Майже 3 тисячі українських медиків захворіли на COVID-19, - Степанов

Від початку епідемії коронавірусної інфекції інфікувалися 2 964 медичні працівники.
Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив на брифінгу, інформує Цензор.НЕТ.
"Загалом за весь час пандемії в Україні захворіло 15 232 особи, зокрема 1 056 дітей, а також 2 964 медпрацівники. Водночас загалом одужали 3 060 осіб, а летальних випадків - 390", - сказав він.
Тільки за останню добу коронавірус виявили у 110 медпрацівників, зазначив Степанов.
Центр громадського здоров'я повідомляє, що госпіталізації через COVID-19 потребували 533 медики. 17 медпрацівників довелося підключати до апаратів ШВЛ.
Через спричинені коронавірусом ускладнення від початку епідемії помер 21 медик.
Топ коментарі
+3 Чинганчгук
показати весь коментар
10.05.2020 12:13 Відповісти Посилання +3 Шимус
показати весь коментар
10.05.2020 12:15 Відповісти Посилання +3 aquarius580 .
показати весь коментар
10.05.2020 12:20 Відповісти Посилання