10808 відвідувачів онлайн

Другу смерть від COVID-19 зафіксовано на Миколаївщині

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила Миколаївська облдержадміністрація.

"Помер 73-річний житель села Прибужжя Доманівського району, якого було госпіталізовано 18.04.2020 року в Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб із підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-19", - йдеться в повідомленні.

У Миколаївській області станом на ранок 25 квітня зафіксовано 103 випадки захворювання на COVID-19.

Нагадаємо, що Миколаївська область стала останньою в Україні, де було діагностовано перші випадки захворювання на COVID-19.

Другу смерть від COVID-19 зафіксовано на Миколаївщині 01

Завантаження...