9181 відвідувач онлайн
10 751 194

Гілларі Клінтон підтримала імпічмент Трампа: "Це надзвичайна ситуація"

Гілларі Клінтон підтримала імпічмент Трампа: "Це надзвичайна ситуація"

Колишній держсекретар США, екскандидат у президенти Гілларі Клінтон підтримує рішення Палати представників Конгресу США про початок процедури імпічменту президента Дональда Трампа.

Про це вона заявила в інтерв'ю журналу People, інформує Цензор.НЕТ.

"Я не прийшла до цього рішення (про підтримку імпічменту Трампа. - Ред.) легко або швидко, але, на мій погляд, це надзвичайна ситуація... Останні дії навколо України, спроби заручитися підтримкою президента України в змові з метою послабити колишнього віцепрезидента Джо Байдена в обмін на військову допомогу, необхідну Зеленському для захисту від Путіна, - якщо це не злочин, який тягне за собою імпічмент, то я не знаю, що це таке", - сказала вона.

У вівторок, 24 вересня, в Палаті представників США оголосили про введення формальної процедури імпічменту Дональда Трампа. Шість комітетів нижньої палати Конгресу почнуть власні розслідування щодо порушення законів президентом США і його командою.

Тим часом Трамп пообіцяв оприлюднити розгорнуту стенограму його телефонної розмови з Володимиром Зеленським 25 липня, яка стала причиною серйозних політичних загострень у США.

Нагадаємо, видання The Wall Street Journal із посиланням на джерела, обізнані із ситуацією, повідомило, що під час телефонної розмови президентів США та України в липні цього року Трамп принаймні вісім разів повертався до прізвища Байдена в контексті необхідності ініціювати в Україні розслідування проти його сина.

Голови комітетів Палати представників Конгресу США Еліот Енгель, Адам Шифф та Елайджа Каммінгс (усі - від Демократичної партії) оголосили про початок розслідування повідомлень про спроби Трампа, його адвоката Руді Джуліані та інших осіб чинити тиск на уряд України з метою поліпшити свої позиції напередодні президентської кампанії 2020 року. Вони зазначають, що адміністрація Трампа, змушуючи Київ "провести два політично мотивовані розслідування, замасковані під антикорупційну діяльність", погрожувала відмовити Україні у військовій допомозі.

Сам Трамп визнав, що під час бесіди із Зеленським згадував про Байдена, але запевняє, що не тиснув на президента України.

Глава МЗС України Вадим Пристайко, який стверджує, що чув обидві телефонні розмови лідерів США та України, запевнив, що Трамп не тиснув на Зеленського.

Топ коментарі
+23
Размечтались! Ща, вы ещё про лысого забыли!
Хилари Клинтон поддержала импичмент Трампа: "Это чрезвычайная ситуация" - Цензор.НЕТ 4145
показати весь коментар
25.09.2019 12:44 Відповісти
+20
Зебилы готовтесь к импичменту вашего зебобика
показати весь коментар
25.09.2019 12:40 Відповісти
+16
ублюдок, при них все было ровно. Спасибо скажи вазелиновой шмаркле
показати весь коментар
25.09.2019 12:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
В вашем испанском Воронеже может такие врачи и встречаются, а в Украинских больницах теперь лечиться можно только за деньги. А деньги несут к нормальным врачам, а не к тем у которых пациенты умирают.
показати весь коментар
25.09.2019 14:48 Відповісти
это уже манипуляция,вы привели пример врача,а я вам в это же ключе ответил. А воспоминание о Воронеже-это указывает на недалекость вашего мышления,увы
показати весь коментар
25.09.2019 15:24 Відповісти
Про тих, кого розігнав... Тут на Цензорі в коментах активно розганяли фейк про те, що в Супрун немає диплома. поки Супрун цей диплом не показала. Так але ж у її наступниці таки немає медичної освіти!

Мені не у всьому подобалися дії Супрун (хоча за доступні ліки для серця мої батьки-пенсіонери їй вдячні), але факт є фактом: у неї диплом був, у нової міністерки нема! І де обурення коментаторів Цензора?
показати весь коментар
25.09.2019 12:57 Відповісти
Вы немного неправы,возмущение Супрун вызывала не потому,что у нее не было диплома,а по результатам своей деятельности.Если Заряна не сможет улучшить ситуацию в Минздраве-о ней будут говорить то же самое
показати весь коментар
25.09.2019 13:01 Відповісти
Купа народу тут повелися на кацапський фейк писала, що вона медсестра без диплому... Саме одразу, як Супрун назначили в.о. міністра - ще до того, як вона щось зробила. Потім Супрун показала не просто медичний диплом, а диплом лікаря-радіолога (це дуже крута спеціальність, не кожен її потягне).

Чому ж після призначення нового міністру ми не бачимо тут сотень обурених коментів, що в неї якраз точно немає диплому?

Конструктивна критика діяльності будь-якого міністра - 100% вітається! Але такий підхід, коли одну критикують за нібито відсутність диплому, а іншу не критикують (хоча диплому в неї справді нема) - це ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ!
показати весь коментар
25.09.2019 13:05 Відповісти
тут согласен,я рискну предположить,что на тот момент уровень недоверия властям в обществе уже зашкаливал,все,что было связанно с Порошенко уже априори вызывало неприятие.Как-то так
показати весь коментар
25.09.2019 13:11 Відповісти
Кто бы сомневался.
показати весь коментар
25.09.2019 12:49 Відповісти
Дорогая Хилари. Я, конечно признаю, что Зеленский один из самых влиятельных мировых политиков, но мне кажется, что вы немножко преувеличиваете его степень влияния.
показати весь коментар
25.09.2019 12:49 Відповісти
Он влиятелен не как субъект, а как объект. Типо как кирпич, его можно запустить но, сам себя он не бросит.
показати весь коментар
25.09.2019 12:55 Відповісти
У демократов кандидат Байден. А он коррупционер махровый - пристроил своего сыночка наркомана в украинский совет директоров нефтяной компании. И сейчас рвется в презы Америки на эти наворованные деньги. И чтобы это не расследовать - демократы напали на Трампа. Лучший способ защиты - нападение.
показати весь коментар
25.09.2019 12:49 Відповісти
Нехай *********. На фоні тих обох зашкварених республіканці висунуть новітнього рейгана і всім буде профіт ..крім параші
показати весь коментар
25.09.2019 12:55 Відповісти
Та казкаря, який Голобородька придумав, переплюнути ніхто не зможе! 😁 Це раз. І друге, з твоєю думкою не погоджуються розумні люди. І їх тут більшість. За кордоном теж. То може ти не правий? Подумай. Те. 😊
показати весь коментар
25.09.2019 12:56 Відповісти
Потужний виступ Президента Володимира Зеленського в ООН. ВІДЕО https://korrespondent.net/ukraine/4143356-zelenskyi-v-oon-poiavylos-vydeo-vystuplenyia
показати весь коментар
25.09.2019 12:52 Відповісти
наскільки ж політика брудна справа....
шкода, що президентом США не став Маккейн..
показати весь коментар
25.09.2019 12:53 Відповісти
В них є ще "Скажений Пес" Джеймс Меттіс
Той, що розгепав цапів під Дейр-ез-Зором
показати весь коментар
25.09.2019 12:59 Відповісти
але він не є політиком першої лінії.
показати весь коментар
25.09.2019 13:01 Відповісти
Авраам Лінкольн теж не був політиком першої лінії, але на доларах є його портрет. А Меттіс вважається "дорослим" в оточенні Трампа. Здається він вже пішов.
показати весь коментар
25.09.2019 13:06 Відповісти
Лінкольн, доречі, був чоботарем. Але добрим чоботарем.
показати весь коментар
25.09.2019 13:13 Відповісти
Ого, Вовік сіганув!!! Зараз забацає перший в історії імпічмент найпотужнішої в історії людства країни. Час закладати фундаметнт під монумент на його честь!(піаніно не пропонувати))
показати весь коментар
25.09.2019 12:53 Відповісти
Ваня,кондовость твоих размышлений поражает глубиной глубин!
Разреши поинтересоватся,а что зелебобик конкрето для этого сделал?
показати весь коментар
25.09.2019 12:57 Відповісти
Правильно себе поводить у делікатній ситуації. Не промовчав, сказав, що треба і нічого зайвого.
показати весь коментар
25.09.2019 13:02 Відповісти
Ты говориш уже о будущем
А ты поведай нам о прошлом,как великий зеля расстарался,что бы попасть в это?
показати весь коментар
25.09.2019 13:05 Відповісти
Ладно, будемо ваяти піаніно
показати весь коментар
25.09.2019 13:12 Відповісти
Ждем стенограмму от Белого дома. А там скорее всего на слова Трампа о деле на Байдена в ответ: "Дякую, дуже дякую. Дякую, дуже дякую"
показати весь коментар
25.09.2019 13:08 Відповісти
Теж розумна відповідь. Коли будь яка відповідь буде поганою - грай дурня
показати весь коментар
25.09.2019 13:18 Відповісти
а ты уверен, что зебуин его играет?
показати весь коментар
25.09.2019 13:30 Відповісти
А вы в курсе, что если он согласился сфарганить компромат на Байдена, то зеле осталось свои манатки собирать и валить с Банковой, т к если он останется, то это ударит по всей Украине?
показати весь коментар
25.09.2019 14:42 Відповісти
а то что Сытник, Шабунин, Лещенко влезли в выборы США не ударило по нашей стране?
И если кто-то думает, что ребята хотят какой-то справедливости, то нет, им просто хочется бабла в виде грантов, которые они тут дружно пилят
показати весь коментар
25.09.2019 15:12 Відповісти
Та про грантоедов не орал, пару лет назад только ленивый -зрадольо за них горой были... Но сейчас это совсем другой уровень, и если зеля не способен держать удар, то с его стороны просто преступление было лезть в президенты воюющей страны. Трамп же не посмел с этим откровенной подставой и говном лезть к Порошенко...
показати весь коментар
25.09.2019 15:21 Відповісти
В штатах очень острое противостояние между двумя идеологиями, не редко эксперты говорят, что дело может дойти до гражданского противостояния..
Единственный вопрос на котором обеднялись республиканцы и демократы, это Украина.

Про е%?*ано с треском шумом и навсегда.
Этого утрырка абдолбаного Зе, хоть к батарее пристёгивай.
показати весь коментар
25.09.2019 12:53 Відповісти
Цікава і однобока якась позиція у піндосів.
Оголошують процедуру імпічменту Трампу, а чому б разом з цим не провести справжнє розслідування стосовно Байдена?
показати весь коментар
25.09.2019 12:55 Відповісти
Байден не имеет отношеня к ипмпичменту.
показати весь коментар
25.09.2019 12:56 Відповісти
У пиндосов вааще интересно.
Каждый за свое говно отвечает,прикинь?
показати весь коментар
25.09.2019 12:58 Відповісти
Чекайте, у тій справі не фігурує сам Байден, там його син фігурує... А його син - навіть не політик, тому з якого це дива його діями має займатися Конгрес чи Сенат? Ну ФБР може ним займатися, але ж не законодавча влада...
показати весь коментар
25.09.2019 13:00 Відповісти
и в этом деле еще и Злочевский фигурирует. и дело было открыто в Украине. Но по настоятельной просьбе демократов НАБУ дело слило.
показати весь коментар
25.09.2019 13:35 Відповісти
Бюро из рук демократов кормится, что ж вы хотели. Будут плясать под их дудку
показати весь коментар
25.09.2019 15:47 Відповісти
Понеслась пилотка по кочкам!
показати весь коментар
25.09.2019 13:00 Відповісти
Двоешник
Правильно писать пелотка
показати весь коментар
25.09.2019 13:07 Відповісти
Окружной административный суд Киева отменил начало процедуры импичмента Трампа. Источник.
показати весь коментар
25.09.2019 13:02 Відповісти
Вашего зе то самое ждет!
показати весь коментар
25.09.2019 13:03 Відповісти
ваш Петя сядет раньше
показати весь коментар
25.09.2019 13:06 Відповісти
Скільки ще буде діяти зе-методичка про Чоколяда? Ну, дійсно, це вже набридає. Одне й те саме.
показати весь коментар
25.09.2019 13:10 Відповісти
А ваше ***** когда?
показати весь коментар
25.09.2019 13:17 Відповісти
Гілларі Клінтон підтримала імпічмент Трампа: "Це надзвичайна ситуація" - Цензор.НЕТ 2430
показати весь коментар
25.09.2019 13:21 Відповісти
🤣всех он устраивает эти попитки демократов просто смешные тут год до выборов какой импичмент?
показати весь коментар
25.09.2019 13:11 Відповісти
омерыканец,а ты в курсе,что за Гиллари проголосовало больше народу?
показати весь коментар
25.09.2019 13:14 Відповісти
В США начинает разгораться новый скандал по Украине. В руки комитета по разведке палаты представителей попал отчет АНБ (Агентство национальной безопасности США) об использовании социальных сетей в предвыборной агитации этого года. Там огромное количество бот-аккаутов агитирующих за Трампа идет под модерацией из Украины. Более того, их напрямую связывают с сетью которая вела агитацию на выборах за Зеленского. Если длинная рука АНБ дотянется до шаловливых пальчиков Миши Федорова (вице-премьер-министр - министра цифровой трансформации) то вторую часть цифровой трансформации он проведет очень далеко от Украины.
показати весь коментар
25.09.2019 13:13 Відповісти
Не знаю кому и как но, мне этот Трамп уже " в печёнках" .. США уважаю , народ их тоже , Конгресс и т.д. , но их президент ,, не хочется просто употреблять нецензурное слово . .
показати весь коментар
25.09.2019 13:15 Відповісти
Хочу напомнить, что президент страны Украина уже давно выбран, нравится он нам или нет. И если мы украинцы, то мы на международной арене должны его по крайней мере не обгаживать. Когда читаю коменты- это же жесть....Постоянно унизительные оскорбления.Или может это не украинцы пишут
показати весь коментар
25.09.2019 13:15 Відповісти
Надо было об этом думать когда ещё Порошенко был президентом .. Или может гадости о нём тоже писали не украинцы . ? Многие из которых есть вот даже тут на ветке .
показати весь коментар
25.09.2019 13:22 Відповісти
Татьяна - презедента зе " обгаживают " ті 27 % що ВМІЮТЬ думати ! А ті 73 % що голосували за зе, не тільки не вміють думати , вони ще й писати не всі вміють - тому й так )))
показати весь коментар
25.09.2019 13:24 Відповісти
И что же вы надумали, что Пороха хвалите, который минские соглашения сочинил и рассказывает об этом. А по тем минским соглашениям Украине все пункты не выгодны.
показати весь коментар
25.09.2019 13:32 Відповісти
Это пишут враги Украины, для которых чем хуже украинцам - тем им лучше. Они украинцев за быдло считают.
показати весь коментар
25.09.2019 13:31 Відповісти
ЗЕ не есть президент, так как выборы были сфальсифицированы. Поспрашивайте свое окружение , много ли идиотов которые во время войны голосовали за клоуна.
показати весь коментар
25.09.2019 13:34 Відповісти
Я голосовала и моя дочь голосовала. Я думаю- все голосовали. Иначе как было вымести поганой метлой воров из власти? Вон они все миллионерами заделались за 5 лет. А вы им опы лижете...
показати весь коментар
25.09.2019 13:41 Відповісти
Посмотрите как ЗЕ выступал в ООН - как второкласник по слогам читал. Вам не стыдно за свой выбор?
показати весь коментар
25.09.2019 16:49 Відповісти
Идиотов, которые за клоуна голрсовали, совсем не много, всего 25%. )
показати весь коментар
25.09.2019 13:44 Відповісти
Умников, которые за ворюг голосовали, было еще меньше.
показати весь коментар
25.09.2019 13:53 Відповісти
Я о них и пишу. )
показати весь коментар
25.09.2019 14:31 Відповісти
Ну и зачем вы за ворюг голосовали в этом году?))) За кого вы голосовали в 14-м?)))
показати весь коментар
25.09.2019 14:48 Відповісти
Правильно писати: за кого ви голосували в 2004 і 2010? Це якби набагато більш показово...
показати весь коментар
25.09.2019 14:52 Відповісти
За ************* и ПЕСюнов вааще 5% халасила, адно карытное быдло свинарастав.
показати весь коментар
25.09.2019 15:56 Відповісти
да Окраинец я в курсе дальше что?
показати весь коментар
25.09.2019 13:22 Відповісти
Пиндос купи очки и научись отвечать в теме
показати весь коментар
25.09.2019 14:54 Відповісти
Хотя какой ты пиндос,уже и так ясно,что ты кацапский *****
показати весь коментар
25.09.2019 15:00 Відповісти
Трамп это вообще американское "недоразумение" ( точнее позор, для такой державы как США). Но к власти он пришел не только на волне популизма и игры в "своего простого парня", а потому что его оппонентом на выборах была Хиллари Клинтон, ну не нашлось во всей Америке другого "кандидата", беда да только. Ну и мы повторили чужие клише. Зеленский стал президентом только потому, что его оппонентом был насточертевший всем до "коликов" великий комбинатор договорняков и патологический почитатель "золотого тельца" . Так что теперь мы с американцами хоть и не в одной лодке, но имеем "шо имеем". А дальше жизнь покажет ( судя по Америке, она уже показала, у нас еще есть немного времени)
показати весь коментар
25.09.2019 13:24 Відповісти
Андерсен - ну не будь зебільним тупаком ! У нас було 42 кандидата - а зебіли вибрали саме клоуна ! а не когось іншого - це що Порох винуватий ?? То ж твою простиню про трампа далі читати непотрібно - фігня !!
показати весь коментар
25.09.2019 13:33 Відповісти
У каждого свое мнение. Я своего не навязываю, и чужие не комментирую. ( не имею такую дурную привычку) А Порох проигрывал всем 41, вариант только Бойко оставался, он и дал для них все возможности.. Вся компания была построена на мочилове Садового, Гриценко, Яценюка и т. д. Для меня "порох" ВИНОВАТ. ( вся эта ситуация с выборами просчитывалась на раз, он ни как не мог победить на выборах, значит нужно было заранее готовить замену, искать человека и делать его раскрутку, при чем за года два до выборов, но какой же "партриЕт" на это пойдет, оно ж о себе "сокральном" думало. ВИНОВАТ !!! ( но у каждого свое мнение)
показати весь коментар
25.09.2019 13:41 Відповісти
Беня был оппонентом Зюзи ..? Что за чепуха .!?
показати весь коментар
25.09.2019 13:34 Відповісти
Этого Байдена таки расследовать надо с его сыночком наркоманом которого он засунул в совет директоров ведущей украинской нефтяной компании. Разве может такой человек быть кандидатом в президенты, Вместо дельного человека подсунул сына наркомана в Украину.
показати весь коментар
25.09.2019 13:30 Відповісти
Для особо примороженніх: ріжая тварь будет отвечать за свои грехи.
А ну-ка покажи в Конституции или уголовном кодексе почему Байден должен отвечать за сіна?
показати весь коментар
25.09.2019 15:02 Відповісти
https://youtu.be/ksr6lES-Fdo 28 сентября намечается штурм Кремля
показати весь коментар
25.09.2019 13:30 Відповісти
Из картинок кацапских скинов
Гілларі Клінтон підтримала імпічмент Трампа: "Це надзвичайна ситуація" - Цензор.НЕТ 827
показати весь коментар
25.09.2019 15:06 Відповісти
ну конечно поддержала. это ж реальная возможность замять скандал с Байденом и обеспечить себе победу на выборах
показати весь коментар
25.09.2019 13:32 Відповісти
А наши антикоррупционеры рады этому. Кому ж помешают лишние гранты?
показати весь коментар
25.09.2019 15:43 Відповісти


Гілларі Клінтон підтримала імпічмент Трампа: "Це надзвичайна ситуація" - Цензор.НЕТ 691
показати весь коментар
25.09.2019 13:33 Відповісти
Почему модератор оставляет ******* Президента США Трампа картинки, а то что Байден имеет сына наркомана, которого он засунул в совет директоров украинской нефтяной компании, так это модератор стирает? Ведь это же правда и есть статьи об этом. И ведь это же Байден сдела реальный вред Украине - что наркомана на руководящий пост поставил.
показати весь коментар
25.09.2019 13:36 Відповісти
трет картинки и коменты не модератор, это пользователи спамят, а зачем они твой комент заспамили хз.
показати весь коментар
25.09.2019 13:42 Відповісти
да, и тут много чего "стеб" не стоит все воспринимать в всерьез
показати весь коментар
25.09.2019 13:44 Відповісти
"Ведь это же правда и есть статьи об этом" )))) А распятый мальчик это тоже правда, об этом целый телеканал рассказывал))) Пипец... Зебил обыкновенный))) Критическое мышление отсутствует полностью...
показати весь коментар
25.09.2019 15:02 Відповісти
Да уж, Клинтон не желела бы денег на войну в Украине. Не то, что Трамп не хочет вкладывать деньги в войны.
показати весь коментар
25.09.2019 13:34 Відповісти
зараз картина була би зрозуміліша, якби не зливали справу по Злочевському, партнеру Байдена (за це треба "подякувати" набувцям)
показати весь коментар
25.09.2019 14:06 Відповісти
Трамп уже "подякував" ініціювавши розслідування проти Ситника)
показати весь коментар
25.09.2019 14:57 Відповісти
так не за это, а за то что они влезли в выборы слив дело Манафорта
показати весь коментар
25.09.2019 15:17 Відповісти
та воно все пов'язане,суть всіх цих інтриг зводиться до підігравання демократам і гонитвою за грантами)
показати весь коментар
25.09.2019 16:06 Відповісти
Гілларі Клінтон підтримала імпічмент Трампа: "Це надзвичайна ситуація" - Цензор.НЕТ 437
показати весь коментар
25.09.2019 15:11 Відповісти
Лишь бы Моника была за импичмент!
показати весь коментар
25.09.2019 15:11 Відповісти
Гілларі Клінтон підтримала імпічмент Трампа: "Це надзвичайна ситуація" - Цензор.НЕТ 6577
показати весь коментар
25.09.2019 15:12 Відповісти
Так ************* сасет свой рашен, некада.
показати весь коментар
25.09.2019 16:06 Відповісти
Гілларі Клінтон підтримала імпічмент Трампа: "Це надзвичайна ситуація" - Цензор.НЕТ 1055
показати весь коментар
25.09.2019 15:29 Відповісти
Конечно ей это сейчас на руку, она же демократ и понимает, что им такой кипишь нужен, что бы замять зашквар с Байденом.
показати весь коментар
25.09.2019 15:49 Відповісти
Одного не могу в толк взять. Почему Х.Клинтон, чьё имя рыжий в каком только дерьме не полоскал, обзывая её мошенницей и осыпая прочими "красочными" эпитетами, всё никак не осмелится подать на него в суд?
показати весь коментар
25.09.2019 15:53 Відповісти
Вовчик членом по роялю развалил всю мировую политику )))
показати весь коментар
25.09.2019 19:26 Відповісти
у демократов щяс 23%. Будет 8.
показати весь коментар
26.09.2019 06:18 Відповісти
Сторінка 2 з 2