9810 відвідувачів онлайн
2 152 44

Зеленський провів зустріч із керівництвом Світового конгресу українців, - Офіс президента

Зеленський провів зустріч із керівництвом Світового конгресу українців, - Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з керівництвом Світового конгресу українців.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Глава держави подякував Конгресу за діяльність, спрямовану на захист суверенітету і територіальної цілісності України.

"Я вдячний вам за потужну інформаційну політику у питанні протидії поверненню Росії до "Великої сімки", – зазначив Президент.

Було акцентовано на необхідності продовження об’єднаних зусиль всієї української громади у світі з метою посилення політичного та санкційного тиску на країну-агресора.

"Ваш успіх – у наших інтересах. Бо ваш успіх – це успіх України", – наголосив президент Світового конгресу українців Павло Ґрод, подякувавши Главі держави за активний діалог з українською громадою.

Під час зустрічі сторони також обговорили подальші спільні кроки щодо реалізації окремих ініціатив у політичному та гуманітарному напрямах.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив: "Повернення Україні Криму, припинення боїв на Донбасі і звільнення в'язнів Кремля стане сигналом готовності РФ знову посісти місце в G8".

Напередодні Трамп заявив, що з прихильністю розглянув би повернення Росії до Великої вісімки, якби хтось виступив із відповідною ініціативою. Американські ЗМІ повідомили, що президент Франції Макрон та Трамп домовились запросити Росію на конференцію Великої сімки наступного року.

Емманюель Макрон 19 серпня провів зустріч із російським колегою Володимиром Путіним у Франції. За підсумками, зокрема, він заявив, що питання повернення до формату "Великої вісімки" і нормалізації відносин між Росією та ЄС залежить від урегулювання ситуації на сході України. У відповідь, канцлер ФРН Ангела Меркель заявила: "Росія не зможе повернутися в G7 без поліпшення ситуації в Україні". Її підтримав прем'єр Великої Британії Борис Джонсон: "Достатнього обґрунтування для повернення Росії в G7 ще немає".

Топ коментарі
+12


Зеленский провел встречу с руководством Всемирного конгресса украинцев, - Офис президента - Цензор.НЕТ 8610
показати весь коментар
23.08.2019 16:33 Відповісти
+12
https://twitter.com/jozefkneht1 Йозеф Кнехт‏ @jozefkneht1 https://twitter.com/jozefkneht1/status/1164890152059244544 22 мин.22 минуты назад

Відразу не повірив, пішов на Упячку, а вони дійсно пишуть, що на Софіївській площі підняли Зеленського. Але джерело не дуже надійне.

Зеленский провел встречу с руководством Всемирного конгресса украинцев, - Офис президента - Цензор.НЕТ 7512
показати весь коментар
23.08.2019 16:44 Відповісти
+9
А при чем тут Зеленский к украинцам? Пусть проводит встречу со всемирным конгрессом малоросов
показати весь коментар
23.08.2019 16:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:


Зеленский провел встречу с руководством Всемирного конгресса украинцев, - Офис президента - Цензор.НЕТ 8610
показати весь коментар
23.08.2019 16:33 Відповісти
В перекладі на "загальнозрозумілий" - цитуючи висловлювання Зеленського, 25% висловлювали йому неповагу, та підривали його "президентський авторитет"... А він сам, своїми "висловлюваннями", неповагу до себе, не викликає?
показати весь коментар
23.08.2019 16:44 Відповісти
у зєлєбєнців-ні...
показати весь коментар
23.08.2019 16:47 Відповісти
Пока своими высказываниями и действиями он взымает легкое недоумение медленно но верно перерастающее в недоумение сильное. Но это пока. С 1-го сентября это недоумение будет медленно но неуклонно перерастать в злобу, затем в ненависть. Ну, янукович за то в курсе
показати весь коментар
23.08.2019 16:57 Відповісти
А при чем тут Зеленский к украинцам? Пусть проводит встречу со всемирным конгрессом малоросов
показати весь коментар
23.08.2019 16:34 Відповісти
Илона, иди уже домой, смена закончилась. Премий всё равно не будет.
показати весь коментар
23.08.2019 16:35 Відповісти
У Вас сегодня короткий день?
показати весь коментар
23.08.2019 16:42 Відповісти
Да. А Илона хочет работать в две смены
показати весь коментар
23.08.2019 16:51 Відповісти
В Україні сьогодні День Прапора напередодні Дня Незалежності - скорочений робочий день, а у вас?
показати весь коментар
23.08.2019 16:54 Відповісти
У нас теж свято - https://www.pravda.com.ua/news/2019/08/23/7224270/ На Софіївській площі разом із Зеленським підняли прапор України .
показати весь коментар
23.08.2019 17:00 Відповісти
"я русскоязычный еврей проживающий на Украине". можно сразу на 2х стульях
показати весь коментар
23.08.2019 16:37 Відповісти
Ти точно нічого спільного з Україною не маєш.
Ні прапора, ні мови, ні поваги до України.
показати весь коментар
23.08.2019 16:52 Відповісти
Куме,навіщо ви берізку рубаєте? Така молоденька, а ви її геть! - Ой, куме, серце кров'ю обливається, але прийдуть москалі, побачать і скажуть: "Родіна"
показати весь коментар
23.08.2019 17:18 Відповісти
https://twitter.com/dmitriypaut Дмитрий‏ @dmitriypaut

Чудеса манипуляции. Ещё позавчера более 50% украинцев хотели в НАТО, а сегодня КМИС рассказал, что за внеблоковый статус фсьо больше и больше. Ад вас ждёт. Ну на худой конец, карьер
показати весь коментар
23.08.2019 16:35 Відповісти
потому что посмотрели на Макрона с Трампом и сказали: та ну его нафиг
показати весь коментар
23.08.2019 16:37 Відповісти
А рояль был? Как же без него то радемого.
показати весь коментар
23.08.2019 16:36 Відповісти
показати весь коментар
23.08.2019 16:44 Відповісти
Жаль, що підняли не за шию...
показати весь коментар
23.08.2019 16:45 Відповісти
Нехай покищо не знімають - завтра подивлюсь.
показати весь коментар
23.08.2019 16:48 Відповісти
К чортиній матері цей ваш Всесвітній конгрес українців! верніться в Україну і живіть тут, а не будете встановлювати свої правила( типа : за цілісність України), дивись скільки вчителів у свті нас повчають! а чи не приїхали ви вимагати залишити свою Супрун і надалі в.о. міністра охорони здоров"я?!
показати весь коментар
23.08.2019 16:46 Відповісти
Багато з них в 90-х і приїхали... Сотні, якщо не тисячі. Але виявилося, що влада, яка складалася з екс-комуняк, їх тут не ждала. Бо діаспора - свідомі українці, чиї батьки свого часу боролися з комуняками! І навіть паспорти діаспорі давати не хотіли, зате русскаязичним жителям Данбасу видали паспорти автоматично!

І да, деякі все ж відкрили бізнес тут. Віннер-Форд створила діаспора, першу студію дубляжу фільмів створив діаспорянин Батрух, власник Житомирських ласощів - з діаспори і ще багато таких прикладів є.
показати весь коментар
23.08.2019 16:51 Відповісти
Про Житомирські Ласощі,це дуже цікава тема.Пашинський відібрав їх,а що зараз з законним власником?
показати весь коментар
23.08.2019 17:05 Відповісти
Это те, которые любят Украину издалека?))
показати весь коментар
23.08.2019 16:49 Відповісти
Це ті, хто українську знає краще за тебе!
показати весь коментар
23.08.2019 16:53 Відповісти
Украинским языком я владею в совершенстве, за меня не беспокойтесь. Но знание языка не делает украинцем. Из-за рубежа вещать о любви к стране, это ни о чем.
показати весь коментар
23.08.2019 16:59 Відповісти
Так вони ******* Україну ! На відміну від КУПИ тієї мерзоти , що живе в Україні і НЕНАВИДИТЬ ні культуру , ні історію , ні мову українців ! І немало цієї мерзоти зараз в
Парламенті Україні як депутати, дякуюючи зебілам та малоросам !!
показати весь коментар
23.08.2019 16:56 Відповісти
Главная мерзота, которая на воплях о патриотизме и лозунгах 5 лет грабила страну, получила достойную оценку украинцев, так что все ок.
показати весь коментар
23.08.2019 17:02 Відповісти
Ха ха ха ! Тільки свинопаси можуть вибрати в воючій країні гетьманом клована
і то не українця по національності , котрий не раз відкошував від служби в армії і називав
Україну повією ! От такі твої ці твої " українці" і ти з ними разом !
показати весь коментар
23.08.2019 17:08 Відповісти
Кто же тогда выбрал олигарха после революции, которая ставила целью изменить систему, в которой правили олигархи? Не подскажешь? Вот такой и результат получили - Крым просрали, скорее всего тупо продали (история еще это покажет), на донбассе допустили войну. Вот что значит выбрать алчного, жадного купца-барыгу. Хватит, уже наелись.
показати весь коментар
23.08.2019 17:13 Відповісти
Тільки москаль тупий може Зелю називати малоросом.
https://ukrainopedia.wikia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%B0_%D0%A0%D1%83%D1%81%D1%8C Мала Русь (грец. Μικρά Ρωσία - Мікра Росіа) на противагу Великій Русі (грец. Μεγάλη Ρωσία - Мегала Росіа)
показати весь коментар
23.08.2019 17:34 Відповісти
петро так любе українську Мову,що його син мойша ГАВАРИТ ПА РУСКИ))
показати весь коментар
23.08.2019 17:02 Відповісти
Це тому ви прогнали єврея Вальцмана і обрали етнічного українця в презеденти?
показати весь коментар
23.08.2019 17:12 Відповісти
https://fraza.ua/video/281678-syn_poroshenko_s_udovolstviem_poobschalsya_s_zhurnalistami_na_velikom_i_moguchem Петра,який навіть рідного сина не навчив мові за 20-ть років.
показати весь коментар
23.08.2019 17:26 Відповісти
Та ні, це ті які допомога лу українській армії вистояти у війні з Московією. Це ті які закуповували за власні кошти снайперські гвинтівки та тепловізори.
Но кацапской саранче этого не понять.
☹️
показати весь коментар
23.08.2019 17:34 Відповісти
Украинской армии все помогали и помогают, хотя бы тем, что платят военный сбор, который дает миллиарды гривен каждый год.
показати весь коментар
23.08.2019 17:55 Відповісти
Це чергова зрада , на думку порохосос1в . Зе повинен зустр1чатися лише з мордвою .
показати весь коментар
23.08.2019 17:05 Відповісти
Мордва в ЗЕ команді, з нею не треба зустрічатись.
показати весь коментар
23.08.2019 17:16 Відповісти
Представляю внутренние ощущения Украинцев при встрече с укгаинцем.
До чего же ты докатилась, Украина!!!
показати весь коментар
23.08.2019 17:32 Відповісти
А він що посоромився і не підказав керівництву Світового конгресу українців, що Україна нагадує йому "повію". А православні Українські віруючі , і видно через те , що вони не іудеї, всі вони для нього "термоса".
показати весь коментар
23.08.2019 17:46 Відповісти
Тільки казамордим не зрозуміти-в них щелепа зрощена-бе та бе-е-е!На жаль гниди пітер-расні в змозі охмурити багатьох діаспорян через олігарх ТВ та барижні гроші,але то-таке,свої -розберуться без х"ла парашного та гнид-мародерів .
показати весь коментар
23.08.2019 17:53 Відповісти
Щось мені підказує,що цей конгрес хоче нам і надалі впарювати супруниху,вважаючи її еталоном діаспори.
показати весь коментар
23.08.2019 18:22 Відповісти
А треба впарювати челябинську Богатирьову і перестати відсікати голови медмафії?
показати весь коментар
23.08.2019 18:59 Відповісти
Чувак, котрий публічно принижував і зневажав Україну розмовляв з керівництвом Світового конгресу українців.
показати весь коментар
23.08.2019 19:58 Відповісти