Комітет ВР визнав доцільним роз'єднання Мінекоенерго

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив глава комітету Олег Бондаренко в фейсбуці.
"На сьогоднішньому засіданні #ЕкоКомітету за участі представників Міністерства, великої кількості громадських організацій,було прийнято рішення про доцільність роз'єднання Міністерство енергетики та захисту довкілля України", - написав Бондаренко.
Міністерство енергетики та захисту довкілля було створено восени 2019 року на базі Міністерства екології та природних ресурсів, до якого приєднали Міністерство енергетики та вугільної промисловості.
У січні 2020 року президент Володимир Зеленський заявив, що об'єднання деяких міністерств не виправдало себе і їх потрібно розділити назад.
Після цього були розділені Міністерство ветеранів і тимчасово окупованих територій, а також Міністерство культури, молоді і спорту.
Нагадаємо, що зараз в Міністерстві енергетики та захисту довкілля немає міністра, його обов'язки виконує Ольга Буславець.
