8917 відвідувачів онлайн
3 837 117

Нардеп Гончаренко запускає програму з вивчення англійської мови на Донбасі

Нардеп Гончаренко запускає програму з вивчення англійської мови на Донбасі

У лютому в Костянтинівці відбудеться тренінг для вчителів англійської мови з Донбасу. Це навчання відбудеться в рамках проєкту "Ви.Мова", який ініціював і розвиває народний депутат Олексій Гончаренко.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише ЛБ.

"Важливість знання англійської мови в наш час важко переоцінити для подальшого життя і кар'єри, і діти з будь-якого куточка України повинні мати шанс отримати найкращу освіту в цьому питанні. Саме тому ми заснували проєкт "Ви.Мова", який покликаний навчати учнів у селах і маленьких населених пунктах, а також мотивувати їх розвиватися і вчитися далі. З нами працює вже понад 50 учителів з 7 областей України. Зараз ми хочемо залучити вчителів із Донбасу, щоб у жителів цього регіону була можливість інноваційно й ефективно вивчати англійську", - розповів Олексій Гончаренко.

"Ви.Мова" - проєкт, який заснував народний депутат України Олексій Гончаренко. Головна ідея проєкту в тому, щоб допомагати вчителям у загальноосвітніх школах впроваджувати нові методи освіти на уроках і позакласних заняттях.

Крім цього, проєкт допомагає школам залучати до викладання англійської носіїв мови.

Більше інформації про тренінг для вчителів, який відбудеться 22 лютого в Костянтинівці, дивіться за посиланням:

Топ коментарі
+14
а украинский дунбаские олиговрены за 30 лет так и не осилили ? дуже прикро.
показати весь коментар
04.02.2020 20:11 Відповісти
+8
Нардеп Гончаренко запускает программу по изучению английского языка на Донбассе

Опасная тема. Они ж, суки, выучат английский и крикнут "Трамп, вводи войска".
показати весь коментар
04.02.2020 20:11 Відповісти
+8
Лёша, ты еще запусти программу по изучению государственного языка удодами квартальными! Ну, а некоторых, хотя бы букварь освоить.
показати весь коментар
04.02.2020 20:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
..Леха жжжот!!!...упоротые ленинцы на практике на аглицкой фене начнут "Пудинг, фак ю, кам он введи ... " орать... ...
показати весь коментар
04.02.2020 20:28 Відповісти
Это чтобы они кричали: Yankee, go home!
показати весь коментар
04.02.2020 20:33 Відповісти
Странная какая-то инициатива...
показати весь коментар
04.02.2020 20:42 Відповісти
go (хо, ходити ) to (то, до) school (схол, школи)
показати весь коментар
04.02.2020 20:53 Відповісти
Иногда встречаются такие новости. Может Гончаренко грант получил, или бродячим учителем-депутатом английского языка - подайте депутату Верховного Квартала.....
показати весь коментар
04.02.2020 21:02 Відповісти
Нардеп Гончаренко запускає програму з вивчення англійської мови на Донбасі - Цензор.НЕТ 2125
показати весь коментар
04.02.2020 21:02 Відповісти
Азаров намагається вимовити слово thought.
показати весь коментар
04.02.2020 21:06 Відповісти
Краще б державну мову там вивчили. А то белькочать на якомусь козлорожому та ще і з матюками, як кацапи. Та і навряд чи в англійській мові їм вистачить нецензурних стільки слів та виразів ,що вони могли зрозуміло для англійськомовних пояснити свою думку
показати весь коментар
04.02.2020 21:05 Відповісти
что-то я смотрю никто не прочитал саму статью.
это не для всех желающих, это тренинг для учителей английского языка.
успокойтесь, шахтеров и слесарей учить английскому не будут.
показати весь коментар
04.02.2020 21:22 Відповісти
Они свой родной, русский, осилить не могут, куда этим обезьянам еще английский.
показати весь коментар
04.02.2020 22:01 Відповісти
Какой то губошлеп с фальшивыми ужимками
показати весь коментар
04.02.2020 22:24 Відповісти
Як на мою думку, на донбасі давно назрЄло язикове питання. Українською розмовляти їм не дозволяє чи нєправильна щелепа, чи їх принципова позиція, це вже неважливо. Але в той же час вони погано володіють і російською мовою. Треба їх навчити хоч якийсь грамоті. Англійський не самий поганий варіант в даному випадку.
показати весь коментар
04.02.2020 22:55 Відповісти
Ви.Мова.

Ми.Вова.
показати весь коментар
05.02.2020 00:33 Відповісти
доунбасс на последующие 40 лет должен стать резервацией... Моисей 40 лет водил народ по пустыне, чтобы ушло *************** коленопреклонное поколение... то дже самое сделать и с даунбассом...им английский не нужен... пока не сдадут с оценкой отлично украинский язык - пусть, падлы, дохнут...
показати весь коментар
05.02.2020 03:25 Відповісти
На этой проклятой територии украинский осилить не могут.
показати весь коментар
05.02.2020 08:14 Відповісти
Да и шанс встретить коронавирус там больше,чем англичанина.
показати весь коментар
05.02.2020 08:32 Відповісти
Сторінка 2 з 2