8239 відвідувачів онлайн

Кабмін призначив членів Нацкомісії зі стандартів державної мови

Кабмін призначив членів Нацкомісії зі стандартів державної мови

Кабінет Міністрів України призначив 5 членів Національної комісії зі стандартів державної мови.

Про це йдеться в розпорядженнях Кабміну №16-20.

До складу Нацкомісії увійшли: Орися Демська - доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Києво-Могилянської академії; Юлія Чернобров - кандидат філологічних наук, м.н.с. Інституту української мови; Наталія Мазур - кандидат філологічних наук; Данута Мазурик - кандидат філологічних наук, доцент Львівського національного університету ім. Франка; Людмила Кравченко - кандидат філологічних наук, доцент Київського національного університету ім. Шевченка.

Термін повноважень членів комісії - шість років.

Комісія перевірятиме рівень володіння українською мовою для отримання громадянства, а також зайняття державних посад.

Топ коментарі
+7
Зелю проверьте для начала. А то как продавец в магазине- так надо знать, а как прип*здент- то и суржика криворожского хватает.
показати весь коментар
22.01.2020 15:09 Відповісти
+6
Комиссия будет проверять уровень владения украинским языком для получения гражданства, а также занятия государственных должностей.

Прекрасно! Начните проверку с Президента, АП, всех министров, а также депутатов)
показати весь коментар
22.01.2020 15:10 Відповісти
+4
Красавы,зарплата 15 тыщ,премия 115 тыщ,профнавык - определять правильно ли подозреваемый выговаривает слово паляныця.
показати весь коментар
22.01.2020 15:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
22.01.2020 15:10 Відповісти
Я собі уявляю цих зелохів, які пройшли тест на вірність бубачькє! І до чого тут взагалі якісь стандарти?! Стандарти на вірність *уйлу?!
показати весь коментар
22.01.2020 15:12 Відповісти
тест на бубочку вони же давно у кварталі пройшли.
показати весь коментар
22.01.2020 15:32 Відповісти
Данута Мазурик... цікава співзвучність...
показати весь коментар
22.01.2020 15:18 Відповісти
В Добрый путь, а Если Баканов Позвонит , - Имейте Совесть.
показати весь коментар
22.01.2020 15:23 Відповісти
Думаю, именно в могилянской эпидемии родили такие козырные слова, как льотовище, гвинтокрил, світлина, свята с ударением на последнее слоге.
Академик Билецкий вращается в гробу, как пропеллер.
Пысы
Среди дикторов новостей литературным языком владеют только на прямом и зике.
Не путать с разными мыколами вересням, именно дикторы новостей, типо Бырзула..
От остальных уши вянут.
показати весь коментар
22.01.2020 15:48 Відповісти
Срав я на всі стандарти, як умію так і граю!
показати весь коментар
22.01.2020 15:55 Відповісти
А піаніна в тебе є?! Ну тоді грай...