10703 відвідувача онлайн
676 7

Сезон роботи столичних фонтанів розпочнеться 31 травня, - КМДА

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу КМДА.

За словами директорки "Київводфонд" Світлани Козловської, зазвичай сезон роботи фонтанів розпочинається 1 травня. Цього року відновлення роботи фонтанів після зими перенесли на кінець травня, у зв’язку з карантинними обмеженнями. Уже наприкінці тижня кияни спостерігатимуть пробні запуски водограїв. Цей процес є обов’язковим перед початком нового сезону.

Столичні фонтани працюватимуть з 31 травня по 30 вересня, по понеділках у роботі фонтанів будуть робити перерву для проведення необхідних технічних робіт.

Завантаження...