Маск хоче до 2050 року відправити на Марс 1 млн землян

Про це Ілон Маск повідомив у Twitter, інформує Цензор.НЕТ.
На запитання про те, чи справді він збирається до 2050 року відправити на Марс 1 млн осіб, Маск відповів "Так".
У відповідь на нагадування про те, що через розташування Землі і Марса оптимальний момент для польоту з однієї планети на іншу відкривається лише кожні 26 місяців, Маск повідомив, що у цей час "простою" готуватиметься до колонізації.
"Завантажимо флот Марса на навколоземну орбіту, 1000 кораблів відправляються впродовж ~ 30 днів кожні 26 місяців. Battlestar Galactica...", - написав Маск.
Він також зазначив, що на Марсі існуватиме велика потреба в робочих руках. А отже, потрапити на Червону планету зможуть навіть ті, у кого немає грошей на таку подорож. Їм нададуть позику.
Нагадаємо, у вересні 2019 року Ілон Маск представив прототип ракети Starship для колонізації Місяця і Марса.
Але в листопаді перший повномасштабний прототип космічного корабля Starship Mk1 під час випробувань вибухнув.
украинец.
Подходит к ним апостол Павел и говорит:
- Сейчас мы будем выяснять, кому из вас в рай, а кому в ад. Это займет
некоторое время. Ну а пока могу предложить исполнение одного вашего
желания, такого, о котором вы всю жизнь мечтали, одним словом любого,
кроме возвращения на землю.
Русский:
- А вы точно исполните это желание?
Павел:
- Обязательно.
- Тогда я хочу, чтобы умерли все жиды, а то они везде суют свой нос,
лезут в правительство и мешают нам жить.
Еврей:
- А я хочу, чтобы все русские повымирали как мамонты, они нам, жить
нормально не дают, во всех своих бедах обвиняют, и, вообще, от них одно
зло.
Украинец:
- А вы точно исполните желания русского и еврея?
Павел:
- Естественно, как я и обещал!
Украинец:
- Тогда мне чашечку кофе, пожалуйста.