МОЗ ініціює збільшення зарплат медпрацівникам із 1 липня, - Степанов

МОЗ України ініціюватиме внесення змін до держбюджету для збільшення медичним працівникам зарплат з 1 липня.
"Зараз ми розрахуємо все ретельно, до кожної цифри і будемо подавати відповідну пропозицію щодо внесення змін до держбюджету для того, щоб ми змогли підняти зарплату до 50% нашим медпрацівникам, починаючи з 1 липня", - сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу в суботу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
За попередніми розрахунками, для цього буде потрібно 11 млрд грн.
Степанов вважає, що підвищення зарплат медпрацівникам також позитивно позначиться на якості надання медичної допомоги пацієнтам.
Топ коментарі
+8 Игорь Емец
показати весь коментар
09.05.2020 20:01 Відповісти Посилання +5 vitaliymkua
показати весь коментар
09.05.2020 19:56 Відповісти Посилання +4 vitaliymkua
показати весь коментар
09.05.2020 19:58 Відповісти Посилання