Коронавірус зникне і без вакцини, - Трамп

Про це заявив у п'ятницю президент США Дональд Трамп, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
"Він зникне, навіть якщо вакцини не буде", - сказав він журналістам у Білому домі.
Трамп вважає, що "може відбутися новий спалах восени або наступного року, однак ми будемо готові погасити його".
Він також запевнив, що у багатьох компаній триває успішна робота над створенням вакцини. Водночас він нагадав, що існують і захворювання, проти яких вакцину створити не вдалося.
Ведь Зеля же такое заявил. И многие верят в эту брехню.
Там каждый штат решает сам, вводить или не вводить карантин, а если вводить то какой - жёсткий или мягкий.
например на Аляске уже фактически нет карантина, там открыли кафе, бары, рестораны. И так ещё в нескольких штатах.
Зато в Мичигане наоборот, хотели продлить карантин недавно. Но люди, в том числе и вооружённые ворвались в местный сенат Мичигана и потребовали прекратить карантин.
После этого в Мичигане отклали, рассмотрение о продлении карантина.
Кстати Трамп, поддержал людей в Мичигане, которые против карантина.