Українці заплатять двічі 150 млрд, якщо Коломойський поверне "Приватбанк", - Ар'єв

Народний депутат фракції БПП Володимир Ар'єв вважає, що українцям доведеться заплатити двічі 150 млрд гривень, якщо олігарх Ігор Коломойський поверне у власність "Приватбанк".
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це народний депутат написав на сторінці у Facebook, коментуючи рішення Окружного адміністративного суду Києва, який задовольнив позов Ігоря Коломойського до Нацбанку і Кабміну і визнав незаконною націоналізацію "Приватбанку".
"Якщо "Приватбанк" буде повернутий Коломойському, то я мушу попередити громадян: ви заплатите двічі по 150 мільярдів гривень олігарху", - зазначив політик.
"Перша половина - гроші вкладників, які Коломойський викрав, через що і була націоналізація, зокрема на вимогу МВФ. Друга половина - він може забрати банк з влитими туди державою грошима для закриття діри, щоб він не впав. І це ще кандидат Коломойського не став президентом. Грабунок країни і громадян на 11 млрд доларів - це перевищує всі можливі корупційно-злодійські оборудки, відомі в Східній Європі, без РФ! Корупція, кажете?" - обурився Ар'єв.
Він додав, що "коли нас пошле куди подалі МВФ з такими історіями, то потім усі зрозуміють, що наробили з новим курсом долара, який важко спрогнозувати".
"Але буде пізно. Зараз ще не пізно. До 21 квітня", - написав політик.
Нагадаємо, 18 квітня суд задовольнив позов Коломойського і визнав незаконною націоналізацію "Приватбанку". НБУ оскаржить це рішення.

https://twitter.com/VALMICHEL7 Вал Мишель @VALMICHEL7
ДВОЙНОЕ ОГРАБЛЕНИЕ
Коломойский вывел из Приватбанка $5.5 млрд. Зеленскому тоже перепал $41 млн. Чтобы банк не обанкротился и миллионы украинцев не потеряли вклады, Минфин национализировал банк и спас его бюджетными деньгами. Сегодня Беня забрал банк, ограбив украинцев дважды.