10993 відвідувача онлайн
25 152 341

Зеленський доручив реалізувати проєкт "єМалятко" до кінця року

Зеленський доручив реалізувати проєкт

Президент України Володимир Зеленський доручив реалізувати проєкт "єМалятко" до 1 січня 2020 року.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє у вівторок пресслужба президента України.

В Офісі президента України під головуванням глави держави Володимира Зеленського відбулася нарада з питань реалізації комплексних електронних послуг, пов'язаних з народженням дитини та оформленням відповідних документів.

"Я з самого початку казав, що йду на посаду Президента, щоб спростити життя нашим громадянам. Цифровізація державних послуг, або "Держава у смартфоні", є пріоритетом нашої команди. Особливо це стосується суспільно важливих та масових послуг, коли батьки змушені проходити бюрократичне пекло з немовлям на руках. Я доручаю реалізувати проєкт "єМалятко" до 1 січня 2020 року і готовий прибрати всі бар’єри, які виникатимуть", - підкреслив Зеленський під час наради.

Радник президента України Михайло Федоров зазначив, що проєкт "єМалятко" - унікальний не тільки в Україні, але й у світі. "Наш проєкт передбачає можливість отримати 10 послуг за однією заявою. Проєкт є дуже складним і комплексним, і ми із самого початку хочемо задати високі стандарти управління ним", - сказав він.

За словами Федотова, профільні центральні органи виконавчої влади до 7 серпня мають підготувати галузеві плани та визначити керівників підпроєктів, а вже 9 серпня відбудеться обговорення загального плану реалізації проєкту.

Проєкт "єМалятко" передбачає, що за однією заявою відразу в пологовому будинку можна буде отримати 10 держпослуг: 1) державна реєстрація народження дитини; 2) реєстрації місця проживання народженої дитини; 3) призначення допомоги при народженні дитини; 4) реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я; 5) реєстрація народженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; 6) отримання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї; 7) визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою; 8) визначення належності дитини до громадянства України; 9) присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі; 10) призначення допомоги багатодітним сім’ям.

Реалізація електронного проєкту "єМалятко" передбачена указом президента України "Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг" і передбачає зменшення кількості необхідних візитів із 11 до нуля, а кількості необхідних документів - із 37 до одного.

Реалізація ініціатив відбудеться за підтримки міжнародних проєктів, зокрема програми EGAP (Швейцарська Конфедерація та Фонд Східна Європа), проєкту EGOV4Ukraine (ЄС, Естонія), Офісу реформ адміністративних послуг (Канада, проєкт EDGE) та проєкту EU4PAR (ЄС).

Топ коментарі
+25
Вспомнилось
Зеленський доручив реалізувати проєкт "єМалятко" до кінця року - Цензор.НЕТ 7672
показати весь коментар
30.07.2019 22:21 Відповісти
+24
Зеленський доручив реалізувати проєкт "єМалятко" до кінця року - Цензор.НЕТ 3
показати весь коментар
30.07.2019 22:28 Відповісти
+22
Молодец, вова. Но с учётом того, кто тебя подпирает, можно было бы назвать проект е-БЕнятко.
показати весь коментар
30.07.2019 22:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
под колеса ?)))) сранные шреки всякие ?)))) хорошая шутка )))) да они гавном педро забросают , заплати только на 5 копеек больше им ))))
показати весь коментар
31.07.2019 13:18 Відповісти
та кому вони на)( потрібні.
показати весь коментар
31.07.2019 15:40 Відповісти
Проект еПорохнятко всем по пятерку общего режима
показати весь коментар
30.07.2019 23:53 Відповісти
каждой паре по тамогочи выдать! Ребёнок в смартфоне!
показати весь коментар
31.07.2019 02:49 Відповісти
К электронному концлагерю нужно привыкать с малолетства.
Зеленський доручив реалізувати проєкт "єМалятко" до кінця року - Цензор.НЕТ 961
показати весь коментар
31.07.2019 03:32 Відповісти
Зеленський доручив реалізувати проєкт "єМалятко" до кінця року - Цензор.НЕТ 8368
показати весь коментар
31.07.2019 03:51 Відповісти
Покажите живого Владимира Александровича, а то складывается впечатление, что он существует только в виртуальном пространстве, а за него вещает Письков Богдан
Владимир Александрович, вообще, жив или тогось, преставился?
показати весь коментар
31.07.2019 04:39 Відповісти
Зеленський доручив реалізувати проєкт "єМалятко" до кінця року - Цензор.НЕТ 3095
показати весь коментар
31.07.2019 06:45 Відповісти
Да-да, про президента в смартфоне я в курсе, да вот только Украина - не РФ, и Письковым вместо Царя не обойдешься.
Помер, что ли, Владимир Александрович или в вытрезвителе рехаб-клинике на лечении?
показати весь коментар
31.07.2019 08:44 Відповісти
сначала Мародёра на нары потом можно и емалятко
показати весь коментар
31.07.2019 05:40 Відповісти
тебе мародер кушать не мешает? ))))
показати весь коментар
31.07.2019 07:05 Відповісти
Нихрена ты людоед! Даже детей готов на нары сажать по Е-хрени...
показати весь коментар
31.07.2019 07:08 Відповісти
Скоро будет е-зарплата, е-пенсия и т.д. Будет все виртуальное.
показати весь коментар
31.07.2019 06:36 Відповісти
Бажання гарне, але важливо - як його втілити. Думаю у Вовіка вийде.
показати весь коментар
31.07.2019 06:40 Відповісти
этот идиот когда нибудь начнет заниматься своими прямыми обязанностями, внешней политикой?
показати весь коментар
31.07.2019 07:02 Відповісти
Так погнали уже этого идиота,который своими обязанностями не занимался, и он вообще из страны слинял вместе со своим стадом
показати весь коментар
31.07.2019 08:50 Відповісти
детка, сколько тебе годиков от роду? не рановато ли ты о политике думать стал?))))
показати весь коментар
31.07.2019 13:50 Відповісти
Больше чем тебе,это вне сомнения.Мне не рановато,а шавкоПЕСикам,рановато.Подучиться надо и прекратить брехать и мародерить для начала
показати весь коментар
31.07.2019 15:27 Відповісти
Пока все сносно. Ждем с когда заработают е_депутаты. Тут, что-бы пэтину дурь подчистить, работы непочатый край
показати весь коментар
31.07.2019 07:16 Відповісти
Е-батя за е-бал.
показати весь коментар
31.07.2019 07:51 Відповісти
показати весь коментар
31.07.2019 09:06 Відповісти
Зе-малятко
показати весь коментар
31.07.2019 08:21 Відповісти
Зеленский поручил реализовать проект "Зебилятко" до конца года
показати весь коментар
31.07.2019 08:43 Відповісти
Порохоскот гнать будут из всех учреждений?
показати весь коментар
31.07.2019 08:49 Відповісти
Порохоскоту и тут все не так?
показати весь коментар
31.07.2019 08:48 Відповісти
А чого не Земалятко?
показати весь коментар
31.07.2019 09:33 Відповісти
А це що за fucking хрень? "...регистрация родившегося ребенка в Государственном реестре физических лиц - плательщиков налогов..."
показати весь коментар
31.07.2019 11:18 Відповісти
присвоение инн
показати весь коментар
31.07.2019 12:46 Відповісти
Ну - то мабуть страшенно необхідна річ для породіллі у роддомі - "присвоить инн" дитині.
показати весь коментар
31.07.2019 13:01 Відповісти
а почему бы нет, чтобы потом не ходить? а инн нужен хотя бы для оформления загран.паспорта
показати весь коментар
31.07.2019 13:04 Відповісти
Ви у нашому середньостатистичному роддомі давно були? Там подушку і простирадла свої приносити треба, кожен другий роддом заражений стафілококом, обладнання і персоналу катастрофічно не вистачає - то треба брати гроші за кордоном, щоб у смартфони тицяти? Та що від цих дурників ще чекати - "покоління гаджетів"... Самі ж по америках народжують...
показати весь коментар
31.07.2019 13:17 Відповісти
такая ситуация не только в роддоме, а в любой гос.больнице для простых смертных.
И при чем тут смартфоны? Любая мамочка сегодня в роддом идет со своим смартфоном и деньги за кордоном для этого брать не надо.
А вот сэкономить мамочке время, которого у нее не будет катастрофически первые месяцы, по походам в собезы, загсы и пр. гос.бюрократические конторы - это ОЧЕНЬ хорошая инициатива.
показати весь коментар
01.08.2019 09:34 Відповісти
Ця ініціатива була би хорошою на 125-у пункті, після вирішення справжніх проблем. Біда у тому, що зелепухи не вирішать головні проблеми, а будуть голову морочити смартфончиками і видавати то за неабиякі свої досягнення. Ми будемо казати - стафілокок, персонал, ліки, опалення!....а вони будуть тицяти смартфончик "в один клік". Хотілось би від зелепухів хоч щось почути по справжніх проблемах, а не про "державу у смартфоні"....
показати весь коментар
01.08.2019 14:05 Відповісти
одно другому не мешает
показати весь коментар
02.08.2019 09:55 Відповісти
Може, спочатку, стіни у роддомі пофарбувати та бінти і простирадла завести... Бо і сьогодні у роддом - з усім своїм. А тепер ще й зі смартфоном....
показати весь коментар
31.07.2019 11:24 Відповісти
Замечательно! Только один вопрос КАК это всё будет предоставляться в РОДДОМЕ?

Проект "еМалятко" предусматривает, что по одному заявлению сразу в роддоме можно будет получить 10 госуслуг: 1) государственная регистрация рождения ребенка; 2) регистрация места проживания родившегося ребенка; 3) назначение помощи при рождении ребенка; 4) регистрация родившегося ребенка в электронной системе здравоохранения; 5) регистрация родившегося ребенка в Государственном реестре физических лиц - плательщиков налогов; 6) получение удостоверений родителей многодетной семьи и ребенка из многодетной семьи; 7) происхождение родившегося ребенка, родители которого не состоят в браке между собой; 8) определение принадлежности ребенка к гражданству Украины; 9) присвоение ребенку уникального номера записи в Едином государственном демографическом реестре; 10) назначение помощи многодетным семьям.Источник: https://censor.net/n3140427
показати весь коментар
31.07.2019 15:36 Відповісти
Вся Європа побудувала свою економіку не користуючись китайськими гаджетами, і програмками на смартфоні.
показати весь коментар
31.07.2019 19:18 Відповісти
Сторінка 4 з 4