11772 відвідувача онлайн
4 864 117

Гончарук: В уряді корупції немає

Про це він заявив на Форумі реформ, який відбувається в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

"Я думаю, що за останні місяці багато хто відчув, що на вищому рівні влади корупції не стало. В уряді її точно немає. Але ще багато корупції залишилося на середньому рівні, на місцях", - зазначив Гончарук.

Прем'єр вважає, що міністри не мають "такого недоліку", як корупція.

Топ коментарі
+34
Гончарук: В уряді корупції немає - Цензор.НЕТ 1903
показати весь коментар
25.02.2020 11:01 Відповісти
+24
А международные институции и факты говорят, что есть. Кто-же тогда врет?
показати весь коментар
25.02.2020 10:52 Відповісти
+22
Тандем Лісапєта плюс Самоката, показує чудові результати для Пуйла. Що трохи і якщо ЗЄсранци покеруть і надалі, все само собою рухне.
показати весь коментар
25.02.2020 10:54 Відповісти

Завантаження...