6749 відвідувачів онлайн
3 741 93

Порошенко підписав указ про запуск 5G наступного року

Порошенко підписав указ про запуск 5G наступного року

Президент України Петро Порошенко підписав указ про забезпечення умов для запровадження системи мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G).

Церемонія підписання документа транслювалася в ефірі деяких українських інформаційних телеканалів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Сьогодні у Всесвітній день радіозв'язку, визначений ООН, ми маємо ще одну історичну подію, розуміючи, що зв'язок вже п'ятого покоління запрацює в більшості країн ЄС. Вже зараз він працює і в США, і в Китаї, ми не збираємося відставати", - заявив Порошенко перед підписанням указу.

"Сьогодні я хочу підписати указ президента, яким чітко визначити графік, який дозволить нам запустити зв'язок п'ятого покоління в 2020 році. Це план звільнення частот, це і скоординована з урядом робота, це і необхідні законодавчі ініціативи Верховної Ради. А головне - це можливість отримання абсолютно нових послуг зв'язку для людей", - додав він.

Порошенко підкреслив, що стандарт 5G - це нові можливості для людей, нові можливості для ІТ-сектору, для уряду, нові надходження в державний бюджет, нові інвестиції в Україну.

"Україна вже точно не відстає. І це головна зміна, що сталася за п'ять років. Україна - серед лідерів, і ми маємо зробити все, щоб у 2020 році стандарт 5G в Україні працював", - наголосив він.

Топ коментарі
+42
Чудо! Какая работоспособность и продуктивнось открылась у этого алчного персонажа!
показати весь коментар
17.05.2019 14:25 Відповісти
+27
Странно, что не подписал указ о полете на Марс в 2020. Не ему ж выполнять.
показати весь коментар
17.05.2019 14:35 Відповісти
+23
4G еще нормально не работает, а уже торопятся частоты захапать 5G
показати весь коментар
17.05.2019 14:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чудо! Какая работоспособность и продуктивнось открылась у этого алчного персонажа!
показати весь коментар
17.05.2019 14:25 Відповісти
Алчного пенсионера 😁
показати весь коментар
17.05.2019 14:26 Відповісти
Может подсудимого?
показати весь коментар
17.05.2019 14:36 Відповісти
Порошенко подписал указ о запуске 5G в следующем году - Цензор.НЕТ 5885
показати весь коментар
17.05.2019 14:40 Відповісти
поросёнажа
показати весь коментар
17.05.2019 14:28 Відповісти
Порошенко подписал указ о запуске 5G в следующем году - Цензор.НЕТ 1456
показати весь коментар
17.05.2019 14:34 Відповісти
У него всегда была такая продуктивность.

Просто вы не замечали.

И что вам не нравится в 5G?
показати весь коментар
17.05.2019 14:53 Відповісти
нравится! Вот пусть с этой скоростью педро и пиз"" ует нахрен
показати весь коментар
17.05.2019 15:09 Відповісти
Была,особенно если дело касалось дерибана бюджета или раздавания наград своим
показати весь коментар
17.05.2019 16:44 Відповісти
Порошенко підписав указ про запуск 5G наступного року - Цензор.НЕТ 1115
показати весь коментар
17.05.2019 16:26 Відповісти
Нагадил, опять ! Не может уйти спокойно!
показати весь коментар
17.05.2019 14:25 Відповісти
а вы помните, как благодаря Брежневу появилось цветное телевидение? Надо ему памятники за это ставить
показати весь коментар
17.05.2019 14:33 Відповісти
из пластилина или шыкалада
показати весь коментар
17.05.2019 14:35 Відповісти
по своей сути - свинья, а свинья гадит везде
показати весь коментар
17.05.2019 14:34 Відповісти
Новый тарифы , забыл написать
показати весь коментар
17.05.2019 14:26 Відповісти
Вещи пакуй и кабинет освобождай, подписант
показати весь коментар
17.05.2019 14:26 Відповісти
хтоб этого запустил куда-нибудь
показати весь коментар
17.05.2019 14:26 Відповісти
...с техникой, завязанной на компьютеры, надо осторожнее...
Порошенко подписал указ о запуске 5G в следующем году - Цензор.НЕТ 2326
показати весь коментар
17.05.2019 14:28 Відповісти
показати весь коментар
17.05.2019 14:29 Відповісти
Петя доигрался...
показати весь коментар
17.05.2019 22:54 Відповісти
...вообще-то вся страна доигралась...
показати весь коментар
17.05.2019 22:58 Відповісти
Вже і це мерзотникам не подобається.
показати весь коментар
17.05.2019 14:29 Відповісти
Так вони - зелеботи. Членом по роялю - це для них, з'язок наступного покоління - це для нас та наших дітей.
показати весь коментар
17.05.2019 14:32 Відповісти
Членом по губах порохоботов
показати весь коментар
17.05.2019 14:40 Відповісти
Ага,твой рот уже приготовил.И таких же как ты,порохоглистов-все вы уже готовы.
показати весь коментар
17.05.2019 14:48 Відповісти
показати весь коментар
17.05.2019 14:44 Відповісти
Порошенко подписал указ о запуске 5G в следующем году - Цензор.НЕТ 2479
показати весь коментар
17.05.2019 14:46 Відповісти
Всего за три дня до инаугурации Зеленского стало известно, что Порошенко таки договорился с Европой о продлении санкций против России. И, похоже, новому президенту не получится провернуть фарш назад: соглашение называют «принципиальным»!
показати весь коментар
17.05.2019 14:29 Відповісти
Санкции ввели за аннексию Крыма и Долбас. Потужными же усилиями великого рефформатора через 5 лет приходится клянчить санкции. На месяц!!!!
показати весь коментар
17.05.2019 14:33 Відповісти
"Это хорошая новость, что мы договорились, что Россия должна остаться в Парламентской ассамблее Совета Европы. Тем более, что это сохраняет право миллионов россиян обратиться в Европейский суд по правам человека", - написал Маас.Источник: https://censor.net/n3127449

Домовився так домовився!
показати весь коментар
17.05.2019 15:07 Відповісти
4G еще нормально не работает, а уже торопятся частоты захапать 5G
показати весь коментар
17.05.2019 14:30 Відповісти
та и 3g не очень.про сёла я вообще молчу
показати весь коментар
17.05.2019 14:38 Відповісти
абсолютно верно
показати весь коментар
17.05.2019 14:45 Відповісти
пиши пєте,он ещё 2,5 дня лигитимный.Всё сделает
показати весь коментар
17.05.2019 15:22 Відповісти
навіщо, у вас же сумніви
показати весь коментар
17.05.2019 15:25 Відповісти
хочет чтобы в колонии строгого режима, где он будет сидеть был хороший интернет
показати весь коментар
17.05.2019 14:30 Відповісти
Порошенко подписал указ о запуске 5G в следующем году - Цензор.НЕТ 6608
показати весь коментар
17.05.2019 14:31 Відповісти
А че усемирное потепленийо не отменил??
Озоновую дюрку не закрыл??
🤔
показати весь коментар
17.05.2019 14:31 Відповісти
Как же оно остогыдло
показати весь коментар
17.05.2019 14:31 Відповісти
Подписал Порох, а запускать 5Г зибилу, ахахах
показати весь коментар
17.05.2019 14:31 Відповісти
Странно, что не подписал указ о полете на Марс в 2020. Не ему ж выполнять.
показати весь коментар
17.05.2019 14:35 Відповісти
хватит и космопорта в тернополе чи де он там обещал
показати весь коментар
17.05.2019 14:40 Відповісти
Не вистачає ще свинячого указу про загальне забезпечення усіх усім до нового року.
показати весь коментар
17.05.2019 14:36 Відповісти
...вася, ты дурачок, что ли? Это ж слоган клованской коЗеманды, не в курсе?
показати весь коментар
17.05.2019 14:39 Відповісти
ТОМОС АРМИЯ МОВА 5G ))))))))))))))
показати весь коментар
17.05.2019 14:38 Відповісти
Ще не вечір. Далі буде 6G, потім 7G... До Понеділка встигне.
показати весь коментар
17.05.2019 14:48 Відповісти
От, блін, Мародер розгулявся!
Мабуть хоче дописати черговий том своїх обіцянок. Ню-ню...
показати весь коментар
17.05.2019 14:42 Відповісти
Порошенко подписал указ о запуске 5G в следующем году - Цензор.НЕТ 6767
показати весь коментар
17.05.2019 14:43 Відповісти
Зараз, зараз. Вже почали гортати "чорну бухгалтерію" ригів, а там цікаааааві такі призвища з підписами навпроти кругленьких сум в доларах...
показати весь коментар
17.05.2019 14:51 Відповісти
4g нормально не работает, 3g хотя бы в районные города, а то покрытие только ближе к центру.
показати весь коментар
17.05.2019 14:45 Відповісти
Молдец петруха,так искрене брехать и верить в свою ахенею что она может хоть кого то
обмануть Это много стоит. Талантище. Весь в роль вошел без остатка.Как бы шизофрения не приключилась. А то он бегает со своей брехней как белка в колесе.Таких людей теряем
От только бы применить его способности на что ни будь полезное. Цены б ему не было.
показати весь коментар
17.05.2019 14:50 Відповісти
Очередной фэйк от Мародера.Все,за что оно берется-прекращает нормально работать и начинает разваливаться.Ни одного дела толком не сделано и не доведено до логического завершения.Раз Мародер за 5ж взялся,то не видеть нам его в ближайшее время,увы....
показати весь коментар
17.05.2019 14:50 Відповісти
73% УКРАЇНЦІВ ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА ЗАПУСК ПАРАШЕНКА І КО К ІПІНЯМ 😎
показати весь коментар
17.05.2019 14:50 Відповісти
Зачем оно нужно, оно вредное что капец, вернее на нас это хотят протестировать..... для любителей поп*ть: 17 лет стажа в телекоме, расчет сан зон и прочей лабуды...
показати весь коментар
17.05.2019 14:51 Відповісти
И таки да-Украина не отстает от Запоребрика по коррупции,воровству чиновников,вранью недоразумения уже 5 лет на посту президента,дерибану бюджета...Не зря партнер Мародера,кум пуйла-старается вовсю,при поддержке Мародера
показати весь коментар
17.05.2019 14:52 Відповісти
Міг би вже одразу підписати й указ про запуск 7G з 2030-го року...
показати весь коментар
17.05.2019 14:54 Відповісти
До відправки на пенсію ще багато різних "Г" може напідписювати
показати весь коментар
17.05.2019 16:54 Відповісти
с такими тарифами я не вижу смысла ни в 4g и тем более в 5g
показати весь коментар
17.05.2019 14:55 Відповісти
Порошенко подписал указ о запуске 5G в следующем году.

Слава,Богу, не о запуске украинских космонавтов на Марс !
показати весь коментар
17.05.2019 14:57 Відповісти
Не подсказывай, а не то он и это подпишет...во вторник... из дурки.
показати весь коментар
17.05.2019 23:03 Відповісти
О как. А что, у нас уже есть связь 4-го поколения? Те жалкие потуги наших операторов мобильной связи едва-едва до 3G дотягивают. Да и то не везде. Хотя да, тарифы как за полновесные 4G лупят.
показати весь коментар
17.05.2019 15:00 Відповісти
Тарифи в нас найнижчі в Європі. Проблема не в них, а в нав'язуванні пакетів послуг - комусь лише GSM потрібен, нах інтернет в кнопковій мобілі?
показати весь коментар
17.05.2019 16:56 Відповісти
Так я власне не про тарифи. Мене вони цілком задовольняють поки що. Я більше про якість послуги. Робити заяви про 5G коли 4G можна сказати практично немає хіба це не популізм.
показати весь коментар
21.05.2019 16:07 Відповісти
"Заява" від чинуш, а не операторів, а їх цікавить лише позшибати баблос за ліцензії на використання частот.
показати весь коментар
21.05.2019 17:22 Відповісти
ПАТ «Старокраматорський машинобудівний завод» показав танкову гармату власного виробництва під час «Ліги оборонних підприємств».
Гармата пройшла повний цикл випробувань, витримала настріл у 800 підкаліберних снарядів з підтвердженням усіх інших вимог.Завод заявляє про готовність виробляти всю лінійку артилерійських стволів від 122 до 155 мм, як гладкоствольних, так і нарізних.Саме вона буде використана на експортних бойових машинах БМ «Оплот». Порошенко підписав указ про запуск 5G наступного року - Цензор.НЕТ 4696
показати весь коментар
17.05.2019 15:03 Відповісти
Повторили совецкую технологию изготовления артстволов образца 1965 года? Достижение, однозначно, как и все, к чему притронулся своими загребущими ратычками пецякрыса!
показати весь коментар
17.05.2019 16:05 Відповісти
на експортних ! Так отож!
показати весь коментар
17.05.2019 15:14 Відповісти
Представлена на виставці гармата КБА-3 призначена для встановлення на основні бойові танки Т-80УД, Т-84, і БМ «Оплот». Використовується також при модернізації інших танків, зокрема Т-64.
показати весь коментар
17.05.2019 15:17 Відповісти
через років 10 навіть ніхто і не згадає, що був такий Порошенко президентом.
показати весь коментар
17.05.2019 15:22 Відповісти
Думаю його ми будемо відхаркувати ще довго. Репарації по реструктуризації боргу будемо виплачувати відсотками ВВП до 2040-го року
показати весь коментар
17.05.2019 15:29 Відповісти
ви, що не бачите? час вже пішов на роки...країну розікрали та розтоптали, А перезавантаження не видно - алігархія продовжує гратися в приватизацію ще тих радянських активів...а їх посланцям в уряді та парламенті все те байдуже.
Народ втікає. Я не бачу напрямків для прориву в 2040, навіть в 2030. Зараз побачимо, хто прийшов і прийде в парламент.
показати весь коментар
17.05.2019 15:49 Відповісти
А яке відношення взагалі має президент до впровадження тієї чи іншої технології у виробництві? До того ж, всі мобільні оператори кацапські але Поросьонку то все по барабану. А головне, що 5G на території кацапії планується широко запроваджувати якраз 2020-го, про це вони прийняли рішення ще в 2014.
показати весь коментар
17.05.2019 15:23 Відповісти
https://censor.net/user/212656 Київстар не кацапський liefecell також.
показати весь коментар
17.05.2019 15:57 Відповісти
київстар належить кацапському вимпелкому якщо ти не вкурсі
показати весь коментар
17.05.2019 16:12 Відповісти
https://censor.net/user/441657 Наполовину.тут я вже забув,а от водафон повністю кацапський,lifecell турецький.
показати весь коментар
17.05.2019 18:01 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=ultYMCb9phw Пока ещё не "Гиперлуп", но тоже не плохо!
показати весь коментар
17.05.2019 15:47 Відповісти
Нет, у нас это рассыпется тысячь через десять км, а топливная от нашего говнобензина просто прогниет насквозь. Только Мерседес Варио 815 1985 - 1999 г.в., вот это машина для наших дорог (особенно, если ТНВД напильничком под левую соляру доработать)
показати весь коментар
17.05.2019 16:00 Відповісти
Я не розумію людей,вони що прибиті?Хочуть що було взагалі без ніяких технологій? Точно довбні.
показати весь коментар
17.05.2019 15:58 Відповісти
Щикаладное, не передергивай, у нас в Черкассах например 4г от лайфа вполне себе не плох, проблема только в том, что даже 20 - 30 мегабит он выдает только от Можайского до 700-летия и от жд Вокзала до поворота 10го троллейбуса. И то, если погода хорошая. Киевстар еще хуже. Хай лучше больно ****** говнооператоров на предмет полного покрытия территории 4г и снижения тарифов а не мечтают о несбыточном *********** под мудрым водительством главвора пецекрыса!
показати весь коментар
17.05.2019 16:03 Відповісти
Хочемо, що дурнуваті чинуші не лізли визначати яка має бути модуляція зв'язку на якій частоті - виділяйте операторам полоси і далі ринок сам розрулить що вигідніше споживачам та провайдерам.
показати весь коментар
17.05.2019 16:59 Відповісти
Зебилы-зеленые глисты.
показати весь коментар
17.05.2019 16:14 Відповісти
Делишься своим диагнозом?Гнилой сои надо меньше жрать,и не будет зеленых глистов.
показати весь коментар
17.05.2019 16:41 Відповісти
А кто то знает-до конца воскресенья указ про внедрение 10ж успеет подписать?
показати весь коментар
17.05.2019 16:48 Відповісти
да он и 20 МоЖо подписать может...как только такой идиот управлял страной 5 лет!!!!!!!!???
показати весь коментар
17.05.2019 23:05 Відповісти