У 12 співробітників Южно-Української АЕС підтверджено COVID-19

Станом на 12:00 4 травня у 12 працівників Южно-Української АЕС лабораторно підтверджено COVID-19, 1 співробітник - із підозрою на коронавірус.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу станції.
В інфекційному відділенні м. Южноукраїнська перебуває 5 працівників підприємства - 4 хворих у стані середньої тяжкості, 1 - з підозрою (за клінічними проявами). У Миколаївській обласній інфекційній лікарні перебуває один працівник (3 травня у зв'язку з погіршенням стану переведений із міського інфекційного відділення).
Амбулаторно лікуються 7 осіб. Контактних осіб встановлено, їх обстежують методом ПЛР-тестів.
Топ коментарі
+3 Сергей Марикуца
показати весь коментар
04.05.2020 22:21 Відповісти Посилання +2 сепаратизму смерть
показати весь коментар
04.05.2020 22:31 Відповісти Посилання +1 ViktorXP
показати весь коментар
04.05.2020 22:04 Відповісти Посилання