Починаємо еру бетонних доріг в Україні, - Омелян. ВIДЕО
Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про початок будівництва в Україні бетонних доріг.
Про це він написав у Facebook, передає Цензор.НЕТ.
Омелян показав процес будівництва нової транспортної розв'язки біля села Бутенки на Полтавщині.
"Це частина стратегічного чотирисмугового автобану Київ-Дніпро, який ми здамо до кінця 2021 року. Причому в Полтавській області цей автобан будується в бетоні, з гарантією у 28 років! А за належного утримання він прослужить не менше 50 років", - написав міністр.
"Миколаїв-Кропивницький, об’їзна Житомира - починаємо еру бетонних доріг в Україні, які прокладаються за найсучаснішими технологіями. Про це у 2014 році ми могли лише мріяти - сьогодні це вже реальність", - додав він.
Нагадаємо, раніше Цензор.НЕТ розповідав про будівництво бетонних доріг у США у статтях: "Як роблять двосмугову бетонну дорогу?" і "Як у США будують дороги, які стоять 30 років без ремонту і ям".

P.S. Спасибо за убитую ходовую на хорошей японской машине.... уроды...