10936 відвідувачів онлайн

Євросоюз має підготуватися до можливої "другої хвилі" коронавірусу, - ЄК

Про це під час брифінгу для преси заявив речник Єврокомісії з питань охорони здоров’я та харчової безпеки Стефан де Кеерсмакер, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Зараз Європейський центр із запобігання хворобам та контролю (ECDC) працює над аналізом ситуації з огляду на можливу другу хвилю (COVID-19) та над заходами, які мають вживатися у цьому зв’язку. Виходячи з останніх оцінок ризиків, які були зроблені ECDC, країни-члени мають підготуватися до ймовірної другої хвилі інфекції та використати всі можливості для зміцнення системи спостереження. Єврокомісія має намір і надалі працювати спільно з ECDC та країнами-членами, щоб забезпечити адекватний рівень реагування та комунікації, яка є ключовою для того, щоб всі громадяни розуміли: нова хвиля можлива, навіть якщо початкова інфекція буде успішно подолана", - наголосив речник Єврокомісії.

Він зауважив, що Єврокомісія здійснює постійну координацію зусиль із країнами-членами у різних форматах, наприклад, у рамках Комітету ЄС з безпеки здоров’я. Щотижня міністри з охорони здоров’я країн Євросоюзу спілкуються з профільним єврокомісаром Стелою Кіріакідес у режимі відеоконференції та координують зусилля у боротьбі з пандемією, включаючи обмін інформацією про наявність індивідуального захисного обладнання та медичних приладів для допомоги хворим. Ця інформація, а також стан та завантаженість наявних медичних установ оцінюються, за його словами, з точки зору готовності до можливої другої хвилі коронавірусу.

Топ коментарі
+6
Евросоюз должен подготовиться к возможной "второй волне" коронавируса, - ЕК - Цензор.НЕТ 3083
показати весь коментар
11.05.2020 17:10 Відповісти
+4
БРЕХНЯ! 8 мая на брифинге президент США Трамп ясно сказал, что коронавирусная инфекция прекратится независимо от того будет вакцина или нет и вакцинироваться не обязательно, потому что никакой ни второй ни третьей волны не будет. Так что мировая фарминдустрия, которой служит и наша зелень, обкакалась, и Билл Гейтс обпоносился, потому что в вакцину с чипами вложил 10 млн долларов и ждал прибыли 1 к 20, как он сам признавался. А тут такой облом.Слава Богу есть Трамп и хоть он для украинцев делает что-то хорошее.
показати весь коментар
11.05.2020 17:41 Відповісти
+3
Любопытно как можно подготовится к тому, от чего нет никаких лекарств.

Нагнать страха через СМИ, а потом ловить рыбку в мутной воде.
показати весь коментар
11.05.2020 17:07 Відповісти

Завантаження...