11818 відвідувачів онлайн
56 069 741

Буславець: У нас найнижчий тариф на електроенергію серед європейських країн

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявила в.о. міністра енергетики Ольга Буславець в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

"Тариф для населення у нас найнижчий у європейських країнах. Навіть серед країн-сусідів: Росії, Грузії, Молдови, Білорусі. Найнижчий, якщо порівнювати із середньозваженою ціною - в чотири рази. Тобто це міф і маніпулювання. Обманюють і маніпулюють суспільством , заявляючи про це", - підкреслила Буславец.

Вона також зазначила, що в Україні найнижчі тарифи для непобутових споживачів.

"Тобто для бізнесу і для промисловості, якщо порівнювати середньозважену ціну в європейських країнах, це майже вдвічі менше", - додала глава міністерства.

Буславець: У нас найнижчий тариф на електроенергію серед європейських країн 01

Топ коментарі
+122
богуславец открито БРЕШЕ: 1 МВт в Украине для побутових коштує 1.6 *1000 = 1600 грн або 1600 : 29 (курс євро) = 55.17 євро... а НЕ 4.5 євро, як вона бреше..
показати весь коментар
16.05.2020 02:27 Відповісти
+95
Так у нас і заробітна плата нижча в кілька разів у порівнянні з працівниками в ЄС. Тому спочатку підніміть зарплати, а потім ціни на електрику.
показати весь коментар
16.05.2020 02:02 Відповісти
+89
У нас самая дорогая электроэнергия в мире, это факт.
В самой развитой и богатой стране Европы Германии - 32,1 евро за 1 МВт, а в Украине - 58 евро за 1 МВт
Почти в два раза дороже чем в Германии!
А на графике - обман.
если верить ему то у нас за 1 МВт - 4,5 евро, значит за 1 КВт - 13 копеек.
Где, кто у нас платит по 13 копеек за 1 КВт/ч
Админы, исправьте график, ибо у нас не 4,5 евро а 58 евро за 1Мвт
показати весь коментар
16.05.2020 03:04 Відповісти

Завантаження...