11312 відвідувачів онлайн
6 190 68

Хорватія заявила про виведення військ з Іраку

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони Хорватії.

14 військовослужбовців хорватської армії були спрямовані в Кувейт, а 7 військовослужбовців 2-го хорватського контингенту, які завершили місію, будуть повернуті в Хорватію.

"Ми стежимо за ситуацією в галузі безпеки із союзниками, і відповідні рішення будуть ухвалюватися в координації з союзниками. Ми підкреслюємо, що безпека хорватських солдатів має першорядне значення", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Німеччина та Словаччина заявили про наміри вивести війська з Іраку.

Глава міністерства оборони США Марк Еспер спростував повідомлення про можливий вихід військ США з Іраку.

Топ коментарі
+9
надо было у сулеймани спросить..зачем он убивал людей..
показати весь коментар
07.01.2020 17:39 Відповісти
+8
хорватов в военном плане не упрекнёшь - сербы в курсе..
показати весь коментар
07.01.2020 17:37 Відповісти
+7
7 военнослужащих 2-го хорватского контингента, которые завершили миссию, будут возвращены в Хорватию.

Оцените манипуляцию виводят 7 (семь!) человек. Новость видимо с ИТАР-ТАСС
показати весь коментар
07.01.2020 17:41 Відповісти

Завантаження...