Гончарук: В уряді корупції немає

Про це він заявив на Форумі реформ, який відбувається в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.
"Я думаю, що за останні місяці багато хто відчув, що на вищому рівні влади корупції не стало. В уряді її точно немає. Але ще багато корупції залишилося на середньому рівні, на місцях", - зазначив Гончарук.
Прем'єр вважає, що міністри не мають "такого недоліку", як корупція.
Топ коментарі
+34 саша паламарчук
показати весь коментар
25.02.2020 11:01 Відповісти Посилання +24 18c49ed2
показати весь коментар
25.02.2020 10:52 Відповісти Посилання +22 Василь Довганенко #437088
показати весь коментар
25.02.2020 10:54 Відповісти Посилання