Понад 1,5 млн осіб одужали від COVID-19

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Worldometers.
Від коронавірусної хвороби одужало 1 509 460 осіб.
284 882 особи померло.
Таким чином, серед всіх так званих "закритих випадків" 84% завершилися одужанням і 16% - смертю пацієнтів.
Загалом у світі зафіксовано понад 4,2 млн випадків захворювання на COVID-19.
Фахівці неодноразово попереджали, що це неповні дані, оскільки в багатьох випадках хвороба проходить у легкій формі, й інфіковані просто не звертаються до лікарів і не здають аналізи.

ибо последний заразившийся сифилисом ещё не умер.
По герпесу тоже, кстати.