Буславець: У нас найнижчий тариф на електроенергію серед європейських країн

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявила в.о. міністра енергетики Ольга Буславець в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".
"Тариф для населення у нас найнижчий у європейських країнах. Навіть серед країн-сусідів: Росії, Грузії, Молдови, Білорусі. Найнижчий, якщо порівнювати із середньозваженою ціною - в чотири рази. Тобто це міф і маніпулювання. Обманюють і маніпулюють суспільством , заявляючи про це", - підкреслила Буславец.
Вона також зазначила, що в Україні найнижчі тарифи для непобутових споживачів.
"Тобто для бізнесу і для промисловості, якщо порівнювати середньозважену ціну в європейських країнах, це майже вдвічі менше", - додала глава міністерства.

В самой развитой и богатой стране Европы Германии - 32,1 евро за 1 МВт, а в Украине - 58 евро за 1 МВт
Почти в два раза дороже чем в Германии!
А на графике - обман.
если верить ему то у нас за 1 МВт - 4,5 евро, значит за 1 КВт - 13 копеек.
Где, кто у нас платит по 13 копеек за 1 КВт/ч
Админы, исправьте график, ибо у нас не 4,5 евро а 58 евро за 1Мвт