Польща відчуває брак робочої сили: для українців можуть запустити чартери

У Польщі готуються організовувати чартерні рейси для українців, щоб вони їхали на роботу в країну навіть під час карантину.
Про це повідомив в ефірі польського телеканалу TVP президент служби персоналу промисловців Кшиштоф Інглот, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.
За його словами, в Польщі гостра нестача людей для роботи в сільському господарстві. Фермери не зможуть зібрати урожай без сезонних робітників, які зазвичай приїжджали з України.
"Ми хочемо перевезти перших 200 осіб з України на фабрики до Вроцлава",- сказав Інглот.
Німецькі фермери, мовляв, вже привезли сезонних робітників з Румунії. Польські ж фермери бідкаються, що незабаром потрібно буде збирати спаржу, скоро дозріє й полуниця, а робочих рук як не було, так і нема.
Зазначається, що попри те, що організація чартерів потребує значних коштів, альтернатива втратити урожай - набагато гірше.
Раніше повідомлялося, що Фінляндія планує організовувати чартери для сезонних працівників з України та інших країн.
Без этих "батраков" ты бы уже по помойкам лазил.
Ты хоть убогое знаешь сколько они денег перевели в Украину?
Конечно работать троллем на цензоре (рассказывая как можно шикарно прожить на зарплату в 7000грн) видать выгоднее