4280 відвідувачів онлайн

Російські телеканали транслюватимуть з перекладом дебати Порошенка і Зеленського

Російські телеканали транслюватимуть з перекладом дебати Порошенка і Зеленського

Російські телеканали покажуть дебати між кандидатами в президенти України Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, які заплановані на 19 квітня.

Зокрема, висвітлювати дебати планує кремлівський пропагандистський канал "Росія 24", повідомило "Интерфаксу" джерело, знайоме із ситуацією, передає Цензор.НЕТ.

Пропагандистський телеканал Russia Today вестиме трансляцію дебатів на сайті RT Russia, повідомила агентству головний редактор каналу Маргарита Симоньян. За її словами, дебати покаже також відеоагентство Ruptly (входить до складу RT). Симоньян уточнила, що трансляція йтиме з російським перекладом. Зазначимо, що Russia Today веде ефірне мовлення за межами Росії російською мовою.

Виконавчий продюсер "Дождя" Світлана Гуляєва повідомила, що "на телеканалі в п'ятницю буде великий спецефір і пряма трансляція дебатів з перекладом".

Нагадаємо, кандидати досі жодного разу не спілкувалися перед камерами. Єдина їхня розмова відбулася телефоном в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Історія з публічними дебатами кандидатів почала розвиватися 3 квітня, коли кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

14 квітня Петро Порошенко виступив на НСК "Олімпійський", відповівши на запитання журналістів. Володимир Зеленський на стадіон для проведення дебатів не з'явився.

Топ коментарі
+18
А зачем Зелю на русский переводить? Он что, украинский знает?
показати весь коментар
18.04.2019 15:25 Відповісти
+18
Российские телеканалы будут транслировать с переводом дебаты Порошенко и Зеленского - Цензор.НЕТ 8318
показати весь коментар
18.04.2019 15:35 Відповісти
+14
- Владимир Александрович, если бы вы служили в армии то какой позывной бы себе выбрали?
- Сопля?
- Почему Сопля?
- Потому что зеленая!
показати весь коментар
18.04.2019 15:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це буде корида,де замість бика,буде порося))
показати весь коментар
18.04.2019 15:27 Відповісти
Это будет цирк, где Телепузик будет кричать: свинрчуки, коррупция, зрада, у меня все будет не так.

И хамить- а больше...

А больше Вова ничего не умеет


показати весь коментар
18.04.2019 15:31 Відповісти
Почему не умеет? Будет еще по роялю чл-ном фигачить.
показати весь коментар
18.04.2019 16:24 Відповісти
Вот именно, Порошенко будущий президент Украины!
показати весь коментар
18.04.2019 15:28 Відповісти
"Шо опять? "
показати весь коментар
18.04.2019 15:29 Відповісти
А зачем Зеленского переводить, там будет " великий и могучий"...
показати весь коментар
18.04.2019 15:36 Відповісти
Российские телеканалы будут транслировать с переводом дебаты Порошенко и Зеленского - Цензор.НЕТ 2089
показати весь коментар
18.04.2019 15:24 Відповісти
- Владимир Александрович, если бы вы служили в армии то какой позывной бы себе выбрали?
- Сопля?
- Почему Сопля?
- Потому что зеленая!
показати весь коментар
18.04.2019 15:24 Відповісти
До речі, про соплю:

Российские телеканалы будут транслировать с переводом дебаты Порошенко и Зеленского - Цензор.НЕТ 2475
показати весь коментар
18.04.2019 15:27 Відповісти
не знаю баян или нет, про соплю зеленского, вроде сам придумал. Хотя у нормальных людей и мысли сходятся)
показати весь коментар
18.04.2019 15:29 Відповісти
- Владимир Александрович, если бы вы служили в армии то какой позывной бы себе выбрали?
- Ведро!
- Почему Ведро?
- Потому что Владимир Александрович Зеленский - это ВАЗ!
показати весь коментар
18.04.2019 17:47 Відповісти
Всі хочуть почути "остаточне прощавай бариго".
показати весь коментар
18.04.2019 15:25 Відповісти
В москве больше хотят услышать прощай Украина
показати весь коментар
18.04.2019 15:29 Відповісти
https://twitter.com/VALMICHEL7 Вал Мишель‏ @VALMICHEL7



БЕНЯфициар формирует правительство «немарионетки»


https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/29886957.html https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/29886957.html

Российские телеканалы будут транслировать с переводом дебаты Порошенко и Зеленского - Цензор.НЕТ 3032
показати весь коментар
18.04.2019 15:25 Відповісти
а петя как там с трусняковым рыночным ворюгой гносей?
показати весь коментар
18.04.2019 16:29 Відповісти
Российские телеканалы будут транслировать с переводом дебаты Порошенко и Зеленского - Цензор.НЕТ 5060
показати весь коментар
18.04.2019 15:25 Відповісти
А зачем Зелю на русский переводить? Он что, украинский знает?
показати весь коментар
18.04.2019 15:25 Відповісти
2/3 его словесных сокращений ещё и додумывать переводчикам придётся и в результате бог-весть-что будет донесено до кацапов.
показати весь коментар
18.04.2019 15:31 Відповісти
им "разъяснят"...
показати весь коментар
18.04.2019 15:38 Відповісти
Народное средство параши - сглаживает все нюансы перевода
Російські телеканали транслюватимуть з перекладом дебати Порошенка і Зеленського - Цензор.НЕТ 6679
показати весь коментар
18.04.2019 16:59 Відповісти
Зе буде і так на кацапській говорити більшість часу, його перекладати не прийдеться...
показати весь коментар
18.04.2019 15:26 Відповісти
дыбилы *** (С)
показати весь коментар
18.04.2019 15:26 Відповісти
а где пост про то что пухло вместе с песковым и кадырханом будут смотреть дебаты ?
показати весь коментар
18.04.2019 15:26 Відповісти
Стоп! Для того, что бы что-то продать, сначала нужно это иметь? Рашу ту дуй, что акредитована?
показати весь коментар
18.04.2019 15:26 Відповісти
А им Г+Г будет, как партнер, транслировать.
показати весь коментар
18.04.2019 17:41 Відповісти
Сёдня выезжаем в 21ч на Киев дебаты зебилов надеюсь на качественный мордобой а то кровь застоялась в пороховницах
показати весь коментар
18.04.2019 15:27 Відповісти
...В похеровницах.
показати весь коментар
18.04.2019 15:33 Відповісти
дурак ты - раз озвучиваешь такие вещи
тебе крови мало вокруг?
показати весь коментар
18.04.2019 15:53 Відповісти
Выпустим дурную кровь организм оздоровится так медецина советует. А у нас 17 автобусов врачей по этой специальности набралось которые считают что болезнь нужно лечить а не запускать
показати весь коментар
18.04.2019 16:07 Відповісти
17 автобусов, это где-то до 900 пассажиров. Надеюсь 10К полицейских сумеют, при вашей попытке устроить срач, порвать ваши 900 срак на британский флаг
показати весь коментар
18.04.2019 21:51 Відповісти
Это означает, что сценарий и тексты для шоу зебени были написаны в кремле....
Москва переживает за своего кандидата и хочет видеть Украину в таёжном союзе.
Снова возвращаемся в 2013-2014 й....
Вот так.
показати весь коментар
18.04.2019 15:27 Відповісти
У ***** планы простираются еще дальше, ему не потрібна незалежна Україна, ему нужна полная интеграция Украины в его орду. С батькой еще повоевать придется, чтобы Беларусь присоеденить, а клоун сам Украину ***** сдаст, вот поэтому там и будут транслировать этот цирк.
показати весь коментар
18.04.2019 23:44 Відповісти
а кто им давал акредитацию?
показати весь коментар
18.04.2019 15:27 Відповісти
Як хто,ясно що Зеленський))
показати весь коментар
18.04.2019 15:29 Відповісти
А вони стирять трансляцію як завжди...
показати весь коментар
18.04.2019 15:52 Відповісти
C переводом. Как тонко можно задать правильное направление дискуссии.
А точнее мордобою. Цензор, а ты - провокатор. Тебя нельзя пускать на НСК Олимпийский.
показати весь коментар
18.04.2019 15:27 Відповісти
Предполагаю, что Зеленского не только с украинского надо будет переводить и кацапам, и нам.
Ещё и додумывать что именно, сказанувши, он имел ввиду?!
показати весь коментар
18.04.2019 15:27 Відповісти
Вивчи Мову,убоге створіння))
показати весь коментар
18.04.2019 15:30 Відповісти
Вообще-то в моём табеле "украинский 5", а "русский 4".
показати весь коментар
18.04.2019 15:33 Відповісти
Що, гугл рулить?
показати весь коментар
18.04.2019 17:42 Відповісти
Ты такой тугодум?
Не ходи на стадион.
Посмотри 5-ый канал.
Там тебе все правильно разжуют.
показати весь коментар
18.04.2019 15:31 Відповісти
Вова,утри всем порохоботам нос,и не забывай,кто за тебя голосовал-украинцы.Ты им должен,не будь как петя.
показати весь коментар
18.04.2019 15:28 Відповісти
это ты сейчас ***** или ссыклу говоришь? ты уточняй.
показати весь коментар
18.04.2019 15:33 Відповісти
Пан міліціянт,йдіть слідом за Петром))
показати весь коментар
18.04.2019 15:35 Відповісти
В смысле должен?
"Я вам ничего не должен" (с) Зе
показати весь коментар
18.04.2019 15:42 Відповісти
Неплохой повод проскандировать "ла-ла-ла-ла" всем стадионом.
показати весь коментар
18.04.2019 15:28 Відповісти
Брюссель не там находится, там Цюрих
показати весь коментар
18.04.2019 15:35 Відповісти
Это возможно только если обладатель прав(тот кто организует и снимает) продаст эти самые права на трансляцию. Значит предложили хорошие деньги.
показати весь коментар
18.04.2019 15:30 Відповісти
серьезно? а парашутудей не может например договориться с мураевской помойкой (которая получит право бесплатной трансляции как украинское СМИ) о ретрансляции? и никакой аккредитации. просто враги Украины
показати весь коментар
18.04.2019 15:35 Відповісти
"Окружной административный суд Киева удовлетворил иск Игоря Коломойского к Национальному банку, Кабинету Министров, Фонду гарантирования вкладов физических лиц и Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку о национализации Приватбанка." - это уже ****** ? 😵
показати весь коментар
18.04.2019 15:32 Відповісти
Эт только начало...
показати весь коментар
18.04.2019 15:40 Відповісти
Я собі уявляю це переклад, десь так: https://www.youtube.com/watch?v=a84EbEkl6gE
показати весь коментар
18.04.2019 15:32 Відповісти
Жадньій Петя громко плачет. Уронил в мочу он рейтинг
показати весь коментар
18.04.2019 15:33 Відповісти
и не бесплатно...канешна
показати весь коментар
18.04.2019 15:33 Відповісти
Тебе все равно кому лизать
показати весь коментар
18.04.2019 15:35 Відповісти
За кого будут какцапчики.Порошенко.
Педофил:"Братская дружба" с украинцами, но без Порошенко: Кремль опубликовал послание Путина 08 мая 2018./Скандалист и гомосексуалист Панин: " Я любимый артист Путина": «Я с большим удовольствием собственными руками перерезал бы горло Порошенко»./Просто гомосек : "Небольшая бомба. Маленькая. Там где резиденция Порошенко. Небольшой котлованчик", - Жириновский предлагает "ограниченное ядерное нападение".
Зеленский
ЛДПР признает выборы президента Украины только в случае победы на них Владимира Зеленского. Об этом сообщил председатель Либерально-демократической партии России Владимир Жириновский в эфире передачи «60 минут» на телеканале «Россия 1».
показати весь коментар
18.04.2019 15:35 Відповісти
У кого какаие авторитетьі. У порохоботов кацапьі. И єто не удивительно
показати весь коментар
18.04.2019 15:36 Відповісти
Кто такой Порошенко всю войну растолковывают Путин , Жириновский и присоединившийся к ним Зюганов.«Порошенко и нацистско-бандеровская свора, которая работает под руководством американских цэрэушников, - не украинский народ». КПРФ «будет бороться за братский украинский народ. Для этого мы оказываем реальную помощь Донбассу».- Г.А. ЗЮГАНОВ: «Порошенко получил отлуп, и второй тур его не спасет»/ Порохоборцам пора начать растолковывать чем Зеленский лучше Порошенко.
показати весь коментар
18.04.2019 15:44 Відповісти
Ты такой умный кацапотролль, что не можешь русский выбрать при наборе текста? Или і с точкой сделает из тебя украинца в глазах тебя читающих? Это капец.
показати весь коментар
18.04.2019 15:50 Відповісти
Российские телеканалы будут транслировать с переводом дебаты Порошенко и Зеленского - Цензор.НЕТ 8318
показати весь коментар
18.04.2019 15:35 Відповісти
ничАво.... так правильней
показати весь коментар
18.04.2019 16:06 Відповісти
Сміх сміхом,а біля деяких банкоматів вже чималенькі черги. Порохоботи,навєрно. Паніку сіють...
показати весь коментар
18.04.2019 16:15 Відповісти
упал рєйтінг? валі ПріватБанк..!
показати весь коментар
18.04.2019 16:46 Відповісти
а кто ж им позволит?
показати весь коментар
18.04.2019 15:40 Відповісти
Наймут какого-нибудь ватана-стримера со смартфоном
показати весь коментар
18.04.2019 15:43 Відповісти
вспомните ,как на этом стадионе фаны кричали всем известную кричалку "спасибо жителям донбаса за президента *****@са""
но,могут и кричать "спасибо жителям кривбаса за президента ...")
показати весь коментар
18.04.2019 15:43 Відповісти
Главные события России - выборы в США и Украине.
показати весь коментар
18.04.2019 15:46 Відповісти
ультрас завтра будут кричать зеленский -зейло
показати весь коментар
18.04.2019 15:46 Відповісти
Российские телеканалы будут транслировать с переводом дебаты Порошенко и Зеленского - Цензор.НЕТ 8702
показати весь коментар
18.04.2019 15:49 Відповісти
кацапы,в любых раскладах вам жопа!
показати весь коментар
18.04.2019 15:52 Відповісти
Российские телеканалы будут транслировать с переводом дебаты Порошенко и Зеленского - Цензор.НЕТ 3246
показати весь коментар
18.04.2019 15:53 Відповісти
Це погано що рашка концентуєть увагу на українське питання, тому що на рашке накопичуються проблеми викликані санкціями і путлер може повторити 2014 рік щоб свій рейтинг, який впав, знову повернути за допомогою інтервенції. Та взагалі нонсес вести пряму трансляцію дебатів іншої країни.
показати весь коментар
18.04.2019 15:56 Відповісти
Від цих виборів залежить перемога Московії. Там всі моляться за перемогу зе.
показати весь коментар
18.04.2019 16:25 Відповісти
а зачем зелебеню переводить?как с ужимок его в юрмале-так все хохотали исправно,не требуя переводчика...а тут ишь ты,снова челюсть одноразовая
показати весь коментар
18.04.2019 16:02 Відповісти
А откуда права на трансляцию???
показати весь коментар
18.04.2019 16:03 Відповісти
Ось тільки в них завжди "трудності пєрєвода", і говорять що їм потрібно.
показати весь коментар
18.04.2019 16:06 Відповісти
цікаво як вони перекладуть скандування стадіону "путін-*****"?!)))
показати весь коментар
18.04.2019 16:12 Відповісти
Гадалка помогает Зеленскому не бояться :

https://www.youtube.com/watch?v=opQIGNf3jOk
показати весь коментар
18.04.2019 16:16 Відповісти
зеленського перекладати буде не потрібно. Він однією мовою з кацапськими кріпаками розмовляє. А от Пороха "перекладуть".. Навіть не сумніваюсь, що "переклад" буде саме "таким як треба".
показати весь коментар
18.04.2019 16:22 Відповісти
Російські телеканали транслюватимуть з перекладом дебати Порошенка і Зеленського - Цензор.НЕТ 4887
показати весь коментар
18.04.2019 16:33 Відповісти
Найнижчі зарплати у Європі, найнижчі пенсії у Європі... А ми з ініціативи пана Зеленського and Со влаштовуємо на стадіоні супердороге шоу, що нагадує чимось гладіаторські бої давнього Риму. І все це будуть транслювати з перекладом закордонні телекомпанії. Бо ВІН не вважав за потрібне протягом передвиборчої кампанії ходити на телеефіри і "круглі столи", спілкуватись з людьми в численних політичних програмах, пояснювати своє бачення майбутнього України. А завтра нас "просвітять", куди йтиме Україна ближчим часом.
показати весь коментар
18.04.2019 17:26 Відповісти
Й. бана Кацапія, коли вона вже розвалиться нафіг назажвди )
показати весь коментар
18.04.2019 18:28 Відповісти
Ещё немного и начнет про госдепартамента и рептилойдов,совсем сдал стрик,нужна помощь