8669 відвідувачів онлайн

Син Байдена не порушував законів України, - Луценко

Син Байдена не порушував законів України, - Луценко

Син колишнього віцепрезидента США Джо Байдена Хантер під час перебування в керівництві компанії Burisma не порушував українських законів.

Про це заявив колишній Генеральний прокурор України Юрій Луценко в коментарі американському виданню The Washington Post, передає Цензор.НЕТ із посиланням на zn.ua.

"З точки зору українського законодавства він нічого не порушував. Хантер Байден не може бути відповідальним за порушення законів керівництвом Burisma, які відбулися за два роки до його прибуття", - зазначив Луценко.

Луценко також зауважив, що за весь час його перебування на посаді генерального прокурора слідчі з США для з'ясування цього питання не приїжджали.

Водночас, Луценко зазначив, що у справі про можливе втручання у вибори в США 2016 року були певні ознаки злочину. "Якщо говорити про українську змову, я думаю, що були ознаки такого типу втручання", - пояснив ексгенпрокурор.

Він також розповів і про свою зустріч з адвокатом Трампа Рудольфом Джуліані взимку 2019 року. "Я взяв відпустку. Я взяв свого молодшого сина, показав йому Нью-Йорк, і зустрівся з паном Джуліані. Я мав із ним довгу розмову. Але це був лише обмін інформацією", - підкреслив Луценко.

Нагадаємо, раніше в четвер, 26 серпня Комітет з питань розвідки Палати представників США опублікував звіт співробітника розвідки США про липневу телефонну розмову Дональда Трампа з Володимиром Зеленським.

Зокрема, у звіті було зазначено, що Трамп просив Зеленського не звільняти Юрія Луценка з посади Генерального прокурора України. А Трамп не пустив віцепрезидента США Майкла Пенса на церемонію інавгурації Володимира Зеленського. Крім того, у звіті стверджувалося, що співробітники Білого дому оперативно заблокували доступ до всіх записів телефонної розмови Володимира Зеленського з Дональдом Трампом, включно з дослівною стенограмою.

У середу, 25 вересня опублікував стенограму розмови Трампа і Зеленського, яка відбулася 25 липня цього року.

Перед цим у вівторок, 24 вересня, в Палаті представників США оголосили про введення формальної процедури імпічменту Дональда Трампа. Шість комітетів нижньої палати Конгресу почнуть власні розслідування щодо порушення законів президентом США і його командою.

Тим часом Трамп пообіцяв оприлюднити розгорнуту стенограму його телефонної розмови з Володимиром Зеленським від 25 липня, яка стала причиною серйозних політичних загострень у США.

The Wall Street Journal із посиланням на джерела, знайомі з ситуацією, повідомило, що під час телефонної розмови президентів США і України в липні цього року Трамп принаймні вісім разів повертався до прізвища Байдена в контексті необхідності ініціювати в Україні розслідування проти його сина.

Голови комітетів Палати представників Конгресу США Еліот Енгель, Адам Шифф і Елайджа Каммінгс (всі - від Демократичної партії) оголосили про початок розслідування повідомлень про спроби Трампа, його адвоката Руді Джуліані та інших осіб чинити тиск на уряд України з метою поліпшити свої позиції напередодні президентської кампанії 2020 року. Вони зазначають, що адміністрація Трампа, змушуючи Київ "провести два політично мотивовані розслідування, замасковані під антикорупційну діяльність", погрожувала відмовити Україні у військовій допомозі.

Сам Трамп визнав, що під час розмови із Зеленським згадував про Байдена, але запевняє, що не тиснув на президента України.

Глава МЗС України Вадим Пристайко, який стверджує, що чув обидві телефонні розмови лідерів США й України, запевнив, що Трамп не тиснув на Зеленського.

Топ коментарі
+15
Мнение Луценко зависит от того что он вчера бухал...если водку то виноват, вискарик не виноват...возможны варианты если мешал.
показати весь коментар
27.09.2019 09:58 Відповісти
+12
Ну , раз такой честный , непьющий , независимый интеллектуал , как Луценко, это сказал, то уже и расследование никакое не нужно. Кстати, когда в Штатах расследовали дело манафорта, имевшее начало именно из Украины, то Луценко молчал как @опа, и это дело вообще у нас не освещалось.
А тут вылезло))
показати весь коментар
27.09.2019 10:11 Відповісти
+11
Луценко знає всі закони! хоч українські, хоч мериканські. Раз сказав - неема порушень - значить нема.
показати весь коментар
27.09.2019 10:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Украины может он законов не нарушал, зато Амирики
показати весь коментар
27.09.2019 09:58 Відповісти
Луценко знає всі закони! хоч українські, хоч мериканські. Раз сказав - неема порушень - значить нема.
показати весь коментар
27.09.2019 10:00 Відповісти
ну у меня нету повода не доверять адвокату в вопросах юреспруденции
показати весь коментар
27.09.2019 10:05 Відповісти
який я там адвокат. Я спеціаліст в іншій галузі.
показати весь коментар
27.09.2019 10:14 Відповісти
Судя по комментам, с законодательством таки ты знаком , Адвокатик.
показати весь коментар
27.09.2019 10:24 Відповісти
дуже поверхово, Гугл помагає розвиватися.
показати весь коментар
27.09.2019 10:26 Відповісти
Так вы с юрасиком из одного "юридического вуза" ?!
показати весь коментар
27.09.2019 10:36 Відповісти
ну да.
показати весь коментар
27.09.2019 11:50 Відповісти
ну.. у цьому не сумнівався )))
показати весь коментар
27.09.2019 10:28 Відповісти
Ну хай самі розбираються зі своїми. Якого бена зеленій додік вписався сюди, підставляючи усю країну. Захтіло красиво потусуватись в американському політикумі? Так вони його виїубть і висушать.
показати весь коментар
27.09.2019 11:00 Відповісти
Мнение Луценко зависит от того что он вчера бухал...если водку то виноват, вискарик не виноват...возможны варианты если мешал.
показати весь коментар
27.09.2019 09:58 Відповісти
И Медведчук не нарушал и Ефремов и Портнов и остальные рыги...
показати весь коментар
27.09.2019 09:59 Відповісти
Ню-ню.................
А як стосовно законів США?
показати весь коментар
27.09.2019 10:01 Відповісти
на территории украины начали действовать законы сша???
класс. тогда шапка путь займется пирамидой привата .)))
показати весь коментар
27.09.2019 10:38 Відповісти
та шо він там знає, той Луцик, у нього навіть юридичної освіти нема
показати весь коментар
27.09.2019 10:01 Відповісти
так у твоего зели ксива вместо освиты...
это луЧЧЧе значительно..)))
показати весь коментар
27.09.2019 10:40 Відповісти
А денег мне, конечно, не хватало,
Я вам скажу об этом не тая.
И стали мы с дружками из квартала
Набеги делать в дальние края.
Но воровать мы толком не умели
И день за днем сидели на мели.
И как-то раз менты на хвост насели
И всю контору скопом замели.

Там били больно кованою пряжкой,
Но я молчал как рыба, верь - не верь!
И наконец со звездами на ляжках
Я был ментами вышвырнут за дверь.
Тогда я просто чудом отвертелся,
А остальным повесили срока.
Я с ними столько страху натерпелся,
Что за неделю выучил УК.

Теперь я знаю, что и сколько весит,
И я не лезу больше на рожон.
Я поменяю тысячу профессий,
Как папа мой менял когда-то жен.
Родитель мой блатной и незабвенный,
Меня ты сделал, сделал просто так.
Во мне гудят твои дурные гены,
И я с тоской взираю на чердак!
показати весь коментар
27.09.2019 11:25 Відповісти
ему бы палатку где нить на базаре свою открыть, рядом с гройсмановской. и так крупными церковнославянскими буквами на ней " толкую законы. оплата бухлом"
показати весь коментар
27.09.2019 10:04 Відповісти
Обучаю танцам с собаками, оплата тем же.
показати весь коментар
27.09.2019 10:05 Відповісти
Юрій Віталійович, напевно боїться, що він будучи в змові з Порошенко та Трампом намагалися підтримати Трампа на майбутніх президентських виборах, а тепер їм прийдеться за це відповідати в США. Чекатимемо на екстрадицію Луценка до США.
показати весь коментар
27.09.2019 10:07 Відповісти
Тогда зачем заварил всю эту кашу? Шантажировал, что бы не выгнали с кресла?
показати весь коментар
27.09.2019 10:09 Відповісти
Ну , раз такой честный , непьющий , независимый интеллектуал , как Луценко, это сказал, то уже и расследование никакое не нужно. Кстати, когда в Штатах расследовали дело манафорта, имевшее начало именно из Украины, то Луценко молчал как @опа, и это дело вообще у нас не освещалось.
А тут вылезло))
показати весь коментар
27.09.2019 10:11 Відповісти
И ты Брут (с)
показати весь коментар
27.09.2019 10:11 Відповісти
"Я взял отпуск. Я взял своего младшего сына, показал ему Нью-Йорк, и я встретился с господином Джулиани. Я имел с ним долгий разговор. Но это был лишь обмен информацией", - подчеркнул Луценко.

Точно. Шёл по Нью-Йорку, забежал поссать за гаражи, а там и адвокат трампа штаны застёгивает. Ну, разговорились.. Примерно, как с беней в амстердаме.
показати весь коментар
27.09.2019 10:12 Відповісти
Усё по понятиям у Югика.
показати весь коментар
27.09.2019 10:13 Відповісти
Трамп называет старого прокурора (Луценко) хорошим. И тонко намекает Зеленскому, что прокурор, что закрыл дела против политического конкурента Трампа - плохой.
Луценко после этого всего, не разобравшись, решил стать тоже плохим для Трампа.
показати весь коментар
27.09.2019 10:18 Відповісти
Это слишком сложно для примитивного тупицы, мнящего себя гением юриспруденции
показати весь коментар
27.09.2019 10:34 Відповісти
ну вы и дураки.
шокин был хороший а не луценко.
фамилию трамп НЕ УПОМИНАЛ.
а цру-шник заменил слова "старый прокурор" на "луценко"
но для зебилов это вообще НЕДОСЯГАЕМО..)))
показати весь коментар
27.09.2019 10:46 Відповісти
Та что уж там говорить- и бриллиантовые прокуроры были хорошими, не только шокин))
Правильно, соя?
показати весь коментар
27.09.2019 10:50 Відповісти
дурочка, спроси у трампа, это его стенограмма...
а мне как-то пофигу на тсаревых 100% людишек
показати весь коментар
27.09.2019 11:02 Відповісти
Хантер Байден проработал в "Бурисме" до апреля 2019 года, и если говорить о деньгах, то, по сообщению The New Yorker, получал там $50 тысяч в месяц - это $600 тысяч в год.
Издание The Hill утверждало, что украинская Генпрокуратура под руководством прокурора Виктора Шокина выяснила, что "Бурисма" перечисляла некоей компании Rosemont Seneca Partners более $160 тысяч ежемесячно, и это - компания Хантера Байдена и его партнеров. Однако расследование так и не было доведено до конца, а в 2016 году Виктора Шокина уволили. Читайте больше: https://zik.ua/ru/news/2019/09/26/chem_zanymalsya_v_ukrayne_sin_eksvytseprezydenta_ssha_16
55047
Я думаю, что расследование по некоей фирме Rosemont Seneca Partners нужно завершить и пускай сами американцы разбираются, что с этим делать.
Закон превыше всего?
показати весь коментар
27.09.2019 10:24 Відповісти
гыгы,,, заключение профи! И когда это югик стал спецом в юриспруденции?
показати весь коментар
27.09.2019 10:26 Відповісти
когда ты стала "доктором"...
показати весь коментар
27.09.2019 14:32 Відповісти
Наверное, когда Бибисиська дунула косяк и начала гыгыкать, вот тогда доктор в ней и проснулся.
показати весь коментар
27.09.2019 14:36 Відповісти
они такие...)(с)
показати весь коментар
27.09.2019 14:39 Відповісти
это говорит о единственном - для тебя такие уровни не доступны! А в моём территориальном сан. участке работают 7 украинских врачей. И каждый год их число увеличивается. Потому что они не ночевали на цензоре, а учились и работали. Т.к. на соц. лестнице повыше ***********.​
показати весь коментар
27.09.2019 16:11 Відповісти
В возрасте 23 года!​
показати весь коментар
27.09.2019 16:08 Відповісти
санитаркой ты быть только можешь - свою лапшу вешай своим тАвариСЧам...!
показати весь коментар
27.09.2019 16:48 Відповісти
Если для твоего менталитета это недоступно, то для меня - обычная работа.
Т.е ты само подтверждаешь твой социальный лимит.
Вот на цензор пишут адвокаты, инженеры итд,- они нисколько не удивлены моим образованием. Потому что своё собственное имеют. Не верят /завидуют/, кто своего не имеет.
Вам, завистникам, надо было учиться, прежде всего. А не шляться по подвалам и заворотням.
У меня и родители, и дети врачи, кстати.
показати весь коментар
27.09.2019 17:11 Відповісти
да брехать-то научилась - вот только не всё в твоей брехне совпадает...)
пиши - сколько ты "врач" в год зарабатываешь...?
показати весь коментар
27.09.2019 17:19 Відповісти
Написать одного раза предостаточно. Маразматик. Теперь пиши о себе, длинный шнобель.
показати весь коментар
27.09.2019 17:37 Відповісти
ты чухонка уже столько брехни о себе написала - что сама забыла что, и сколько раз брехала...\так что сама от деменции пролечись сиделка...)))\
показати весь коментар
27.09.2019 19:10 Відповісти
"Повний перелік тих,хто чистий перед законом в Україні".
Генпрокуратура ,п"яте,розширене видання..

для спонсорів даємо рахунок
3456756756433354
показати весь коментар
27.09.2019 10:27 Відповісти
дык, давай стенограмму!, показал он НЙ сыну.....
показати весь коментар
27.09.2019 10:34 Відповісти
Там мабуть ще беня міг бути у розмовах про це та се.. ??
показати весь коментар
27.09.2019 10:49 Відповісти
Ігор Валерійович повсюди ,не згадуй Його ім'я без потреби, він і зараз на тебе дивиться і посміхається .
показати весь коментар
27.09.2019 11:27 Відповісти
Сын Байдена не нарушал законов Украины, - Луценко




а сами законы украины что нарушили?

байдены качают укнефть по 10$

продают по 70 - 700% навар - а было и по 110=1000% навар.

бабло гонят в омеригу, тут нищее население +загаженная земля.

законы не нарушил.

гниды.





показати весь коментар
27.09.2019 11:01 Відповісти
25 июля - Луценко хороший парень, не увольняйте его.
27 сентября- Алло, Владимир! Посадите этого утырка - алкоголика бывшего прокурора нафиг!!! И Порошенко вместе с ним!!!
показати весь коментар
27.09.2019 11:11 Відповісти
Что ж ты фраер здал назад?
Думал жопой на стуле удержаться, малявы писать?
показати весь коментар
27.09.2019 11:55 Відповісти
Вы с ним вместе не нарушали Югик плакулол.
показати весь коментар
27.09.2019 13:53 Відповісти
Шокина заслушать нужно.
показати весь коментар
27.09.2019 15:10 Відповісти