10378 відвідувачів онлайн

"Укрзалізниця" може перейти на чотириденний робочий тиждень через карантин

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні компанії.

Зазначається, що відповідне рішення було прийнято на засіданні правління "УЗ".

У компанії додали, що тимчасово призупинили виплату заохочень, доплат, надбавок і компенсацій оренди житла для працівників.

"Ситуація в країні й у світі різко і швидко змінюється. Ось чому "Укрзалізниця" вже розглядає подальші заходи, які, за необхідності, буде втілено. Це, наприклад, можливість запровадити з 1 липня часткову зайнятість для працівників п'ятиденних робочих тижнів", - зазначив глава наглядової ради Шевкі Аджунер.

Топ коментарі
+4
Если УЗ разберется с черной арендой и хищением электроэнергии на тысячи и тысячи кафе, киосков, магазинов на станциях, то они удвоят свою прибыль.
Не надо, не благодарите.
показати весь коментар
21.04.2020 17:55 Відповісти
+3
гиперлуп в хайфу токо для офиса с президентом?
и токо по будням?
показати весь коментар
21.04.2020 17:49 Відповісти
+2
Если при пассажироперевозках они имели "постоянный убыток, дайте денег!", то сегодня, без пассажиров, должны быть прибыли?
показати весь коментар
21.04.2020 17:53 Відповісти

Завантаження...