10793 відвідувача онлайн

Каховку закривають на карантин через спалах COVID-19, - Нацполіція

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба поліції Херсонської області.

У вівторок, 28 квітня, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про закриття міста Каховка на карантин. У місті виявлено 22 лабораторно підтверджені випадки COVID-19.

"Тому з 29 квітня на території міста проводитимуться тимчасові обмеження і додаткові дезінфікуючі заходи щодо недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби", - сказано в повідомленні.

Так, починаючи з 08:00 29 квітня і до 06:00 4 травня місто Каховка буде закрито на в'їзд-виїзд. При цьому в'їзд дозволяється лише громадянам, зареєстрованим у місті Каховка та автотранспорту спеціальних рейсів, які забезпечують перевезення працівників об'єктів критичної інфраструктури.

"У місті буде встановлено карантинні мобільні блокпости на 3 км автодороги Т-2214 (район АЗС" КТК ") і по вул. Мелітопольська 1а, а також обмежено рух і перекрито дороги бетонними блоками", - сказано в повідомленні.

Топ коментарі
+10
Удачи вам ЗЕбилы - работы нет, денег нет, транспорта нет. Зато есть право умереть. Напомните кстати сколько Каховской ваты проголосовало за клоуна??
показати весь коментар
28.04.2020 21:55 Відповісти
+7
от й ділема: пом'якшувати карантин треба, бо люди готові вибухнути від нестачи коштів на життя, але не можна, бо після Пасхи та напередодні травневих пікніків все тільки починається
показати весь коментар
28.04.2020 22:02 Відповісти
+7
81%
показати весь коментар
28.04.2020 22:05 Відповісти

Завантаження...