9714 відвідувачів онлайн

Майже 3 тисячі українських медиків захворіли на COVID-19, - Степанов

Від початку епідемії коронавірусної інфекції інфікувалися 2 964 медичні працівники.

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив на брифінгу, інформує Цензор.НЕТ.

"Загалом за весь час пандемії в Україні захворіло 15 232 особи, зокрема 1 056 дітей, а також 2 964 медпрацівники. Водночас загалом одужали 3 060 осіб, а летальних випадків - 390", - сказав він.

Тільки за останню добу коронавірус виявили у 110 медпрацівників, зазначив Степанов.

Центр громадського здоров'я повідомляє, що госпіталізації через COVID-19 потребували 533 медики. 17 медпрацівників довелося підключати до апаратів ШВЛ.

Через спричинені коронавірусом ускладнення від початку епідемії помер 21 медик.

Топ коментарі
+3
а моника все тянет и не подписывает закон о выплатах медикам - экономит оно ......
показати весь коментар
10.05.2020 12:13 Відповісти
+3
моника тупа она думает что медработника можно подготовить за короткий срок ведь он же юрыст
показати весь коментар
10.05.2020 12:15 Відповісти
+3
Степанов, не забывай - ты являешься соучастником этого фейка. И отвечать за это будешь тоже, по полной.
показати весь коментар
10.05.2020 12:20 Відповісти

Завантаження...