9275 відвідувачів онлайн
4 294 32

Уряд виділив 1,6 млрд грн допомоги для ФОПів, які мають дітей

Уряд виділив 1,6 млрд грн допомоги для ФОПів, які мають дітей

Кабінет міністрів виділив кошти в сумі 1,6 мільярда гривень з фонду боротьби з COVID-19 для надання допомоги на дітей фізичних осіб-підприємців (ФОП), які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої та другої груп платників єдиного податку.

Про це повідомляється на сайті Міністерства соціальної політики із посиланням на міністерку Марину Лазебну, передає Цензор.НЕТ.

"Це одна з антикризових програм щодо посилення соціального захисту сімей у період карантину, які послідовно реалізує Мінсоцполітики", - цитує пресслужба Лазебну.

Міністерка впевнена, що найближчим часом, після погодження з бюджетним комітетом Верховної Ради України, програма повністю запрацює. Таке рішення Уряду дасть можливість провести виплати допомоги на 414 тисяч дітей із 337 тисяч сімей ФОПів.

У міністерстві також нагадали, що, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми", яка була ухввалена 22 квітня 2020 року, допомога на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої і другої групи платників єдиного податку, надаватиметься на кожну дитину до 10 річного віку в розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до 6-ти років – 1779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2218 гривень).

Зазначається, що виплату допомоги запроваджено на період карантину та на один місяць після дати його скасування.

Топ коментарі
+7
Не поняла - а 15 - 13 лет НЕ ДЕТИ ?

ВЫ ОФУЕЛИ ? Их кормить не надо ?
показати весь коментар
30.04.2020 11:31 Відповісти
+2
Самі *бедові * з бутіків будуть за баблос в черзі стояти ..
З дотриманням звісно ..карантинної дістанції .
показати весь коментар
30.04.2020 11:30 Відповісти
+2
95 квартал кіно зніме
показати весь коментар
30.04.2020 11:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дякуюдужедякую- ми перемогли! Відосик буде?
показати весь коментар
30.04.2020 11:24 Відповісти
95 квартал кіно зніме
показати весь коментар
30.04.2020 11:30 Відповісти
А про ДЕТЕЙ ВОЙНЫ ,не забыли ???
показати весь коментар
30.04.2020 11:26 Відповісти
Ничего не понял.
показати весь коментар
30.04.2020 11:27 Відповісти
Самі *бедові * з бутіків будуть за баблос в черзі стояти ..
З дотриманням звісно ..карантинної дістанції .
показати весь коментар
30.04.2020 11:30 Відповісти
И в масках?
показати весь коментар
30.04.2020 11:42 Відповісти
на свята собі "бабла" виділили... хто проконтрлолює їхні виплати....
показати весь коментар
30.04.2020 11:29 Відповісти
Не поняла - а 15 - 13 лет НЕ ДЕТИ ?

ВЫ ОФУЕЛИ ? Их кормить не надо ?
показати весь коментар
30.04.2020 11:31 Відповісти
Обыкновенная программа ПОДДЕРЖКИ ДЕТЕЙ В СЛОВАКИИ
1. Всем детям до 18 лет ежемесячно выплачивают -28 евро ( даже не гражданам , а ВНЖ и ПМЖ)
2 до 3 лет - 200 евро ежемесячно
3 до 1 года- 70 процентов зарплаты

и это без коронавируса действует годами
показати весь коментар
30.04.2020 11:33 Відповісти
https://www.zhitomir.info/news_191813.html Житомир.info | Житомирські ФОПи зібралися на автопробіг: вимагають дозволити їм працювати під час карантину Правительство выделило 1,6 млрд грн помощи для физических лиц-предпринимателей, имеющих детей - Цензор.НЕТ 3871
показати весь коментар
30.04.2020 11:32 Відповісти
Цікаво за кого голосували ці вимагачі.
показати весь коментар
30.04.2020 11:41 Відповісти
Ну знамо дело за кого! За нові обличча!
показати весь коментар
30.04.2020 11:44 Відповісти
Влада Зелених на межі... заливають люмпенів бюджетними грошами загоняючи нас в борги.
Цікаво, коли поставлять перед фактом, що усе, пізд.ц і ми маємо на колінах повзти до *****?
показати весь коментар
30.04.2020 11:32 Відповісти
Это не моя правда. Она есть в общем доступе. Для особо тупых порохоботов (надеюсь, ты теперь не будешь отрицать, что ты - порохобот. Зашкварился по полной. ) даю ссылку: https://ukranews.com/news/598803-fondy-maryny-y-petra-poroshenko-poluchat-17-mlrd-gryven-yz-gosbyudzheta-v-2019-godu Фонды Марины и Петра Порошенко получат 1,7 млрд гривен из госбюджета в 2019 году
показати весь коментар
30.04.2020 11:58 Відповісти
Воровство в законе.
показати весь коментар
30.04.2020 11:50 Відповісти
А у рабочих которые остались без работы и зарплаты, детей типо нет, или их кормить необязательно? или если они работают за маленькие деньги, то можно вообще не платить, мож и так обойдутся?
показати весь коментар
30.04.2020 11:51 Відповісти
працював по-чорному?
показати весь коментар
30.04.2020 12:14 Відповісти
Я об избирательной помощи! Дети у всех!
Чем сами рабочие хуже предпринимателей ? Чем дети рабочих, хуже детей предпринимателей, им не нужны деньги?
показати весь коментар
30.04.2020 12:32 Відповісти
Потрібно усім дітям допомогу щомісячно виплачувати, замість виплати після народження, чим користуються бомжі і п'яниці. А ще економити потрібно, бо швидко держава збанкрутіє, в уряді і держорганах - лише дебіли і хапуни.
показати весь коментар
30.04.2020 11:52 Відповісти
Уряд виділив 1,6 млрд грн допомоги для ФОПів, які мають дітей - Цензор.НЕТ 4526
показати весь коментар
30.04.2020 11:57 Відповісти
Уряд виділив 1,6 млрд грн допомоги для ФОПів, які мають дітей - Цензор.НЕТ 5275
показати весь коментар
30.04.2020 11:58 Відповісти
физических лиц-предпринимателей - это торгаши-спекулянты? Ну и зачем им деньги платить? Спекулянтов-дармоедов нужно как класс уничтожать...
показати весь коментар
30.04.2020 12:03 Відповісти
в 11 лет ребенку уже можно объяснить, что нех... жрать
показати весь коментар
30.04.2020 12:03 Відповісти
А если детей нет, то что? Есть не надо?
показати весь коментар
30.04.2020 12:07 Відповісти
я бы не принимала эту помощь.
показати весь коментар
30.04.2020 12:29 Відповісти
ага власникам ФОПів гроші дадуть..і іхнім найманим працівникам..... фуя! Я так все зрозумів?
показати весь коментар
30.04.2020 12:59 Відповісти
Да. Богатым нужно помогать. А бедные никого не интересуют.
показати весь коментар
30.04.2020 13:03 Відповісти