9579 відвідувачів онлайн

4 грудня в Раді відбудуться слухання щодо ринку землі, - Стефанчук

4 грудня в Раді відбудуться слухання щодо ринку землі, - Стефанчук

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що 4 грудня відбудуться парламентські слухання щодо відкриття ринку землі.

Про це він сказав під час Погоджувальної ради, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Ми проведемо політико-правову дискусію в стінах парламенту, яка стосується відкриття ринку сільськогосподарських земель, тому за її результатами ми будемо також мати можливість врегулювати ці питання, вислухаємо всі сторони", - сказав Стефанчук.

Топ коментарі
+8
Спешат аж спотыкаются хотят "поработать" до Нового Года и всё
показати весь коментар
02.12.2019 13:36 Відповісти
+7
Встреча в Париже, это прикрытие. Главное для них - это продажа Земли.
показати весь коментар
02.12.2019 13:55 Відповісти
+6
Без шин, без голодуваня, без мітингів у 20-30 тис. соросівських свиней не спинити.
показати весь коментар
02.12.2019 13:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Спешат аж спотыкаются хотят "поработать" до Нового Года и всё
показати весь коментар
02.12.2019 13:36 Відповісти
4 декабря в Раде пройдут слушания по рынку земли, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 9601
показати весь коментар
02.12.2019 13:39 Відповісти
Вцепились в эту землю как вошь в кужуж. Не спроста это.Чувствуется явный заказ!!Ничем хорошим для украинцев это не кончится.Очередной развод.
показати весь коментар
02.12.2019 15:35 Відповісти
Это и было основной целью Коломойского и др. олтигархов. А шмаркля-просто марионетка.
показати весь коментар
02.12.2019 21:14 Відповісти
Ну что ж посмотрим , 4 декабря возле ВР Козацького рода украинцы или все таки иудейского?
показати весь коментар
02.12.2019 13:38 Відповісти
придется вас жарить... суки
показати весь коментар
02.12.2019 13:45 Відповісти
Просто олигархат прокацапский сильно давит. Надо побыстрее землицу скупить, за московитские нефте-баксы.
Экспансия...
показати весь коментар
02.12.2019 13:46 Відповісти
...дєньґі жґут ляжку... іх же нада взлохматіть...(с)
показати весь коментар
02.12.2019 14:05 Відповісти
Без шин, без голодуваня, без мітингів у 20-30 тис. соросівських свиней не спинити.
показати весь коментар
02.12.2019 13:46 Відповісти
Это не соросовские свиньи , а Кисинджера, хозяина Путина.
показати весь коментар
02.12.2019 13:53 Відповісти
Вони всі за одну іудоглобалізацію.
показати весь коментар
02.12.2019 14:04 Відповісти
Встреча в Париже, это прикрытие. Главное для них - это продажа Земли.
показати весь коментар
02.12.2019 13:55 Відповісти
"Ми так хотим"- лозунг зеленої влади. Де тут про бажання 73%?
показати весь коментар
02.12.2019 14:02 Відповісти
Ще жиди українську землю не продавали...
показати весь коментар
02.12.2019 14:03 Відповісти
Продавали. Ми забули Франка, Шевченка, Грушевського. Залишили їх для ритуального покладання квітів.

Слизький, влізливий елемент жидівський, мов вода повені, вдирався у всі закутки, всі шпарки, кишів, немов тисячі хробаків, показувався всюди, де його ніхто не надіявся. Докладне знання простого люду, умілість використовувати його, ошукувати в дрібницях на кожному кроці - надавали жидам велику перевагу. Тисячі й тисячі робітників гинули за марний зиск, а жиди збивали тисячі й мільйони.

І.Франко.
показати весь коментар
02.12.2019 14:11 Відповісти
Жидівня крутилась та гомоніла коло кожної хати, - писав І.Франко, -
лестилася, як ті пси, до кожного господаря, насилу тягла до корчми або таки
в хатах поїла людей, видурюючи по кускові грунту, який потім можна було б
перепродати втридорога.
показати весь коментар
02.12.2019 14:12 Відповісти
Попередній хрестик - цитата Грушевського. Заборона таких авторів - спільна риса совдепії і ліберастії.
показати весь коментар
02.12.2019 15:53 Відповісти
Выбрали дебилов на свою голову.
показати весь коментар
02.12.2019 14:10 Відповісти
Никто их не выбирал в таком количестве. Они подкупили социологов, а потом подтосовали результаты выборов под социологов.
показати весь коментар
02.12.2019 14:45 Відповісти
если земля не будет поделена на всех жителей страны или не останется у государства с последующей арендой--людям не имеющих шаровых паёв и земли в аренде--побоку эта мышиннаая возня
показати весь коментар
02.12.2019 15:16 Відповісти
а ты свою приватизированную квартирку не хочешь поделить на всех?))
показати весь коментар
02.12.2019 21:00 Відповісти
а ти свою колхозну хатку не віддаш атовцям безсеребряникам? ти ж патрійот!
показати весь коментар
03.12.2019 11:09 Відповісти
на вопрос вопросом отвечает только ***** и дятлы типа тебя))) ты от государства получил квартиру на халяву а селяне землю. все справедливо
показати весь коментар
03.12.2019 13:24 Відповісти
ты просто дурак или нищебродный дурак? уточни
показати весь коментар
03.12.2019 15:11 Відповісти
вот скажи каким боком дурак и нищеброд к моему вопросу? ты на вопрос ответь,
показати весь коментар
03.12.2019 18:53 Відповісти
Запровадження права на приватне володіння землею може починатись виключно через РЕСТИТУЦІЮ тобто повернення заграбаної комуністами землі нащадкам власників.
А не нащадкам комсомольців-активістів через "розпаювання"! Юристи, ау? Де позови до суду?
показати весь коментар
02.12.2019 16:01 Відповісти
слухай ти ..."власник" ..."срібники" кишені не "тянуть" ?
показати весь коментар
02.12.2019 17:09 Відповісти
Я взагалі-то категорично проти дерибану землі ! Але оскільки цей процес зупинити навряд чи можливо, то нехай ту землю хоч нащадкам пограбованих повернуть!
показати весь коментар
02.12.2019 17:18 Відповісти
ти не почув мене ...ЗЕМЛЯ не товар ...якщо ти про родичів пограбованих то нехай і мені дадуть ...моїх двух дідів вбили у другій світовій ...та й у більшості населення у сім"ях є загиблі за цю ЗЕМЛЮ як у раніших війнах так є загиблі і тепер у війні з *********** ...їм теж вділять ? ...жиденятам головне відкрити торг ...а торгувати (особливо чужим) вони вміють ...всіма правдами і неправдами вся земля яку навіть роздадуть перейде у їх "власність" ... це вже було у історії ...майбуть тому жиди не продають свою ЗЕМЛЮ у Ізраїлі а те що ще там знаходиться у приватній власності намагаються викупати для ДЕРЖАВИ ...ви не задавали собі питання чому їм потрібна ЗЕМЛЯ у власність а не в оренду ?
показати весь коментар
02.12.2019 17:32 Відповісти
я почув! Питання, як цей гешефт зупинить? Населення масово на протест не вийде, а про кілька сот чи тисяч ЗЕбільня заявить що то проіскі парередніков.
А от публічним розкручуванням права на реституцію цей процес можна суттєво загальмувать. Що зможе ЗЕбільня протиставити відновленню порушених прав? Зараз головне затягти час, поки дибіли з пенсільванськими довідками не повимітають у своїх 73\52% "прихильників" холодильники, і ті не почнуть відшмаркувати ЗЕлену шмарклю.
показати весь коментар
02.12.2019 18:11 Відповісти
Треба зупинити. Інакше ніяк.
показати весь коментар
02.12.2019 18:00 Відповісти
Треба! Але зупинить цей процес, може лише вихід на демонстрацію протесту в Києві мінімум 50 000 людей.
Я впевнений що навряд чи збереться і 5 000, а така кількість для янеЛоха, якому 42 годік не аргумент! Він заявить що то проіскі папередніков...
Більшість звичайно проти дерибану землі, але на активний спротив сьогодні не піде.
показати весь коментар
02.12.2019 18:22 Відповісти
Необхідно проводити роботу серед населення. Робити це через любі доступні ТВканали, навіть якщо прийдеться, то й через канали Медведчука. Необхідно підібрати потрібні слова.
Я не прибічник партії "Свобода, але зараз тільки вони щось роблять в цьому напрямі.
Коли був майдан, то роботи проводили й багато олігархічних сил, які були зацікавлені зайняти місце Януковоща в дерибані. І як ми бачимо вони якраз тут зараз, коло дерибана.
І нам потрібно проводити роботу серед родичів і знайомих.
показати весь коментар
02.12.2019 18:46 Відповісти
Крім того, прибічників реституції буде ще набагато менше. І їх влада буде назати ще гірше і навіть скоріше піде надуманим шляхом. Тому не треба заморочуватись тим що буде тільки шкодити.
показати весь коментар
02.12.2019 18:49 Відповісти
головне зняти мораторій ...а решта "дело техники" ...не встигнете спохватитися як будете йух сосати у "монсанти" ...
показати весь коментар
02.12.2019 17:08 Відповісти
Народ сейчас вообще против любого закона о рынке земли.
И вообще как это получается. Президент и его партия "Слуги народа". И слуга собирается безвозвратно продать собственность своего хозяина, не только без разрешения хозяина, но и против его воли.
Гнать эту вонючую зелень надо (конечно законным образом), а вместе с ней и тех кто предлагает принять закон с правками. Полагаю, что это все парламентские партии. С этим парламентом продажа земли недопустима вообще. При любом законе обманут.
показати весь коментар
02.12.2019 17:40 Відповісти
Народ, собираемся 4 числа возле парламента. Наверно в 9 часов. Чем больше нас будет, тем лучше. Приглашайте родственников, знакомых. И не обращаем внимания как к этому будут относиться парламентские политики. Они все в дерибане в доле и притворяются в чем то противниками.
Законы о продаже земли должны быть все анулированы. Чтобы не нужно было даже принимать мораторий. Только такие требования.
показати весь коментар
02.12.2019 17:48 Відповісти
И еще. Мы украинцы должны быть хозяева на своей земле. А то нас возглавили и дурят люди с несколькими гражданствами, то есть не украинцы, а граждане мира. И даже не считаются с нашей волей. Мы должны запретить им продавать землю, и потребовать срочно подавать в отставку и назначать новые выборы на начало следующего года.
показати весь коментар
02.12.2019 18:07 Відповісти
И очень важное предложение.
В хитросплетениях мошеннических избирательных проектов народ запутывается при выборах и голосует по кругу за одних и тех же или за как бы новых, но которые из проектов старых кланов.
Необходимо завести сайт типа "Миротворца", но только против политических мошенников. Чтобы люди знали за кого ни в коем случае нельзя голосовать.

Первыми номерами там ЗЕ и все другие главы партий, что сейчас парламенте и т.п. Это будет первый, главный раздел. На том же сайте, во втором разделе, должны быть люди находящиеся у них на вторых ролях, в услужении. Должны быть компактные обоснования

И нормально будет, если таких сайтов будет несколько, созданные разными политсилами и людьми. А люди пусть разберутся для себя, какому сайту больше доверять. Или будут получать информацию из нескольких и сравнивать. Без такого, народ никогда не выпутается и будет попадаться под мошеннические схемы. Конечно, мошеннические политсилы тоже такие сайты создадут под себя, но народ при сравнении в этом разберется.
показати весь коментар
02.12.2019 18:23 Відповісти
Никакого рынка земли в Украине допускать нельзя, пока в ней хозяйничают авантюристы.
показати весь коментар
02.12.2019 21:11 Відповісти