9018 відвідувачів онлайн
1 573 26

ДБР розслідує тільки одну справу щодо Пашинського, - Труба

ДБР розслідує тільки одну справу щодо Пашинського, - Труба

Державне бюро розслідувань не розслідує інших фактів протиправної діяльності екснардепа Сергія Пашинського, крім стрільби в Київській області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив на брифінгу директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

"ДБР розслідує тільки одну справу. У ДБР немає інших фактів протиправної діяльності Пашинського", - сказав він.

За словами директора Державного бюро розслідувань, якщо будуть такі звернення з конкретними фактами злочинів, то ДБР буде реагувати.

"Що стосується інших епізодів: у ДБР зараз немає власних оперативних підрозділів, розрахованих на допомогу іншим правоохоронним органам. Якщо нам направлять відповідні звернення з конкретними фактами злочинів - будемо реагувати", - додав Труба.

Нагадаємо, ввечері 31 грудня 2016 року на дорозі під Києвом виник інцидент між нардепом Пашинським і невідомим громадянином, унаслідок якого Пашинський зазнав удару пляшкою по голові. Після цього нардеп застосував зброю і поранив нападника в ногу.

Водночас потерпілий в дорожньому інциденті чоловік стверджує, що Пашинський не робив попереджувального пострілу перед тим, як застосувати зброю, як заявляє, а відразу вистрілив йому в ногу.

Читайте також: Рябошапка 3 жовтня відвідав засідання фракції "Слуга народу", де говорили про "кейси щодо одіозних людей з попередньої державної влади", - джерело

Натомість у Нацполіції стверджують, що з місця події було вилучено дві гільзи.

Також читайте: ДБР повідомило про підозру Пашинському в "справі Хімікуса". Екснардеп заявляє, що це помста Портнова

Крім того, за словами адвоката Сергія Пашинського, рішення, яке виніс суд щодо утримання під вартою С. Пашинського, є абсолютно свавільним.

"Рішення є таким, яке переслідує нелегітимну мету. Суд виніс рішення без наявності обґрунтованої підозри і відсутності будь-яких доказів наявності ризиків", - заявив Федур.

Справа була розслідувана і закрита, після чого в жовтні цього року ДБР відновило його розслідування, яке адвокат Андрій Федур назвав "правовим свавіллям".

Сам Пашинський називає "необґрунтований повторний розгляд цієї справи" помстою заступника глави адміністрації президента Януковича Андрія Портнова.

Топ коментарі
+7
Труба, расскажи лучше о своем деле, когда на нары за шаровый отдых под сотку тысяч?
показати весь коментар
09.10.2019 16:23 Відповісти
+4
Мало! Крайне мало, товаГисчи!
показати весь коментар
09.10.2019 16:17 Відповісти
+4
Садити треба, а за що не знаеш. А не зебилоид ли ты часом?
показати весь коментар
09.10.2019 16:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мало! Крайне мало, товаГисчи!
показати весь коментар
09.10.2019 16:17 Відповісти
Коррупционер только применяя оружие против безоружных может попасть под суд.
показати весь коментар
09.10.2019 16:21 Відповісти
Дура ты дурная! За применение резинострела по ногам получить 2 месяца без права залога , это ПЗДЦ!!! Такого небыло никогда! Каждый день шмаляют друг в друга то на дороге, то в ресторанах, по 12 дырок, и ничего. Завтра увалю тебя из зарегистрированного карабина или гладкоствола, при такой же драке, получу личные обязательства (подписку) а потом 2 года условно! (Хотя за тебя может и премию)
показати весь коментар
09.10.2019 16:29 Відповісти
Аваков дарит резинки?
Народный депутат от "Народного фронта" Сергей Пашинский стрелял в Вячеслава Химикуса из оружия, которое ему подарил министр внутренних дел Арсен Аваков.Об этом Украинской правде сообщили источники в правоохранительных органах.Согласно информации собеседников, Пашинский стрелял в мужчину из пистолета Glock 19 калибра 9мм.Этим пистолетом, по данным УП, Пашинского наградил глава МВД Арсен Аваков своим приказом от 28 марта 2014 года. Тогда Пашинский был и.о. главы Администрации президента.Ранее Пашинский сам заявил, что http://www.pravda.com.ua/rus/news/2017/01/10/7132053/ пистолет получил в подарок .Как известно, 31 декабря в лесу возле одного из сел Васильковского района Киевской области Пашинский выстрелил http://www.pravda.com.ua/news/2017/01/1/7131422/ в ногу местному жителю Вячеславу Химикусу.
В ходе конфликта депутат выстрелил мужчине в бедро из пистолета, сам же получил удар бутылкой по голове.
Пашинский заявляет, что нападающим был именно Химикус, а тот, в свою очередь, утверждает другое.
5 января защита Химикуса требовала от прокуратуры допросить Пашинского, http://www.pravda.com.ua/news/2017/01/5/7131692/ который стрелял в человека.
показати весь коментар
09.10.2019 16:56 Відповісти
а в это время не ведая о мыролюбии шланга плешывый попытался вроде бы пустить себе кровь
показати весь коментар
09.10.2019 16:18 Відповісти
Та так! Розкажіть, хто що знає! Напишіть факти! Будемо вдячні, бо садити треба, а за стрільбу по ногах бандюка - якось не серйозно
показати весь коментар
09.10.2019 16:21 Відповісти
Садити треба, а за що не знаеш. А не зебилоид ли ты часом?
показати весь коментар
09.10.2019 16:24 Відповісти
А хотя бы за бракованные минометы
показати весь коментар
09.10.2019 16:27 Відповісти
Це сарказм. Зебіли не розуміють.
показати весь коментар
09.10.2019 16:30 Відповісти
Ну у нас в Украине высшего и среднего должностног ранга за наезд на авто со смертельным исходом тоже никто не ответил по заслугам
показати весь коментар
09.10.2019 16:26 Відповісти
Помните Аль Капоне? Похоже, здесь будет то же.
показати весь коментар
09.10.2019 16:28 Відповісти
Труба, расскажи лучше о своем деле, когда на нары за шаровый отдых под сотку тысяч?
показати весь коментар
09.10.2019 16:23 Відповісти
не дивлячись на особистість Пашинського, як просто людини, а саме зважаючи на поведінку його, коли це чмо(Химікуса), що має декілька приводів до поліції за шахрайство, погрози вбити, знущання та катування своєї жінки, побиття громадян... і "шлейф" банюківської поведінки щодо оточуючих,- Пашинський не ховався під клітчатою ковдрою, не тікав з країни, -він по ДВОХ судових провадженнях був присутнім на всіх засіданнях, приймав участь в усіх слідчих діях!!! І справу було двічі закрито, бо не було складу злочину в його діях... І стріляв він цьому вилупку в ногу , коли той вдарив його пляшкою по голові, в лежачому вже стані... То про що ми, люди добрі? Про Портнова, що мститься всім, хто не скорився ***** та ЗЕКові? Хочу почитати, хто? який справжній чоловік, витримає те, коли твою жінку якась гнида паскудить на твоїх очах, погрожує " в рот і поза рот", коли погрожує вбити та скалічити? Вся ця справа-заказуха та спроба реваншу пропарашинської нечісті, яка жирує та святкує зараз при цій владі зєлєМоніки, а насправді при коломойші! Тримайся, Пашинський! Ти- справжній чоловік із справжніми статевими органами! Все буде Україна!!!
показати весь коментар
09.10.2019 16:29 Відповісти
Пашинский шмальнул Химикуса и поехал праздновать в Зальцбург Новый год.А какое кривосудие оставил нам Пораженко?Пусть на себя пеняют.Судебная реформа ещё предстоит.
показати весь коментар
09.10.2019 16:49 Відповісти
і шо? Треба було голову попілом посипати?То нехай твою жінку чи дочку, чи матір паскудить бандюківська морда, вкриваючи 3-поверховими матюками, розбиває пляшку на твоєму кумполі, а ти при цьому лови кайф, лайноїд хрінів! Аквафреш тобі в руки!
показати весь коментар
09.10.2019 17:02 Відповісти
Почитай про Пашинского багато пишшуть,який вин лагидный.Особенно с глоком наперевес.
показати весь коментар
09.10.2019 17:08 Відповісти
На заборі теж пишуть.
Нам потрібна обіцяна бороьба з корупцією. Де????
показати весь коментар
09.10.2019 17:31 Відповісти
І шо? В нього яйця проміж ніг, на відміну від тебе і тобі подібного дезертира-ЗєлємМоніки! Він під обстрілом снайперів під час Майдану не тікав! А твої особисті невдоволення щодо його людської, приватної поведінки,- це така гниль...як виття невдоволеної баби після невдалого сексу з чоловіком...Тьху..в твоєму пості-твоя гнила, зачморена лайнофейками суть, що не може аналізувати людину за її головними вчинками! Тобі подобається ті, хто при відкритті справ проти них,- враз стають "невиліковно хворими", та катаються на ношах під клітчатими ковдрами в стані "коматозу"...
показати весь коментар
09.10.2019 17:37 Відповісти
пашинському труба.
порошенку труба.
гримчаку труба.
всім труба...
показати весь коментар
09.10.2019 16:32 Відповісти
У того, хто призначив на посаду чільника ДБР людину із прізвищем "труба", - непогана почуття гумору.
показати весь коментар
09.10.2019 16:34 Відповісти
Промовистіше за нього було б тільки прізвисько "Діра".
показати весь коментар
09.10.2019 17:32 Відповісти
бгггг
ДБР розслідує тільки одну справу щодо Пашинського, - Труба - Цензор.НЕТ 1559
показати весь коментар
09.10.2019 17:52 Відповісти
Надежды юношей питают...
показати весь коментар
09.10.2019 18:49 Відповісти
Пора б вже його і за злочини під час "майдану" прищущити..............
показати весь коментар
09.10.2019 19:53 Відповісти
Зеботи, а чому за злочини під час Майдану портнов не сидить? Може тому, що руками цього недобитка- рига теперішня влада на Банковій тупо розправляється з своїми" абітчиками", а Труба помагає? Ну зеботи, такі да?
показати весь коментар
09.10.2019 23:17 Відповісти