9624 відвідувача онлайн
29 194 323

"Я пішов до школи, коли мені було 2 роки", - Гройсман

"Я пішов до школи, коли мені було 2 роки", - Гройсман

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман добре знає, що таке праця вчителя і про проблеми освіти, оскільки виріс у родині педагогів.

Про це глава уряду повідомив на своїй сторінці в фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

"Я пішов до школи, коли мені було 2 роки. Хоч це і звучить як жарт, але це жарт тільки наполовину. Моя мама була вчителькою. І не тільки мама, більша частина родини, починаючи з діда - педагоги.

Із самого дитинства я не тільки зрозумів, а й відчув, що таке освіта. Що це важка праця для вчителів і фундамент усього наступного життя для дитини. Намагався завжди запитувати себе, чим я можу допомогти, щоб освіта ставала кращою.

Як тільки я прийшов працювати в Парламент, потім в уряд для мене було вкрай важливо розпочати системні зміни в освіті.

І ось ми підбиваємо підсумки першого року впровадження Нової Української школи. У реформу середньої освіти вже вклали близько 7 млрд грн. А це нове обладнання, нові підходи до навчання дітей та стажування вчителів. Далі реформа має охопити всю середню школу", - повідомив Гройсман.

Я пішов до школи, коли мені було 2 роки, - Гройсман 01

Топ коментарі
+38
А важко працювати почав у 10😢😢😢
показати весь коментар
29.06.2019 16:57 Відповісти
+37
Ой ну прям слезы капают, несчастный ребенок из нищей семьи своим умищем выбился в премьеры.))
показати весь коментар
29.06.2019 16:58 Відповісти
+35
Вот кто клован и шут!!!
Порохоботы, не на того бочку катили
показати весь коментар
29.06.2019 16:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
а в три уже закончил её, в пять поступил в университет сразу в Гарвард, в 7 закончил и т.д., но просто курил с 2 лет хорошую траву, вот и пёрли знания то..................
показати весь коментар
29.06.2019 22:39 Відповісти
Смешно читать антисемитов, которые топят за новоизбранного семита, в 100 раз хуже предполагаемого семита папередника.
показати весь коментар
29.06.2019 22:43 Відповісти
Мнимого, семита. Пороха оболгали Жытели Иорданмкой ДолинЫ!
показати весь коментар
29.06.2019 23:20 Відповісти
Нет, жители страны вечно зелёных помидоров, то есть снигерии, и местное янычарско-манкуртское сословие.
показати весь коментар
30.06.2019 07:47 Відповісти
Декларацию педагогов в студию!
Интересно посмотреть, что они заработали непосильным трудом!...
показати весь коментар
29.06.2019 23:13 Відповісти
и вышел в пол второго...
показати весь коментар
30.06.2019 00:00 Відповісти
Филипок позорный...
показати весь коментар
30.06.2019 00:26 Відповісти
хрюся купил диплом о высшем образовании... по холуйски поднял тарифы на второй день премьерства.... хитрожопо поднял пенсионный возраст ... такого проходимца еще надо поискать...
показати весь коментар
30.06.2019 01:09 Відповісти
Боты вернулись из отпуска, судя по работе Цензора. После избрания клоуна их видимо примерно наградили и они долго не показывались здесь. Выборы клоунов в ВР, прервало их каникулы.
показати весь коментар
30.06.2019 06:35 Відповісти
Ти диви яка скотиняка, чого ж ти вчителям грошей не добавив?
показати весь коментар
30.06.2019 07:47 Відповісти
Там же в школе, на перемене, я продал свои первые трусы...
показати весь коментар
30.06.2019 08:29 Відповісти
За своего друга корупционера Продана пускай расскажет.
показати весь коментар
30.06.2019 09:04 Відповісти
Душа і серце у вас неукраїнське, а українофоба, ось і вся суть !!!
показати весь коментар
30.06.2019 09:38 Відповісти
А докторскую защитил в 5 лет.
показати весь коментар
30.06.2019 10:35 Відповісти
И пить курить и говорить я стал одновременно!!!))))
показати весь коментар
30.06.2019 13:27 Відповісти
В 5 лет защитил докторскую (колбасу от кота).
Докторская была свежей.
показати весь коментар
30.06.2019 10:52 Відповісти
Родьі бьіли тяжельіе, рожали стоя.
Великими просто так не рождаются, Ньютону хватило яблока, а єтого стоя, непременно стоя, иначе никак.
показати весь коментар
30.06.2019 11:02 Відповісти
Кокс видать не слабьій, ну ведь ПРЕТ!
А еще, когда он бьіл маленький, мама упустила его...
показати весь коментар
30.06.2019 10:57 Відповісти
Бедные, нищасные учитиля!
Зарплата 2500 гривен, а конкурсы в пединститут - 18 человек на одно место.
Совпадение? Не думаю!
показати весь коментар
30.06.2019 12:01 Відповісти
а нах- в 1 рік мабуть
показати весь коментар
30.06.2019 15:22 Відповісти
Тота я Думаю??? от чего ты такой Хитро Вы......ный.
показати весь коментар
30.06.2019 16:38 Відповісти
Сторінка 4 з 4