5743 відвідувача онлайн
1 789 10

Комітет ВР визнав доцільним роз'єднання Мінекоенерго

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив глава комітету Олег Бондаренко в фейсбуці.

"На сьогоднішньому засіданні #ЕкоКомітету за участі представників Міністерства, великої кількості громадських організацій,було прийнято рішення про доцільність роз'єднання Міністерство енергетики та захисту довкілля України", - написав Бондаренко.

Міністерство енергетики та захисту довкілля було створено восени 2019 року на базі Міністерства екології та природних ресурсів, до якого приєднали Міністерство енергетики та вугільної промисловості.

У січні 2020 року президент Володимир Зеленський заявив, що об'єднання деяких міністерств не виправдало себе і їх потрібно розділити назад.

Після цього були розділені Міністерство ветеранів і тимчасово окупованих територій, а також Міністерство культури, молоді і спорту.

Нагадаємо, що зараз в Міністерстві енергетики та захисту довкілля немає міністра, його обов'язки виконує Ольга Буславець.

Комітет ВР визнав доцільним розєднання Мінекоенерго 01

Топ коментарі
+4
Как там Владимир Семёнович пел - Не пройдёт и пол-года !?
показати весь коментар
14.05.2020 14:45 Відповісти
+2
Нові посади, кібінети, портфелі, зряплати, машини(кожному!).
показати весь коментар
14.05.2020 14:47 Відповісти
+2
Разделяй и властвуй. Еще не все сирожы-найомы-сивохи - друзья детства и девачьки пристроены.
показати весь коментар
14.05.2020 15:01 Відповісти

Завантаження...