10911 відвідувач онлайн

Правоохоронці продовжують фіксувати підкуп виборців, - Аваков

Правоохоронці продовжують фіксувати підкуп виборців, - Аваков

Правоохоронці продовжують фіксувати і припиняти роздачу грошей для голосування за одного з кандидатів на пост президента України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це сказав глава МВС Арсен Аваков журналістам у кулуарах Київського безпекового форуму 11 квітня.

"Продовжуємо фіксувати роздачу грошей, "сітки". Ми їх припиняємо, думаю, що успішно. Наприклад, учора це було в Чернігівській області. На Київщині тривають, у Василькові, слідчі дії. Я думаю, що там до другого туру справа дійде до оголошення підозри винним", - сказав Аваков.

Він відмовився уточнювати, про кого саме з кандидатів ідеться: "Я не буду називати кандидата, але я думаю, що ви і так прекрасно це побачите в інформаційних повідомленнях".

За його словами, сили правоохоронців зосереджені на тому, щоб забезпечити проведення другого туру президентських виборів у рамках закону.

"Є організаційні ризики, пов'язані з переформуванням комісій. Сподіваюся, що за цими організаційними ризиками ЦВК і ми відпрацюємо", - зазначив він.

Глава МВС уточнив, що спецгрупи Національної поліції будуть спрямовані на окремі виборчі дільниці.

"Там, де спостерігачі зафіксували аномальну явку, аномальне голосування за одного з кандидатів, ми направляємо спецгрупи Національної поліції для того, щоб ці дільниці були під великим контролем", - розповів Аваков.

Топ коментарі
+16
Петя ничего не понял....
показати весь коментар
11.04.2019 13:02 Відповісти
+14
порохоботы уже давно участвуют в шоу фриков: "Рассмеши украинцев"
показати весь коментар
11.04.2019 13:05 Відповісти
+13
Аваков! Расскажи где раздают, хочу сходить хоть что-то получить от этого цирка.
показати весь коментар
11.04.2019 13:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Петя ничего не понял....
показати весь коментар
11.04.2019 13:02 Відповісти
Та уже не только петя, а все поняли ...
показати весь коментар
11.04.2019 13:07 Відповісти
Рюкзаков решил было ,что с БабЮлей порешает , ан нет болт бабку прокатили, он к кокаинщику решил на хвост упасть?
показати весь коментар
11.04.2019 13:19 Відповісти
Аваков - новое лицо. Всего лишь шестой год министром работает. Но за реформу МВД отвечает не он, а Порошенко
показати весь коментар
11.04.2019 13:22 Відповісти
- Имья, сестра, имья (с)
показати весь коментар
11.04.2019 13:26 Відповісти
может Порох и за не покрашеную дверь в твоем парадном отвечает?
показати весь коментар
11.04.2019 13:26 Відповісти
Мои соседи в этом уверены на 100 %
показати весь коментар
11.04.2019 13:31 Відповісти
больных хватает, докторов мало
показати весь коментар
11.04.2019 13:32 Відповісти
порох ні за що не відповідає. воно - весільний генерал, який не в курсі, що його люди на армії заробляли.
К-компетентість.
показати весь коментар
11.04.2019 15:17 Відповісти
Проктолог тоже новое лицо в педиатрии!
показати весь коментар
11.04.2019 14:05 Відповісти
ага.. МВД - а отвечает Порох? а аваков как.. для портрета на стене?
А за что еще Порох отвечает.. кроме восхода и заката?
да, я понимаю, что у сектантов Свидетелей Вовы - во всем виноват Бог Порох)
показати весь коментар
11.04.2019 14:34 Відповісти
Ещё Порох отвечает за борьбу с коррупцией.

Специально, чтобы Петя не мог вмешиваться, создали НАБУ, которое ничерта не делает.

Но отвечает именно Петя.
показати весь коментар
11.04.2019 14:41 Відповісти
щоб побороти корупцію, пеця призначив ген. прокурором кума без освіти. Так побєдімъ!
показати весь коментар
11.04.2019 15:19 Відповісти
а НАБУ, САП и НАЗК в таком случае зачем сделали ?

Шобы носки новые по 100 баксов рекламировали ?
показати весь коментар
11.04.2019 15:25 Відповісти
Аваков! Расскажи где раздают, хочу сходить хоть что-то получить от этого цирка.
показати весь коментар
11.04.2019 13:02 Відповісти
скоро во всех судах страны
показати весь коментар
11.04.2019 13:04 Відповісти
Тебе посадять, схаменись....
показати весь коментар
11.04.2019 13:21 Відповісти
Петро агонирует и бросает последние силы в бой, но недолго осталось шиковать Петру у бюджетного корыта.
показати весь коментар
11.04.2019 13:02 Відповісти
А с чего вы взяли что это петро. Хотя слушать муд... который всю реформу слил в принципе свойствено електорату зе...
показати весь коментар
11.04.2019 13:53 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1115298026120200193 Бійці з передової дякують Володимиру Зеленському та 95му Кварталу
показати весь коментар
11.04.2019 13:03 Відповісти
Снова савецкий цирк?
показати весь коментар
11.04.2019 13:08 Відповісти
Какой это нах "боец с передовой"? На этом клоуне побрякушек больше, чем на новогодней елке! И висят примерно в том же порядке. Что погоняла у него "клещ" - верю легко, в остальное - с трудом.
показати весь коментар
11.04.2019 13:10 Відповісти
Рюкзакову сходят с рук все корупционные скандалы с ним
показати весь коментар
11.04.2019 13:03 Відповісти
Арсен сказал Юле "прощай", и начал работать на ЗЕкоманду..
скоро в "Рассмеши комика" Арсен и Антонина Геращенко с частушками про бабу Йулю.
показати весь коментар
11.04.2019 13:04 Відповісти
порохоботы уже давно участвуют в шоу фриков: "Рассмеши украинцев"
показати весь коментар
11.04.2019 13:05 Відповісти
Потому что не хотим учавствовать в шоу "Рассмеши евреев")
показати весь коментар
11.04.2019 13:07 Відповісти
За что вы так не любите евреев?
показати весь коментар
11.04.2019 13:48 Відповісти
И это обязательно надо вылазить на публику просто побалаболить или как
показати весь коментар
11.04.2019 13:08 Відповісти
Собаков, не бреши. Це не потрібно, ти себе принижкєш.
показати весь коментар
11.04.2019 13:09 Відповісти
Фіксатори херові!
показати весь коментар
11.04.2019 13:09 Відповісти
ещё и 13 пенсию в апреле пообещали
показати весь коментар
11.04.2019 13:12 Відповісти
Блин сколько голосовал, а хоть бы кто пиво поставил... Расскажите де вы голоса продаете??
показати весь коментар
11.04.2019 13:13 Відповісти
3.14159дун, хоть одного посадили, рекс хантор хренов.
показати весь коментар
11.04.2019 13:25 Відповісти
Аваков уже руки потирает - по опросам во втором туре выигрывает Зеленский и Аваков получит послушную марионетку для достижения своих целей.
показати весь коментар
11.04.2019 13:27 Відповісти
а я как лошара голосовал и буду голосовать за Петра бесплатно
показати весь коментар
11.04.2019 13:30 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2019 13:49 Відповісти
сам себе ответил
показати весь коментар
11.04.2019 14:43 Відповісти
за одного из кандидатов на пост президента Украины.Источник: https://censor.net/n3121693

Арсен
и кто же этот кандидат???
а те кто раздают бабло уже на подвале?
показати весь коментар
11.04.2019 13:32 Відповісти
порохоботи і це "юлькінипіраміди"?!!!
показати весь коментар
11.04.2019 13:41 Відповісти
це пиар авакова
показати весь коментар
11.04.2019 13:43 Відповісти
а аваков продолжает пытаться пиариться.
показати весь коментар
11.04.2019 13:42 Відповісти
Вместо подкупа избирателей, лучше бы подкупал пограничников, чтобы было окно для побега. https://ukraine-elections.com.ua/socopros/vybory_prezidenta Результаты социологических опросов. Выборы президента.
показати весь коментар
11.04.2019 13:48 Відповісти
Хорошая позиция. Хоть у кого - то должна быть холодная голова. За это можно простить один рюкзак. Но только один.
показати весь коментар
11.04.2019 13:52 Відповісти
Нацмены правят Украиной . Единственного украинца и патриота решили сплавить .
показати весь коментар
11.04.2019 14:02 Відповісти
Авакян, хочеш пыдстучати Коломойші? Та він срати на тебе хотів, він тебе як одноразовий гумовий виріб використає та викине.
показати весь коментар
11.04.2019 14:05 Відповісти