5804 відвідувача онлайн

Реформа "Укроборонпрому" триватиме півроку, - Кривонос

Реформа "Укроборонпрому" триватиме півроку, - Кривонос

Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос заявив, що на реалізацію реформи "Укроборонпрому" потрібно півроку.

Кривонос в ефірі "Свободи слова" на ICTV наголосив, що саме стільки часу потрібно на перезавантаження роботи "Укроборонпрому", якщо Верховна Рада в найкоротші терміни розгляне запропонований законопроект, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Якщо народні депутати у найкоротші терміни розглянуть і ухвалять цей законопроект, і за результатами того аудиту, який буде проведено, для реформування "Укроборонпрому" потрібно до півроку", - запевнив заступник секретаря РНБО.

Президент Перо Порошенко своєю чергою зазначив, що він має право визначити цей документ як невідкладний.

За його словами, це означає, що парламент зобов’язаний у найкоротші терміни його розглянути.

Нагадаємо, 25 лютого команда "Bihus.info" опублікувала розслідування, в якому йдеться про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Концерн "Укроборонпром" і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський планують подавати до суду на авторів розслідування.

Президент Петро Порошенко призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, а 4 березня звільнив його з посади.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері збіглося за часом із закінчення слідства ГПУ.

Читайте також: Директор "Спецтехноекспорту" Бельбас і два екс-співробітники, підозрювані у фінансових махінаціях, вийшли з Лук'янівського СІЗО під заставу

4 березня вийшла третя частина розслідування. За даними журналістів, схема Гладковського-Жукова принесла учасникам $300 тисяч на висотомірах для ремонту двох казахських АН-26 у 2016 році.

Президент Петро Порошенко заявив про проведення міжнародного аудиту в ДК "Укроборонпром".

7 березня Національне антикорупційне бюро України провело низку обшуків у фігурантів журналістського розслідування про корупцію в оборонно-промисловому комплексі країни, зокрема за місцем проживання колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського і його сина Ігоря.

9 березня "Національний корпус" і "Національні дружини" організували в центрі Києва акцію протесту проти корупції в "Укроборонпромі". Біля будівлі Адміністрації Президента мітинг переріс у сутички. Постраждало троє силовиків. Одного із них доставили у лікарню з хімічним опіком очей.

Пізніше представники "Національного корпусу" спробували прорватися до президента Петра Порошенка, який виступав у центрі Черкас. За даними Нацполіції, унаслідок дій "Нацкорпусу" постраждали 22 поліцейські.

11 березня вийшла четверта частина розслідування Bihus.info, в якій розповідається про те, що всі слідчі органи, які мають розслідувати розкрадання на оборонці, знали про нього. Журналісти стверджують, що в Генпрокуратурі, Військовій прокуратурі, Службі безпеки, ДФС і НАБУ неодноразово порушували кримінальні провадження, але закривали їх за хабарі.

Топ коментарі
+36
свынарчуки консультантами выступают? или непосредственно рехворматорами? потому как рук у них на месте, могут и не только консультировать.
показати весь коментар
19.03.2019 10:59 Відповісти
+21
Странно,пэтя бы за две недели отреформировал !
показати весь коментар
19.03.2019 11:01 Відповісти
+19
вопрос 1 когда свинарчуки сядут
показати весь коментар
19.03.2019 11:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
свынарчуки консультантами выступают? или непосредственно рехворматорами? потому как рук у них на месте, могут и не только консультировать.
показати весь коментар
19.03.2019 10:59 Відповісти
Не потрібно реформовувати Укроборонпром, потрібно звільнити злочинців, віддати їх під суд, призначити нових тимчасових керуючих та розпочати ліквідацію Укроборонпрому і передачу всіх заводів до міністерства оборонної промисловості.
показати весь коментар
19.03.2019 12:08 Відповісти
Вы что думаете Кривонос с "этим" бороться хочет? Он хочет это возглавить! Отсюда и такие сроки...
показати весь коментар
19.03.2019 12:46 Відповісти
Странно,пэтя бы за две недели отреформировал !
показати весь коментар
19.03.2019 11:01 Відповісти
Не.За две недели не смогут зачистить все следы.Сильно много "сгорело" боеприпасов.
показати весь коментар
19.03.2019 11:25 Відповісти
Якщо матимемо при владі тих самих людей, то ніякої реформи не буде, скандал затруть іншими скандалами (а вибори без них не обійдуться, це вже очевидно) так само, як затерлося рішення контитуційного суду щодо незаконного збагачення скандалом з Оборонпромом. Не факт, що реформа відбудеться за нових політиків (тут принаймні бодай якась надія є), а за старих вже точно ні.
показати весь коментар
19.03.2019 11:03 Відповісти
вопрос 1 когда свинарчуки сядут
показати весь коментар
19.03.2019 11:03 Відповісти
При Порошенко,ніколи.
показати весь коментар
19.03.2019 11:06 Відповісти
когда пэтя асвабадит крым и руки поотрубует.Токо не знаю,шо соазу крым или рукы
показати весь коментар
19.03.2019 11:27 Відповісти
"Реформа", ага.
показати весь коментар
19.03.2019 11:04 Відповісти
Тобто будуть грабувати))
показати весь коментар
19.03.2019 11:05 Відповісти
Свинарчука побрили?
показати весь коментар
19.03.2019 11:05 Відповісти
Закололи, обсмалили і саме зараз кровянку роблять...
показати весь коментар
19.03.2019 12:52 Відповісти
Слава Богу, что не на 15 лет.
показати весь коментар
19.03.2019 11:05 Відповісти
Прошло уже 5 лет.
Вы не успели.
показати весь коментар
19.03.2019 11:10 Відповісти
Что бы поменять табличку нужно полгода ?
показати весь коментар
19.03.2019 11:14 Відповісти
за сколько продался заместитель секретаря СНБО Сергей Кривонос?
показати весь коментар
19.03.2019 11:14 Відповісти
Вот эти полгода и покажут - продался оно или нет. Главное, чтобы во время реформирования случайно не забыли про гладковских-свинарчуков.
показати весь коментар
19.03.2019 11:25 Відповісти
это у нас все такие реформы были последние 5 лет, что теперь нужно еще 5 лет, чтобы те "реформы" исправить? просто интересуюсь )
показати весь коментар
19.03.2019 11:21 Відповісти
Пєтя.Де ти був 5 років? Спав чи набивав кишені баблом від шоколадок?
показати весь коментар
19.03.2019 11:26 Відповісти
Літературний Дон Кіхот був порядний. Але це не про вас. Ви пишете дурниці.
показати весь коментар
19.03.2019 12:32 Відповісти
Той Дон Кі Хот жив в інший час. В даній ситуації я був порядочним 5 років.І що? Крадуть мілліонами долларів і щиро сміються в очі. У Франції шоколадного уже б давно скинули з Ейфелевої вежі і давно забули. В Німеччині Меркель живе у маленькому особнячку.Має совість. А у нашого "харанта" совісті НОЛЬ.Тому така реакція.
показати весь коментар
19.03.2019 13:09 Відповісти
Свиноборонпром уже будут реформировать при другой власти.
показати весь коментар
19.03.2019 11:34 Відповісти
Какие у них сжатые планы! А чего не три месяца? Задолбала эта непрофессиональная болтовня! Ты хотя бы приедь на одесский авиационный завод, только не на организованный фуршет в честь твоего приезда, а просто походи позаглядывай, пообщайся с этой сепарской ватой, а потом уже и про сроки говори!
показати весь коментар
19.03.2019 11:35 Відповісти
шооо...опять !!!!!!!!!!!
показати весь коментар
19.03.2019 11:37 Відповісти
Спочатку потрібно пересаджати баригу та післямайданну "владу".
показати весь коментар
19.03.2019 11:44 Відповісти
Всё правильно, торопится не надо, ещё не всё украли.
показати весь коментар
19.03.2019 11:55 Відповісти
Тобто півроку ще будуть красти по чорному? Тоді все ясно.
показати весь коментар
19.03.2019 11:56 Відповісти
Даже при наличии искреннего желания об это
"если Верховная Рада в кратчайшие сроки рассмотрит предложенный законопроект"
разобьется любое хорошее начинание
показати весь коментар
19.03.2019 12:29 Відповісти
Токсичный.
показати весь коментар
19.03.2019 12:29 Відповісти
Очень надеюсьна то , что времени у тебя только до инаугурации нового президента
показати весь коментар
19.03.2019 12:38 Відповісти
Президента Ізраїлю?
показати весь коментар
19.03.2019 14:34 Відповісти
Нет, украинского нового президента
показати весь коментар
19.03.2019 19:54 Відповісти
Очередной фэйк от мальдивского мародера!
показати весь коментар
19.03.2019 13:14 Відповісти
То есть - пяти лет не хватило и до выборОв не никак успеют?
показати весь коментар
19.03.2019 13:31 Відповісти
Реформа "Укроборонпрому" триватиме півроку, - Кривонос - Цензор.НЕТ 2093
показати весь коментар
19.03.2019 13:32 Відповісти
Пять лет пеняли на "папередникав", а оказывается делов - всего на полгода!
По этому поводу, господа, у меня для вас две мудрости (русская и украинская):
- свежо предание, да верится с трудом;
- не наївся - не налижешся.
показати весь коментар
19.03.2019 14:16 Відповісти
А якби Бігус зараз не запустив це розслідування, свинарчуки Порошенка і далі б крали а реформа ніяка не потрібна була б. Отак і все робиться - ПеПо покриває корупцію, а як вже не може то починає її ''поборювати''... ганьба.
показати весь коментар
19.03.2019 14:21 Відповісти