8885 відвідувачів онлайн
3 196 16

Зеленський зустрівся з сім'ями переселенців, яким держава виділила житло в Золотому

Під час робочої поїздки до Луганської області президент України Володимир Зеленський відвідав м.Золоте Попаснянського району. Глава держави оглянув квартири, капітальний ремонт яких зробили за державні кошти.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Зараз практично готові 10 квартир, на черзі - ще п'ять.

Спілкуючись із сім'ями, Зеленський висловив задоволення, що держава виконала свої зобов'язання перед людьми, які змушені були покинути свої будинки через загрозу життю та здоров'ю.

"Ми обіцяли - і зробили. Нехай у нових будинках панує злагода і мир", - сказав він.

Топ коментарі
+14
А в Золотое-4 не хочет съездить и пожить там хоть пару месяцев? Может стрелять не будут?
показати весь коментар
08.05.2020 16:22 Відповісти
+11
Пусть семьи перевезут, как предлагали.

Зеленский встретился с семьями переселенцев, которым государство выделило жилье в Золотом - Цензор.НЕТ 5693
показати весь коментар
08.05.2020 16:26 Відповісти
+8
Красава. Отвели войска и выделили жильё.
Зебилы
показати весь коментар
08.05.2020 16:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
П
показати весь коментар
08.05.2020 16:20 Відповісти
А в Золотое-4 не хочет съездить и пожить там хоть пару месяцев? Может стрелять не будут?
показати весь коментар
08.05.2020 16:22 Відповісти
Пусть семьи перевезут, как предлагали.

Зеленский встретился с семьями переселенцев, которым государство выделило жилье в Золотом - Цензор.НЕТ 5693
показати весь коментар
08.05.2020 16:26 Відповісти
Красава. Отвели войска и выделили жильё.
Зебилы
показати весь коментар
08.05.2020 16:24 Відповісти
Що, знову з сепарами зустрівся? Не доведуть вони бубочку до добра, ой не доведуть.
показати весь коментар
08.05.2020 16:27 Відповісти
Респект пану президенту и его команде!
показати весь коментар
08.05.2020 16:28 Відповісти
Пусть теперь там живет. Нах он тут нужен.
показати весь коментар
08.05.2020 16:31 Відповісти
Респект пану президенту и его команде! Не скули, порохобот, скушай рошенку, может полегчает.
показати весь коментар
08.05.2020 16:51 Відповісти
засунь свiй респект собi у дупу.
криворiзька шмаркля паном бути не може аж нiяк, лише поцем на Привозi.))
показати весь коментар
08.05.2020 18:55 Відповісти
На піаніно зіграв?
показати весь коментар
08.05.2020 16:30 Відповісти
Не он собрал корзины с шоколадом и маски разгрузил , чтоб от педротты не отставать
показати весь коментар
08.05.2020 16:36 Відповісти
Пусть бы он встретился с семьями, которым жильё не дали, а таких большинство.
показати весь коментар
08.05.2020 16:36 Відповісти
ЗЕ пытается поднять свой увядший рейтинг за счет сепаров.
показати весь коментар
08.05.2020 16:51 Відповісти
Тому і вибори хоче там восени провести...
показати весь коментар
08.05.2020 16:54 Відповісти
эта мордатая хрипящая куринная попка ничего кроме омерзения уже не вызывает...
показати весь коментар
08.05.2020 21:10 Відповісти
Это хорошо если переселенцы из ОРДЛО получили жильё! Тут Зеля молодец!
Пропагандировать это . Чем шире-тем лучше!
показати весь коментар
09.05.2020 00:03 Відповісти