10450 відвідувачів онлайн

Держпідприємству "Новатор" із Хмельницького дозволили випускати апарати ШВЛ, - Степанов

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив під час пресбрифінгу у Києві в середу вранці, інформує Цензор.НЕТ.

"До нас зверталося підприємство "Новатор" щодо отримання дозволу на введення в обіг виробництва апаратів ШВЛ. Цей апарат - не інфузійний метод ШВЛ. Простіше кажучи, це модернізований мішок Амбу, який може бути використаний і в екстреній медичній допомозі на незначний час, щоб довезти тяжкохворого до лікарні. Ми завжди підтримували українське виробництво. Крім того, у них (у "Новатора". - Ред.) є перспектива експортування своєї продукції. Зі свого боку МОЗ зробило все можливе", - сказав він.

Завантаження...