9720 відвідувачів онлайн
11 636 239

Денаціоналізація "Приватбанку" призведе до припинення співпраці з міжнародними інституціями, - Світовий банк

Денаціоналізація "Приватбанку" призведе до припинення співпраці з міжнародними інституціями, - Світовий банк

Якщо суд ухвалить рішення про повернення "Приватбанку" колишнім власникам, це стане "вкрай болючим" сигналом для інвесторів і поставить хрест на співпраці України з міжнародними інституціями.

Про це заявив голова регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC), яка входить до переліку інститутів Світового банку, Джейсон Палмер, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Тоді можна буде забути про міжнародні фінансові інститути в Україні", - сказав Палмер.

Водночас він зазначив, що наслідки такого рішення будуть вкрай негативними, і висловив сумнів, що суди можуть ухвалити подібне рішення.

"Це буде настільки болючий сигнал для інвесторів, що навряд чи це станеться", - додав Палмер.

Нагадаємо, Окружний адмінсуд Києва 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського визнав націоналізацію банку незаконною.

Нацбанк і Мінфін заявили, що подадуть апеляцію після офіційного оприлюднення рішення суду і впевнені у своїй правоті.

23 квітня судді колегії Окружного адміністративного суду Києва, яка ухвалила рішення про визнання незаконною націоналізацію "Приватбанку", звернулися до голови Вищої ради правосуддя із заявами про втручання в їхню діяльність, а також до голів ГПУ та ДБР із заявами про вчинення кримінального правопорушення. Судді просили почати досудове розслідування щодо глави держави Петра Порошенка, міністра юстиції Павла Петренка та голови НБУ Якова Смолія.

Заступник голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що регулятор наполягатиме на повторній націоналізації "Приватбанку", якщо скасують попереднє рішення Нацбанку про передачу банку в держвласність.

Топ коментарі
+51
Денационализация "Приватбанка" приведет к прекращению сотрудничества с международными институтами, - Всемирный банк - Цензор.НЕТ 6455
показати весь коментар
17.05.2019 11:51 Відповісти
+44
Ой, хотя Зесептиконам пох лишь бы Пороху насолить.
показати весь коментар
17.05.2019 11:51 Відповісти
+35
Входим в зону комфорта для зебилов.
Пристегните ремни и держитесь за поручни.
показати весь коментар
17.05.2019 11:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
А кого це хвилює, Коломойського? У нього на кінець епоха зубожіння закінчилась. А доля України його цікавить як і спарювання молюсків на дні Маріанської западини.
показати весь коментар
17.05.2019 14:22 Відповісти
а доля Украины в лице НБУ ?
показати весь коментар
17.05.2019 14:48 Відповісти
Для тих у кого голова в ТВ Коломойського і по "пацанськи": НБУ реформований, і виведений з політичного управління. Банк незалежний, і міжнародні інспекції проводять його аудит раз в рік. Люба спроба змінити закони і прибрати НБУ до рук Коломойським, або будь ким в подальшому приведе до припинення співпраці з "цівілізацією". Про що й попереджають: діло ваше, припиняйте договори і робіть що хочете, але вже поза системою.
показати весь коментар
17.05.2019 15:06 Відповісти
так Коломойский уже хочет НБУ до рук прибрати ? И у меня был вопрос по поводу судов, прочитайте ниже.
показати весь коментар
17.05.2019 15:19 Відповісти
То може ти знаєш якусь секретну інфу яким боком президент керує судами?
показати весь коментар
17.05.2019 15:55 Відповісти
Так ка ты слегка сліпенький ЧИТАЙ И ВСАСЫВАЙ …

Порошенко заявил, что считает судебную реформу, которая была проголосована Верховной Радой 2 июня, одним из самых важных решений за время его президентства.
"Считаю это решение одним из самых важных за время моего президентства. Если бы вчера реформа провалилась, если бы мы увидели на табло 299-298, это означало бы консервацию существующей судебной власти на годы", - подчеркнул Президент.
показати весь коментар
17.05.2019 15:59 Відповісти
Ага, ось так він керує судами? Ти синку, мабуть за голобородько голосував, і з наступного тижня в тебе в планах чесні суди? Логічно))).
показати весь коментар
17.05.2019 16:04 Відповісти
дурик, я объявляю коммунизм ….. да по хер что ты не веришь, все равно что его не построишь, главное объявить.... а там получится не получится, дело такое. И последнее. Почему НБУ проигрывает все суды ?
показати весь коментар
17.05.2019 16:23 Відповісти
Бо там немає таких розумних і чесних людей, як ти, так? Тобто, я вже писав, ти такий охрінітєльно класний, чому ти не в НАБУ, АПУ чи Антикорупційному суді? Конкурс не пройшов?)))
показати весь коментар
17.05.2019 19:55 Відповісти
знаю одного адвоката, довольно не плохой спец по "криминалу", который решил стать судьей. Прошел несколько там собеседований или экзаменов и на финальной стадии было некое "собеседование" где ему "пояснили" что нужно будет делать и как . И если он согласен, то последнее там оценивание считай он прошел. Он послал всех накуй, забрал документы и продолжает дальше себе спокойную адвокатскую практику.
Это я к чему? Верю что у тебя получится, главной верь в пэтра.
показати весь коментар
17.05.2019 20:14 Відповісти
Идиот. Законы надо было принимать нормальные.
Чтобы судьи не выпускали коррупционеров на свободу.
А то 5 лет гнали пургу для ЕС и США, а теперь выясняется что все не так как надо было сделано.
показати весь коментар
17.05.2019 21:24 Відповісти
Дитятко, зміни памперси. Зеля вже пояснив і від усього що вішав на папєрєдніка сам уже відкараськався. "Не тупи" не кажу, бо проти твоєї природи ти не попреш. Ти напевно всрешся, коли з понеділка не побачиш повальні посадки, а навпаки масове повернення ригів та дерибан набутого майна.
показати весь коментар
17.05.2019 22:01 Відповісти
Тобі хоч книжку яку почитати, чи що... Чи хоч попитай кого розумнішого, яка гілка влади у нас законотворча... )))))
показати весь коментар
17.05.2019 22:30 Відповісти
У меня не скромный вопрос к порохоботам. Не подскажете, как НБУ и власть в лице еще действующего президента, смогла просрать все суды по Привату ? Вы точно уверенны что вы все знаете о приватизации Привата ?
P.S. Если будете кивать в сторону потужной судебной реформы от Пэтра, тогда можете не отвечать.
показати весь коментар
17.05.2019 14:46 Відповісти
А зможеш розказати хід судової реформи, які суди торкнулась, і на якому етапі вона в даний час? Чи так папугою коломойським лайноплюсам і залишишся. Ти з тих доточок, які свято вірять, що реформа починається з початку підпису, і закінчується коли перо відривається від паперу.
показати весь коментар
17.05.2019 16:00 Відповісти
Порошенко заявил, что считает судебную реформу, которая была проголосована Верховной Радой 2 июня, одним из самых важных решений за время его президентства.
"Считаю это решение одним из самых важных за время моего президентства. Если бы вчера реформа провалилась, если бы мы увидели на табло 299-298, это означало бы консервацию существующей судебной власти на годы", - подчеркнул Президент.
показати весь коментар
17.05.2019 16:02 Відповісти
Синку, вчися поки не пізно, може якимось фантастичним способом в тебе і щось вийде. Ти повний невіглас в тому що відбувається.
показати весь коментар
17.05.2019 17:44 Відповісти
может скажешь сколько тебе лет "старичок" и как ты выучился и что с тебя вышло ?
показати весь коментар
17.05.2019 17:45 Відповісти
Денаціоналізація "Приватбанку" призведе до припинення співпраці з міжнародними інституціями, - Світовий банк - Цензор.НЕТ 3532
показати весь коментар
17.05.2019 19:49 Відповісти
Злив не зараховано))) ти що, Порошенко? Питання було до тебе.
показати весь коментар
17.05.2019 20:00 Відповісти
Научитесь для начала правилам поведения. Для того, что бы задавать вопрос личного характера ( кто ты ?, что ты?, как ты?, где ты ? ) начинать нужно с себя . Так понятно ?
показати весь коментар
17.05.2019 20:09 Відповісти
Скажи, как ты школу закончил ?
показати весь коментар
17.05.2019 16:04 Відповісти
И совершенно случайно так вышло, что это случилось именно тогда, когда стало известно, что выиграл вазелин. Ну совершенно случайно получилось.
показати весь коментар
18.05.2019 03:22 Відповісти
Ото така судебна реформа по Порошенко.
показати весь коментар
17.05.2019 14:51 Відповісти
за що йому зебені гречно дякують.
показати весь коментар
17.05.2019 16:28 Відповісти
А судді хто? Тут кого не вибери, всі продажні, а інших у нас немає. Потрібно було на Майдані парочку повісити суддів просто так, вони всі знають, за що. А зараз вже пізно.
показати весь коментар
17.05.2019 19:57 Відповісти
"Це буде настільки болючий сигнал для інвесторів, що навряд чи це станеться", - додав Палмер. Джерело: https://censor.net/ua/n3127396
Про це давно відомо, якщо хочемо будувати в себе Північну Корею то варіант якраз відповідний щоб посваритися з міжнародними кредиторами.Ймовірність що це станеться вже за президентові ЗЕ 50/50.
показати весь коментар
17.05.2019 18:00 Відповісти
Даешь перевыполнение бюджета 2019. Курс - 40грн./1$ USA.
показати весь коментар
17.05.2019 18:06 Відповісти
какой же бред, *****...
показати весь коментар
17.05.2019 18:07 Відповісти
в статье набор заумных фраз и прочего бреда.
показати весь коментар
17.05.2019 19:23 Відповісти
Ага, американці - вони ж такі тупіііі....)))))
показати весь коментар
17.05.2019 19:58 Відповісти
В Амэрике уже давно усё национализировано. 😂😅😂
показати весь коментар
17.05.2019 20:14 Відповісти
в данном случае даже слишком многословны.обычно они обеспокоены или озабочены.
показати весь коментар
17.05.2019 20:57 Відповісти
Прекрасно! Придется трусить местных олигархов. Но татарин активы активно выводит.
показати весь коментар
17.05.2019 20:11 Відповісти
Слушая прахоботов - свидетелей секты праха рошенки, то,- МЕЖДУНАРОДНЫЕ ИНСТИТУТЫ УЖЕ ПРОТИВ ЧАСТНОЙ СОБСТВЕННОСТИ, ТОЛЬКО ЗА НАЦИОНАЛИЗАЦИЮ, И ГОСУДАРСТВЕННУЮ ЭКОНОМИКУ. 😂😅😂
КОММУНИЗМ-БОЛЬШЕВИЗМ, НАКОНЕЦ ТО ПОБЕДИЛ ВО ВСЁМ МИРЕ. 😂😅😂
показати весь коментар
17.05.2019 20:13 Відповісти
Т.е. они и долги обратно требовать не будут? Ну, раз сотрудничество прекратят?
показати весь коментар
17.05.2019 20:53 Відповісти
Странно, что в комментах к данному псто не видно животное с кличкой ваня сулима) Как же так...)