8597 відвідувачів онлайн
21 610 119

Починаємо еру бетонних доріг в Україні, - Омелян. ВIДЕО

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про початок будівництва в Україні бетонних доріг.

Про це він написав у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

Омелян показав процес будівництва нової транспортної розв'язки біля села Бутенки на Полтавщині.

"Це частина стратегічного чотирисмугового автобану Київ-Дніпро, який ми здамо до кінця 2021 року. Причому в Полтавській області цей автобан будується в бетоні, з гарантією у 28 років! А за належного утримання він прослужить не менше 50 років", - написав міністр.

"Миколаїв-Кропивницький, об’їзна Житомира - починаємо еру бетонних доріг в Україні, які прокладаються за найсучаснішими технологіями. Про це у 2014 році ми могли лише мріяти - сьогодні це вже реальність", - додав він.

Нагадаємо, раніше Цензор.НЕТ розповідав про будівництво бетонних доріг у США у статтях: "Як роблять двосмугову бетонну дорогу?" і "Як у США будують дороги, які стоять 30 років без ремонту і ям".

Починаємо еру бетонних доріг в Україні, - Омелян 01

Топ коментарі
+27
Давно час. Міцний фундамент це основа основ.
показати весь коментар
22.03.2019 12:40 Відповісти
+21
ваша ЭРА уже прошла! давай досвидания....
P.S. Спасибо за убитую ходовую на хорошей японской машине.... уроды...
показати весь коментар
22.03.2019 12:40 Відповісти
+17
Аби на совість будували, а не займались розкраданням.
показати весь коментар
22.03.2019 12:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
начинай оттуда, где урожай на элеваторы возят фурами....нам ваши столичные направления пока не к спеху...
показати весь коментар
22.03.2019 14:27 Відповісти
Так шо єра гіперлупа вже пройшла ???? Ні фіга собі час пролетів !
показати весь коментар
22.03.2019 14:49 Відповісти
Давно пора было.
показати весь коментар
22.03.2019 14:54 Відповісти
Вот это зрада зрадейшая!!!
А как же ежегодные сезонные латания дыр? На чём укравтодор будет жить???
показати весь коментар
22.03.2019 15:05 Відповісти
Омельян запізно почав робити.Готуй манатки,осіню тебе вже в дупу копнуть!!!Всі починають щось робити тоді ,коли під ними крісло хитаєтся, а до того де був???
показати весь коментар
22.03.2019 15:21 Відповісти
А что эра гиперлупов уже прошла?
показати весь коментар
22.03.2019 15:35 Відповісти
но тока не бетон, асфальт, а потом опять бетон,
на стыке у их ямы обычно со временем и достаточнo глубокие особенно после зимы, соли...
нога на автомате жмет тормоз....
показати весь коментар
22.03.2019 15:40 Відповісти
это уже гиперлуп или еще нет?
показати весь коментар
22.03.2019 16:20 Відповісти
Да во всем мире нет столько бетона, чтобы залатать половину украинских дорог!
показати весь коментар
22.03.2019 16:23 Відповісти
"Це частина стратегічного чотирисмугового автобану Київ-Дніпро, який ми здамо до кінця 2021 року. Причому в Полтавській області цей автобан будується в бетоні, з гарантією у 28 років! А за належного утримання він прослужить не менше 50 років", - написав міністр. Джерело: https://censor.net/ua/n3118028

===============
Мені здається, чи він об щось головою больно вдарився? Майже весь світ будує бетонні дороги, а він ще із смоли... Може сон який приснився? Чи і ці дороги будуть будуватись за мільярди, які будуть по кишенях розсовувати? Схеми придумали?
показати весь коментар
22.03.2019 16:36 Відповісти
народ, не возбуждайтесь так, строят точно так же, как и у бундесов - для неверующих масса роликов нете "как строят бетонные дороги в Германии". главное, чтоб цемент не пи...ли и все будет хорошо
показати весь коментар
22.03.2019 16:45 Відповісти
Асфальт закінчився?
показати весь коментар
22.03.2019 17:00 Відповісти
Все должно быть в комплексе
Никакие второстипенные дороги не выдержат
Фур 30-60 т.
Во время уборки малые сельские дороги убиваются
там достаточно разов десять проехать и дороге хана
Можно использовать заводы по производству
строительных плит на дорогах между селами
показати весь коментар
22.03.2019 17:31 Відповісти
США и Китай уже давно строят только бетонные дороги, а до нас только дошло, что это лучшие дороги и они крепче обычных и им пофиг большие фуры и погода потому что бетонные дороги - это как конструкция! Хоть радует, что начали строить бетонные дороги, лучше поздно, чем никогда! Еще надо в Украине для того, чтобы строить хорошие дороги нужны на них деньги! Надо сделать хорошие дороги платные, чтобы их поддерживать в хорошем состояние и чтобы с этих денег еще новые строили платные дороги! И надо делать налоги там с покупки машин тоже, чтобы капали бабки какие то на фонды дорог! И так далее!
показати весь коментар
22.03.2019 18:20 Відповісти
Сейчас в Беларуси около 2 тысяч километров бетонных дорог , их перестали строить в 90-х . С 14 года строительство возобновилось . В Европе таких дорог около 5%, больше всего в Бельгии - 40%, в Германии - 15%..
Однако, как считают специалисты , помимо технологий , существенную роль играет и климат. Температурные перепады и вода губительны для бетона. А потому «бетонки» нельзя считать оптимальным решением для Беларуси .
показати весь коментар
22.03.2019 18:38 Відповісти
Украіінський автодор взяв за основу технологію будування бетонних доріг США і адаптував іі до украіінських реалій. В украіінській бетонці не має металевого армування і половини цемененту. А у всему іншому ми чітко дотримуємось технологіі!!
показати весь коментар
22.03.2019 19:17 Відповісти
Тільки щоб це робив не Укравтодор - бо ці фінансові паразіти на тілі бюджета України роблять через дупу всю роботу, а потім знову клянчять грощі на ремонти.
Смерть Укравтодору!
показати весь коментар
22.03.2019 20:40 Відповісти
У нас тоже такую большую построили (вторая окружная). Правда по ней никто ездить не хочет и она шумная. Весь запас цемента туда бухнули и остальные дороги превратила в танковый полигон.
показати весь коментар
22.03.2019 20:43 Відповісти
а вроде уже так кто то делал...после 33го в одной из отдельно взятых европейских стран..... чи не?
показати весь коментар
23.03.2019 00:25 Відповісти
Сторінка 2 з 2