8113 відвідувачів онлайн
1 473 15

"Укрзалізниця" обмежила зарплату членам правління до 47 тис. грн

"Укрзалізниця" обмежила зарплату членам правління до 47 тис. грн

"Укрзалізниця", на виконання закону України, яким обмежено рівень оплати керівників державних компаній, привела розмір заробітної плати членів правління компанії до 47,23 тис. грн у період карантину.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "Укрзалізниці", про це повідомив виконувач обов'язків голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, за його словами, заробітні плати всіх топменеджерів центрального апарату в добровільному порядку знижені на 25%.

"Ми повністю солідарні і підтримуємо позицію Парламенту та Уряду, вживаючи всіх заходів щодо оптимізації наших витрат для стабільної роботи галузі в цей непростий для держави період. Ключове завдання зараз - забезпечити стабільні перевезення, зберегти робочі місця і надати працівникам соціальний захист і підтримку", - зазначив Іван Юрик.

Топ коментарі
+3
Ужас який ! Як вони будуть виживати? )))
показати весь коментар
08.05.2020 13:49 Відповісти
+3
Сказки, давние. Остальное будут получать как премии, или просто в конверте.
показати весь коментар
08.05.2020 13:52 Відповісти
+3
Зарплата может быть и 47 тысяч...а премия?? А надбавки?? А доплаты?? Сколько там все вместе набегает??
показати весь коментар
08.05.2020 14:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ужас який ! Як вони будуть виживати? )))
показати весь коментар
08.05.2020 13:49 Відповісти
Элементарно Ватсон!
Повысят Премии, Доплаты и Компенсации!!!
показати весь коментар
08.05.2020 14:44 Відповісти
Таки у нас вже 30(!) років "непростой период"..
показати весь коментар
08.05.2020 13:50 Відповісти
Сказки, давние. Остальное будут получать как премии, или просто в конверте.
показати весь коментар
08.05.2020 13:52 Відповісти
Членам это хорошо. А голове?Да и почему только в период карантина?
показати весь коментар
08.05.2020 13:58 Відповісти
Аби не наглядовій раді.
показати весь коментар
08.05.2020 14:01 Відповісти
Не чіпайте "лєщєнка". Йому ще треба кредит "коханій_людині" віддавати!
показати весь коментар
08.05.2020 14:42 Відповісти
Зарплата может быть и 47 тысяч...а премия?? А надбавки?? А доплаты?? Сколько там все вместе набегает??
показати весь коментар
08.05.2020 14:04 Відповісти
премиями догонятся.
показати весь коментар
08.05.2020 14:11 Відповісти
Ну и как нам Поступить радоваться или как. Ограничили пенцию в 2тыс в 23 раза меньше чем Ваша минималка
показати весь коментар
08.05.2020 14:21 Відповісти
Во, нелюди!
показати весь коментар
08.05.2020 14:22 Відповісти
божички, поувольняюцця ж нах, их сейчас самсунг или амазон какой с руками-ногами заберет!!!
показати весь коментар
08.05.2020 14:24 Відповісти
"Укрзалізниця" обмежила зарплату членам правління до 47 тис. грн - Цензор.НЕТ 4312бидняги. типерь не палучицца чорную икру трехлитровыми банками есть на завтрак. новый бентли на следущей неделе тожэ плакал... и шарфик луи витон за 10 тыщ баксов уже хотелось новый купить. тот шо в прошлом месяцэ был куплен ужэ надаел. нафих такая жызнь вапще нужна?!! ...
показати весь коментар
08.05.2020 14:34 Відповісти
издевательство над топ мэныджырами! вон пенсам биздельникам по цэлых 200 гривнов добавили в месяц! те типерь сибе вапще ни в чьом отказывать не будут. а тут такие урезания зарплаты! где справедливость?!! ...
показати весь коментар
08.05.2020 14:35 Відповісти
Красавцы - т.е. если-б не закон то они ограничивать свою зарплату и не собирались, но для своих подчиненых на всей УЗ перевести на 4-х дневку и урезать зарплату без уменьшения объемов работы- наказ приняли.
показати весь коментар
08.05.2020 14:51 Відповісти