сказати "я помилявся"? "Помилявся" можуть сказати тільки мужні люди. Є така чеченська пісня: "помиляються всі, але тільки справжній чоловік може сказати: я був неправий". Але в Кремлі таких чоловіків немає. Я в цьому впевнений", - розповів Джемілєв.
Вариантов кот наплакал:
Путин должен быть повешен
Или же посажен на кол.
Кто там вякнет: "Не замешан!",
Кто поверит этим трелям?
Путин должен быть повешен,
В крайнем случае - расстрелян.
Плач по жертвам безутешен,
Не решить проблему мирно,
Путин должен быть повешен,
Слать в Гаагу - слишком жирно.
Тем, кто был настолько грешен,
Ад да будет уготован!
Путин должен быть повешен
Или даже четвертован.
Но покуда мрак кромешен
И глумлив оскал на харе...
Путин должен быть повешен!
Никакой пощады твари!