10647 відвідувачів онлайн

Головний лікар Івано-Франківської станції швидкої допомоги Ковалюк помер від коронавірусу

Сьогодні помер головний лікар Івано-Франківської станції швидкої медичної допомоги Ігор Ковалюк, у якого 6 днів тому виявили коронавірус.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, передає Цензор.НЕТ.

"До смерті неможливо підготуватися. Кожна людина стикається з втратою близьких, рідних людей, тому багатьом знайомий біль втрати. Сьогодні помер головний лікар Івано-Франківської станції швидкої медичної допомоги Ігор Ковалюк", - написав він.

Як зазначив керівник профспілки станції швидкої допомоги Богдан Венник, Ігор Ковалюк помер на 58-му році життя.

"Працівники станції швидкої медичної допомоги завжди будуть пам'ятати Ігоря Михайловича як невтомного керівника, педагога, колегу та чудову людину", - написав він.

Причину смерті лікаря не називають. Водночас, як зазначає hromadske, 4 травня Марцінків повідомив, що за добу в Івано-Франківську госпіталізували шістьох містян, зокрема і керівника міської станції швидкої допомоги. Його стан оцінювали як тяжкий.

Головний лікар Івано-Франківської станції швидкої допомоги Ковалюк помер від коронавірусу 01

Топ коментарі
+33
Виновники его смерти и смертей сотен врачей - Радуцкий и Офис Президента, которые в сговоре вывезли все маски и костюмы из Украины
показати весь коментар
10.05.2020 12:36 Відповісти
+21
чувак поедь в инфекционную больницу, где лечат коронавирус "для статистики", походи там пару часов без маски и перчаток, потом узнаешь ответ на свой тупой вопрос
показати весь коментар
10.05.2020 12:45 Відповісти
+17
RIP
показати весь коментар
10.05.2020 12:29 Відповісти

Завантаження...