8431 відвідувач онлайн

У 12 співробітників Южно-Української АЕС підтверджено COVID-19

Станом на 12:00 4 травня у 12 працівників Южно-Української АЕС лабораторно підтверджено COVID-19, 1 співробітник - із підозрою на коронавірус.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу станції.

В інфекційному відділенні м. Южноукраїнська перебуває 5 працівників підприємства - 4 хворих у стані середньої тяжкості, 1 - з підозрою (за клінічними проявами). У Миколаївській обласній інфекційній лікарні перебуває один працівник (3 травня у зв'язку з погіршенням стану переведений із міського інфекційного відділення).

Амбулаторно лікуються 7 осіб. Контактних осіб встановлено, їх обстежують методом ПЛР-тестів.

Топ коментарі
+3
Гораздо хуже, если там завалится, мы сможем по ночам без электричества светиться.
показати весь коментар
04.05.2020 22:21 Відповісти
+2
Электорат МПЦ?.
показати весь коментар
04.05.2020 22:31 Відповісти
+1
оно через провода не передается?
показати весь коментар
04.05.2020 22:04 Відповісти

Завантаження...