8468 відвідувачів онлайн
21 711 119

Починаємо еру бетонних доріг в Україні, - Омелян. ВIДЕО

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про початок будівництва в Україні бетонних доріг.

Про це він написав у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

Омелян показав процес будівництва нової транспортної розв'язки біля села Бутенки на Полтавщині.

"Це частина стратегічного чотирисмугового автобану Київ-Дніпро, який ми здамо до кінця 2021 року. Причому в Полтавській області цей автобан будується в бетоні, з гарантією у 28 років! А за належного утримання він прослужить не менше 50 років", - написав міністр.

"Миколаїв-Кропивницький, об’їзна Житомира - починаємо еру бетонних доріг в Україні, які прокладаються за найсучаснішими технологіями. Про це у 2014 році ми могли лише мріяти - сьогодні це вже реальність", - додав він.

Нагадаємо, раніше Цензор.НЕТ розповідав про будівництво бетонних доріг у США у статтях: "Як роблять двосмугову бетонну дорогу?" і "Як у США будують дороги, які стоять 30 років без ремонту і ям".

Починаємо еру бетонних доріг в Україні, - Омелян 01

Топ коментарі
+27
Давно час. Міцний фундамент це основа основ.
показати весь коментар
22.03.2019 12:40 Відповісти
+21
ваша ЭРА уже прошла! давай досвидания....
P.S. Спасибо за убитую ходовую на хорошей японской машине.... уроды...
показати весь коментар
22.03.2019 12:40 Відповісти
+17
Аби на совість будували, а не займались розкраданням.
показати весь коментар
22.03.2019 12:40 Відповісти

Завантаження...